Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burinyo35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (5 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil3 Android
5 sn
28.783
Cevap
577
Favori
2.028.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iandi

Beyler lütfen bana da yardım edin. Ev telefonu 32 tl geliyor 500 dakika veriyorlarmıs. Ttnet 32tl geliyor net6 paketi var. toplamda her ay 64 tl ödüyorum. 6 Ay sonra evlenip evden ayrılacagım için 12 tahhahüt veremem. Bana ne yapmamı tavsiye ederseniz?

Telekom müdürlüğüne gidip internet için %50 indirim iste. Altı ay tarifen üzerinden %50 indirim yaparlar. Telefonu kullanmıyorsan 500 dakikayı iptal ettir 15 TL gelir. Ayrıca telefona bir ay ücret almıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Beyler acil yardımcı olursanız sevinirim. Net babamın adına kayıtlı. Onunla gideceğim müdürlüğe. Ancak bu tarife değişikliği için ne gerekli? Sadece kimlik falan mı? Bir de bilen varsa söylerse sevinirim, aboneliği üzerime almak için ne gerekiyor?

Sadece kimlik yeterli. Hazır gitmişken aboneliğide oradan üzerine alman mümkün. Abonelik için ekstra bir şey istemezler.

Dostum eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Ankara da gittim. Telefon hattim yok yalın internet kullanıyorum dedim.

Yüzde 50 indirim yapalim dediler ama 15 tl hat tahsis ucreti var sanirim . Telefon hattın olamadığı icin sadece limitsiz İnternet'e 45 tl ödeyeceğim.

Hangi müdürlüğe gittiniz? Kendi yerimize gitmemiz zorunlu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Ankara da gittim. Telefon hattim yok yalın internet kullanıyorum dedim.

Yüzde 50 indirim yapalim dediler ama 15 tl hat tahsis ucreti var sanirim . Telefon hattın olamadığı icin sadece limitsiz İnternet'e 45 tl ödeyeceğim.

Hangi müdürlüğe gittiniz? Kendi yerimize gitmemiz zorunlu mu acaba?

Yenimahalle. Bildigim kadarıyla herkes kendi müdürlüğüne gidiyor. Kolay gelsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar bana bi akıl verin...2 ay önce ttneti kapattirdim, sitenin altındaki bakkaldan kullaniyordum belirli bir ücret karsiligi, oda yarın devrediyormus dükkanı, acil eve internet lazım, dowland filan yapmam 4-5 gb yeter aylık, jet vinn filanmi alsam diye dusunuyorum, ev telefonuna para vermek istemiyorum, baktım ttneti en uygun paketi yalın olarak 45 tlye geliyor, çok fazla benim için uygun bişey varmı bildiginiz, jet isimi gorurmu aceba cekmemesinden tereddut ediyorum, bi akıl verin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

abi heryerde var mı superonline..

Benim bulunduğum yerde fiber yok, ama turk telekom altyapısı ile normal adsl bağlantısı ile superonline kullanıyorum.

TTnet'e aylık 68 lira bayıldıktan sonra daha kaliteli hizmeti 29,90 a almak paha biçilemez.

3 yıldır Süperonline fiber optik kullanıyorum. son 1 yıldır da 20 mpbs hıza sınırsız 59 TL. sorunsuz. Herkese nasip olsun :

• Arkadaşlar yalın internetten bu kampanyaya geçen oldu mu acaba?

onlara nasıl bir işlem yapıldı ? sanki benim müşteri temsilcim fazla bilgisizdi yanlışlık yaptı gibime geldi.
  • bugün yanıma 3 arkadaşımıda alıp ESKİŞEHİR telekom müdürlüğüne gittim. Üçlü paket kampanyasının broşürünü bastırdığım halde adam şöyle bi göz ucuyla bakıp yok yok o burda yok dedi. Hatay'da İstanbul'da geçenler var diye anlatsamda bir faydası olmadı, ESKİŞEHİR'de bu tarifeye geçebilen birisi varmı? Hal böyle olunca bende ev telefonunu ttnet aloya taşıyıp sabit ücretinden kurtuldum,

yalnız bu kısım önemli
    3 arkadaş beraber olarak 3 farklı temsilciyle görüştük,
    ilk temsilci benim 2013 ocak ayına kadar %50 indirimim var ve ttnetaloya geçersem bunun bozulacağını tekrar 60lira geleceğini söyledi, bende taahhütüm falan yok nasıl bozuluyor dedim, anlattı ama bir şey anlamadım açıkcası.
    Ayrıca ttnet aloya geçersem ttnet alonun internet üzerinden çalıştığını, 12 ay taahhüt vereceğim için interneti kapattıramayacağımı, dolayısıyla ocakta indirimim bitince yeni bir kampanyadan faydalanamıyacağımı belirtti.

