Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim bilgilendiren arkadaşlara twitter destekten yazıp 100 mbit 154 tlye taahhüt yeniledim...

• bynoun kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat vermişler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
  • Kampanya taahüt verilen gün yenileniyor.ay falan varsa fazladan 200tlye yakın para çıkıyor.Pek avantajı yok gibi ama bir-iki ay kaldıysa avantajlı tabi.

• sadbul S kullanıcısına yanıt

benim ocak 2023 23 de bitecek yapsammı son gundemiyiz bilemedim 1ekimde kesin zam olacakmı acaba

• Sistemde taahhütlü 225TL teklf gözüken 100Mbps VDSL bağlantımı twitter'dan arkadaşların belirttiği adımları uygulayarak 169TL'ye 2 yıl yenilettim. Teşekkürler.

turktelekomdan sms geld innet hattıza iat şikayeti işlem alınmışdır 368xxxxx bildirim numarası ile takip edebilirsiniz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 29 Eylül 2022; 14:59:23 >

• merhaba arkadaşlar,

twitter DM yazdım, 2 saat sonra aradılar,

24 mbit 134 TL (24 ay) taahhüt verdim, hemen yansıdı online işlemlere, gerçekten hızlılarmış

en uygun teklif buymuş

• benim taahhüt 11. ayda bitiyor. şimdi yeniletmek mantıklımı..50mbt 111tl ödüyorum şuan.

aradılar 24mps 129 tl 2 yıllık

35 mps 139 tl miş düşüneyim dedim

• 50 hızı a 154 dediler kabul ettim daha bir ay vardı taahut e .
    Bilgi veren arkadaşların hepsine teşekkür ederim

• teklifler buna yakın arkadaşlar en fazla 5 10 lira oynar

50mbps 100 liraya alamazsınız bende çok denedim başka arkadaşlar da denedi. defalarca sosyal medyadan dm attık geri dönüşler oldu. çevremde insanlara da benzer tekliferi sundular

• Taahhütün bitmesine 10 aydan fazla vardı.
    kampanyaya geçmek için şikayet oluşturmuştum,
    dün aradılar 151tl. ye 75 mb vdsl kullanıyordum
    benzersiz 3 kampanyasına geçirdiler 24 ay 159tl.
    çoğu kişiye göre
    ben zaten pahalıya kullanıyormuşum sanırım, 8tl. farkla aynı interneti yeniletmiş oldum. bilgi verenlere teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsotel -- 29 Eylül 2022; 18:22:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün hem 444 0 375teki müşteri temsilcisi hem de ilçe Telekom ofisindeki memur, 1 ekimde zam gelecek dedi.

Normalde Gıbırnet kullanıyorum, 2 yıl taahhüt ile telekoma geçeyim dedim. Birkaç gün önce 444 0 375'i aradım, önerdikleri kampanya bu oldu
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/fiberin-adresi-kampanyasi.aspx

Bugün Gölcük'teki Telekom müdürlüğüne de gittim, aynı kampanyayı (Fiber hız sever) söylediler. Camdaki afişteki kampanyadan yararlanabilir miyim diye sordum, adresi Karamürsel der demez sadece Gölcük için geçerli dedi. İşin garip tarafı Karamürsel'deki ofisi Gölcük'e taşımışlardı.

Cama da şu ilanı asmışlar, ekspres kampanya diye geçiyor. Muhtemelen listedeki fiyatlar yalın hizmet içindir.

Twitterdan 2 günde 4 mesaj bıraktım geri dönüş olmadı. Sadece Telekom abonelerine mi geri dönüyorlar bilemedim.

Birkaç saat önce bu kampanya için numaramı bıraktım, aradılar. Mevcutta ev telefonumuz da var. Neyse bilgileri verdik ama müşteri temsilcisi adımıza kayıtlı telefon numarası bulamadı. Daha geçen şubatta ev telefonuna 2 yıl taahhüt verdik. Bütün kafası bulandı herhalde. Yalın açalım o zaman dedi. +20 TL daha veremem, kalsın dedim.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/ilk-ay-bizden.aspx

• 100 mbit 149 tl, telefon hattımız var diye. verdik bakalım onay.

• Dostlar merhaba ben ilk ay bizden kampanyasina başvurdum Turknet te idim oradaki aboneliği kapatıp başvurdum avantajlar kısmında diğer operatördeki aboneliği iptal edip gelenlere 50 mpbs üzeri için 300 TL hosgeldin indirimi veriyor mh yi aradım pek bilmiyorlar. Kayıt oluşturdular taahhüt bugün başladı olurda indirim yapılmazsa 2-3 gün içersinde iptal etsem herhangi bir cayma bedeli cikarmi?

• teen wolf kullanıcısına yanıt

Eski sağlayıcıdaki son faturana göre indirim veriliyor. Her şeyde olduğu gibi bunda da kelime oyunu var: "300 TL'ye kadar..."

Misal Türknet'ten geçtim ben, 140 TL idi son fatura ve 3 ay boyunca 60 TL indirim verildi.

Bu arada iptal edip geçtiyseniz o indirimi tanımlamak zorundalar. Son faturanızı 60 gün içinde evraktakip@turktelekom.com.tr mail adresine gönderiyorsunuz abone bilgilerinizle birlikte ve tarafınıza geri dönüş yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 29 Eylül 2022; 20:21:23 >
  • ShadyMM kullanıcısına yanıt
    Bu tarife bize teklif edilmiyor neden ki taahhütt bitmesine son bir ay

• tarabdi T kullanıcısına yanıt
    Ne yapmamız gerekiyor bu teklif icin

• kron0S K kullanıcısına yanıt
    Peki direkt iptal etsem o zaman bir bedel cikarmi ben direkt 300 TL yazdığı için başvurdum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.