Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bendeniz61 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.780
Cevap
577
Favori
2.027.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrhasan42

Sözleşme bitimine 7 ay var 35 mbit 112 kabul ettim

benim de bitmesine 6 ay var, 24 mbps sınırsız için 105 tl fiyat teklif ettiler kabul etmedim

• ttnet taahhütü bitmek üzere olanlara artık eskisi gibi iyi teklifler vermiyor.fiyatları diğer isslere göre aşırı yüksek benimde 4 gün önce taahhütüm bitti mecbur bende iss değiştirmek zorunda kaldım.

• Aralık ayının son günleri zam gelir endişesiyle, 3 ay bedava kampanyası ile 24 ay taahhüt vermiştim, şimdi online işlemlerde böyle bi kampanya mevcut. Acaba bunu seçersem bedava kısmı kaldığı yerden öi yoksa yeniden mi başlar.

• Banada 100mbps 131 tl gelmis teklif turknete gecicektim simdi arada kaldim turknette cgn ip oldugu icin statik alicaktim oda 100 tl ye gelicekti

• sırf türknette cgnat var diye geçemiyorum var ya

türk telekom tekel bir de bizim orada ah keşke

kablo net falan olsaydı fiber zaten hak getire hala istanbul'un göbeğinde adsl kullananlar var

fiber yeni yapılan binalara öncelik veriliyor biz 10 yıldır bekliyoz açıkçası ne arayan ne soran var

yan bina yeni yapıldı döşediler fiberi

• quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

ttnet taahhütü bitmek üzere olanlara artık eskisi gibi iyi teklifler vermiyor.fiyatları diğer isslere göre aşırı yüksek benimde 4 gün önce taahhütüm bitti mecbur bende iss değiştirmek zorunda kaldım.

Geçiş süreci nasıl oldu hocam?

Birde birşey sormak istiyorum biz yıllardır ev telefonu kullanmıyoruz iptal ettirmiştik ama internet faturamıza +10 tl telefon ücreti yansıyor. Sizde de durum böyle mi?

• adsl kullanıyorum 16mb sinirsiz 22 şubatta sözleşmem bitecek en iyi teklif ne veriyorlar acaba
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    +10 u her halükarda alır. yalın internet ücreti der, yine alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da bu çıktı. Aralık ta çıkmış kararsız kalmıştım. Yükselince pişman olmuştum. Bu fiyatlara her şey dahil mi. Mh yi aradım 35 lik görünmüyor ama 24 lük için 86.90+modem ücreti dedi. 35 için online izin vermedi. Tecrübesi olan var mı?

• Bir de tarifem 16 mbps ama en altta hız 24 yazıyor. Hız testinde 16 17 arası çıkıyor. Hangisi doğru?
  • Şu fiyatlara bak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya değişikliği değil. Paket değişikliği ne bakın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Bir de tarifem 16 mbps ama en altta hız 24 yazıyor. Hız testinde 16 17 arası çıkıyor. Hangisi doğru?

fiber altyapı da adsl mi kullanıyorsunuz :D

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım hız düşük anlamında diyorsanız evet. Sorduğum soruya cevabınız nedir? Sizce hızım 16 mı 24 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Anlayamadım hız düşük anlamında diyorsanız evet. Sorduğum soruya cevabınız nedir? Sizce hızım 16 mı 24 mü?

modem arayüzüne bakmanız lazım. modem markasına göre değişir ama ben 50mbps kullanıyorum, modem arayüzünde bağlantı hızı şöyle gözüküyor

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzüne girdim ama bu ekranı bulamadım. Hangi menü altında?
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt

Altyapınız fiberse modemde göremezsiniz. En iyisi hız testi yapın.https://www.speedtest.net

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Yapıyorum hep 16 17 arası çıkıyor. 16 olunca 14 15 çıkması gerekmez mi? Anlamadım bu işi?

Hızınız 16mbit. Hız testinde seçilen sunucuya göre 1-2 mbps oynayabiliyor.

Bunlar var ama geçişe izin vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.