2. temsilciye defalarca sordum ve %50 indirimimin bozulmayacağını ısrarla tekrar etti, hatta bozulursa buraya gelirim seninle bozuşuruz dedim, bozulursa gel faturanı ben ödeyeceğim dedi

Şimdi cancantürk'ün ilk mesajda belirttiği üzere %50 indirimi bittikten sonra 9ay 39tl indirimini almış ve telefonu ttnetaloya geçirtmiş,
    gerçekten ttnetaloya geçtikten sonra indirim alamama gibi bir durumumuz varmı? 24 Ay taahhüt veren arkadaş indirimden faydalanabilirken ben internete bile değil internet üzerinden telefona taahhüt vererek gelecek sefer indirim alma hakkımı kaybetmiş oluyormuyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

bugün yanıma 3 arkadaşımıda alıp ESKİŞEHİR telekom müdürlüğüne gittim. Üçlü paket kampanyasının broşürünü bastırdığım halde adam şöyle bi göz ucuyla bakıp yok yok o burda yok dedi. Hatay'da İstanbul'da geçenler var diye anlatsamda bir faydası olmadı, ESKİŞEHİR'de bu tarifeye geçebilen birisi varmı? Hal böyle olunca bende ev telefonunu ttnet aloya taşıyıp sabit ücretinden kurtuldum,

yalnız bu kısım önemli
    ilk temsilci benim 2013 ocak ayına kadar %50 indirimim var ve ttnetaloya geçersem bunun bozulacağını tekrar 60lira geleceğini söyledi, bende taahhütüm falan yok nasıl bozuluyor dedim, anlattı ama bir şey anlamadım açıkcası.
    Ayrıca ttnet aloya geçersem ttnet alonun internet üzerinden çalıştığını, 12 ay taahhüt vereceğim için interneti kapattıramayacağımı, dolayısıyla ocakta indirimim bitince yeni bir kampanyadan faydalanamıyacağımı belirtti.

2. temsilciye defalarca sordum ve %50 indirimimin bozulmayacağını ısrarla tekrar etti, hatta bozulursa buraya gelirim seninle bozuşuruz dedim, bozulursa gel faturanı ben ödeyeceğim dedi

Şimdi cancantürk'ün ilk mesajda belirttiği üzere %50 indirimi bittikten sonra 9ay 39tl indirimini almış ve telefonu ttnetaloya geçirtmiş,
    gerçekten ttnetaloya geçtikten sonra indirim alamama gibi bir durumumuz varmı? 24 Ay taahhüt veren arkadaş indirimden faydalanabilirken ben internete bile değil internet üzerinden telefona taahhüt vererek gelecek sefer indirim alma hakkımı kaybetmiş oluyormuyum?

Hocam ben İstanbul Gayrettepe Telekom Müdürlüğünden yaptırdım işlemleri. İstanbul ana merkez burası, buradakiler birşey diyorsa doğrudur. Müşteri temsilcisi samimi şekilde bana 9 ay sonra gel başka indirimlerden faydalanırsın dedi. İşlemlerimi yaptırdıktan sonra, bir yanlışlık olursa gelirim seni bulurum dedim. "Bir sorun olursa İstediğin zaman gel düzeltiriz" dedi.

• eyvallah hocam içimi rahatlattın:)
    tekrar teşekkür ediyorum, az daha sakata getiriyodu mt demekki bizi.
  • Merhaba arkadaşlar,

Evde telefon hattı var, ve kapatmayı düşünmüyoruz ancak şu anda internet hizmeti de almak istiyoruz. Hatta tanımlı herhangi bir adsl aboneliği yok.
    Ankara / Eryamanda'yız hangi telekomun hangi birimine hangi istekle başvurursam en uygun fiyatla yararlanabilirim?

internetin sınırsız olması benim için önemli, Taahhüt de verebiliriz bunda da sorun yok. önemli olan en uygun fiyatta normal bir hızla sınırsız internetten faydalanmak. AKN önemli değil.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurboi -- 22 Kasım 2012; 0:06:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

bugün yanıma 3 arkadaşımıda alıp ESKİŞEHİR telekom müdürlüğüne gittim. Üçlü paket kampanyasının broşürünü bastırdığım halde adam şöyle bi göz ucuyla bakıp yok yok o burda yok dedi. Hatay'da İstanbul'da geçenler var diye anlatsamda bir faydası olmadı, ESKİŞEHİR'de bu tarifeye geçebilen birisi varmı? Hal böyle olunca bende ev telefonunu ttnet aloya taşıyıp sabit ücretinden kurtuldum,

yalnız bu kısım önemli

Bnm Görüştüğüm Adam

quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

Sabah gittik adamın anlattıklarını aynen anlatıyorum.

Bana bi not kağıda teklifleri yazdı:

2ay=beleş
    10ay=39.90TL
    12ay=63TL
    2 yıl taahüt

6ay=30TL
    6ay=63TL
    1 yıl taahhüt

Telefon'da TTNET'e geçip 1 yıl sabit ücret yok dk'sı 10 kuruş.
    1 yıldan sonra 15TL sabit ücret olucakmış.

Ben 1 yıllık seçtim. Adama sordum ki 2 yıllık seçsem 1 yıl indirimi kullanıp daha sonra tekrar indirim istesem dedim negatif cevap gelince 1 yıllığı seçtim. Birde taahhüt yok diyebilirsiniz ama telefon ttnet üzerine geçtiğinden doğal olarak internete taahhüt vermiş oluyoruz.

Konuyu açan arkadaştan allah razı olsun

bana aynen bunları söyledi cancanturk'le çok karşı karşıya geldik bu adam yüzünden bana telefonu int geçirince 1 yıl taahhüt telefona alınca int'te taahhütlü olucak 6 ay sonra geldiğinde taahhhüt olucagından tekrar indirimden faydalanamazsın dedi. Kısaca burda şöyle bir durum var anlaşılan çalışanlar tam anlamıyla bilgilendirilmiyor hepside bildiği olayı uyguluyor anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeR_FeCt -- 22 Kasım 2012; 1:31:09 >

• İndirim için gidecek arkadaşlar imzaladıkları evrakların birer nüshasını istesinler. Telekom elemanlarının tutarsız söylemlerinden ve elimizde yazılı bir belge olmadığından tırmalayıp duruyoruz.
  • quote:

1-) TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

2-) TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

Hoca yeni abone olmak isteyenler bunlardan faydalanamıyor sanırım öyle mi?
  • quote:

İndirim için gidecek arkadaşlar imzaladıkları evrakların birer nüshasını istesinler. Telekom elemanlarının tutarsız söylemlerinden ve elimizde yazılı bir belge olmadığından tırmalayıp duruyoruz.

hocam belki bazılarına değişik işlemler yapıyor olabilirler çünkü bana da aynı sizin söylediğiniz gibi 9 ay sonunda tekrar geldiğinizde duruma göre uygun bir şeyler yaparız dediler

yani öyle 1 yıl yararlanamazsınız falan demediler ,gerçi ben telefon ile ilgili bir işlem yapmadım zaten 15 tl. ödüyorum adam da en iyi seçenek zaten şu an kullandığınız isterseniz değiştirmeyelim deyince tamam dedim

yani benim telefon ile ilgili zaten bir taahhüdüm olmadı ,zaten olsa bile kimse merak etmesin telekom /ttnet müşteri kaybedecek bir uygulama yapamaz

yapmaya kalkarsa bizde süperonline veya başka bir alternatife yöneliriz bunu onlarda biliyor onun için kimse korkmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

quote:

1-) TTNet Limitsiz İnternet (9 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 39 TL

2-) TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

Hoca yeni abone olmak isteyenler bunlardan faydalanamıyor sanırım öyle mi?

Bazı arkadaşların söylediğine göre; Telefon ve internete taahhütsüz abone olup bir ay sonra bunlara geçiliyormuş.

quote:

Orijinalden alıntı: KmL-05

Bende az once islemi yaptim. Hemde yeni abonelik kismindan hallettm. 6 ay %50 indirim. Hicinternetim yoktu ev telefonuda yoktu. Ikisi baglaninca tekrar gidicm ttnetaloya gecirck. Aylik 33 lira gelck baglanti ucreti varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 22 Kasım 2012; 2:03:27 >

• Teşekkürler... Direk bu kampanyalardan yararlanma olasılık değil de kesin olsa düşünürdüm.
    Ancak TT-NET belâsına bulaşmaktansa 3G VINN kullanmaya devam etmeyi tercih edeceğim.
  • bugün gittim 20 gün önce alo konnuştukça 12 ay 57,99a abone olmuştum. oturdum bayanın yanına bu kampanyadan bahsettim güldü, biz sadece iptal başvurusu yapanlara veriyoruz size olurmu bilmiyorum dedi, baktı tamam olabiliyormuş dedi, taahhüt bozulması diye birşey yokmuş, yine 12 ay taahhütüm devam edecek ancak önümüzdeki 9 ay boyunca 39 TL ödeyeceğim.

teşekkürler konuyu açan arkadaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Giresun Gazi caddesindeki müşteri ilişkiler merkezinin 4.katında iptal için sıra aldım. 2 kişi vardı önümde, sıra bana gelince içeri girdim durumu anlattım ve 9 aylık tahahütsüz 39 tl'lik limitsiz paketi tanımlattırdım hattıma. Aralık ayında itibaren geçerli olacak. Haber veren arkadaşımıza tekrar teşekkürler...

benim bildiğim kadarıyla bu ay başlıyor

sizin önceki paketiniz 8 net limitsiz ise gelecek ay 39 tl. ödeyeceksiniz + bir ücretlendirme olurmu bilmiyorum

ben net 6 paketinde olduğum için 6 gb. lık kotadan kullandığım kısımı ve ayrıca 39 tl aralık faturasında ödeyeceğim ,yani tahminen sadece bu aya mahsus 49-50 tl civarı fatura gelmesini bekliyorum

• merhaba arkadaşlar bende yeni taşındığımız eve internet bağlatcam ttnette çalışan tanıdığımız istersen internette 6 ay %50 indirim veya ev hattında 12ay taahütle ücret almayız dedi ikisi birden olmazmış yeni bağlatcak arkadaşlara fikir olur ben yalın internet bağlatmayı düşünüyorum net limitsiz 30tl+15tl iletişim ücreti 45tl
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.