Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taahhüt 25.11.2020 tarihinde bitiyor sanırım iki gün önce iptal edildi diye son ay yapılan indirim iptal ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onunkaresi -- 26 Kasım 2020; 16:18:51 >
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Kimlik dogrulamanin en kolay yolu banka üzerinden e-devlete girmek daha sonra ki adımlar kolay Sadece örnek iptal dilekçenin ıslak imzalı şeklinde yüklenmesi isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onunkaresi -- 26 Kasım 2020; 16:19:10 >
  • türk telekom 16mbps den kat kat hız kampanyası 2 senelik 24 mbps herşey dahil 99.90 tl vdsl ye geçiş yaptım yeniden uzattım taahütümü öteki sağlayıcılar istikrarsız olduğu için türktelekomda kalmayı tercih ettim hız değerlerimde gayet ii 8 sene türk telekom müşterisiyim hız değerlerimde hiç sapma olmadı tabiki arızalar oldu onuda 2 saat geçmeden çözdüler öteki hiç bir internet sağlayıcısından kimse memnun değil muhattab olacak kimseyi bulamıyorlar sonuçte hepsi türktelekomun alt yapısını kullanıyorlar bunu unutmıyalım o yüzden istikrarlı internet hızları yok kimine göre pahalı gelebilir fiyatlar ama kalite ve hizmet görüyorum karşılığında benim sigara içkim olmadığı için ayda 99.90 bana o kadar çok değil yani millet ayda sadece sigaraya veriyor 500 ile 600 arası ben bindiğim dalı kesmedim şu zamana kadar memnundum hizmetlerinden devam etmeye karar verdim kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flurence -- 26 Kasım 2020; 20:18:39 >

• Yeni abonelikte interneti hiç kullanmamışsak hemen iptal edebiliyor muyuz ?

Sözleşme ve taahhütnameyi okudum, şu kadar gün cayma bedelsiz iade gibi bir şey göremedim.

Telekomda çalışan bir yakınım 7 gün içinde iptal edersen cayma bedeli yok dedi ama dayanağına dair bir madde yok. Bilgisi olan var mı ?

• 12/12/2020 tarihinde taahhütüm bitecek. 2 senedir 50mbps-85tl paketini kullanıyorum. Şöyle 35mbit-100tl gibi bir tarife gelmezse Turkcell'e geçeceğim. Taahhütü bitecek olanlara söylenen paketler neler? Taahhütü bitecek olup TT tarafından aranan biri söylerse sevinirim.

• Kablonet'e kıyasla iyi bir teklif yok sanırım TTNET'te... (Halihazırda kablonet müşterisiyim, devam kampanyası gibi şeyler var ama ortalama mevcut fiyatımdan +20-30 TL pahalı)

• quote:

Orijinalden alıntı: Buchholz rölesi

Yeni abonelikte interneti hiç kullanmamışsak hemen iptal edebiliyor muyuz ?

Sözleşme ve taahhütnameyi okudum, şu kadar gün cayma bedelsiz iade gibi bir şey göremedim.

Telekomda çalışan bir yakınım 7 gün içinde iptal edersen cayma bedeli yok dedi ama dayanağına dair bir madde yok. Bilgisi olan var mı ?

Benim de 17 sinde bitecek. O kadar aradım vs 50 mbps e 135 tl (ilk 2 Ay bedava), 35 mbps e 115 tl dediler. Gram düşmüyorlar. Diğer iss lerde sorun yaşamayan yok gibi. Tt kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum. İkilemde kaldım. Aradaki fark az değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Tarife ile aldığımız modemi teslim etmediler, dün de iptal ettiler. Bize de iptal cezası kesip yerine başka modem sattılar hem de daha pahalıya. Başkası için ilgilendiğimden ve farklı şehir olduğundan gidip ben konuşamadım ama resmen kazikladilar. Çok dikkat etmek lazım, yıllardır kablonet kullanırım hiç sorun yaşamadım. Türk Telekom a bulaşmamnkimseye de tavsiye etmem. Birine tarife buldum abone yaptırdım çok pişman oldum. Hem de yakınım olan kişiye mahçup oldum.
  • Not: Forumdaki en efsane tarife budur sanırım.

Tam 2 sene önce 24 mbit ve tivibu uydu için tahhüt vermiştim. Sağolsun telekom müdürlükteki bayan ikna paketini işyeri paketi olarak tanımlamıştı. ( ıslak imza sonrası cihaz teslimine gittiğimde. )

Paket 24 mbit sınırsız vdsl ve tivibu uydu ile birlikte 55 tl filandı. Sonra annemler köye taşınınca altyapı olmayınca zorunlu olarak 16 mbit adsl 'ye çevirdim. Paketim düştüğü halde 6 tl zam yaptılar ve 61 tl ödemeye devam ettim. 2 senelik saltanat bu ay sona eriyor. Köy evi olduğu için annem aylık 50 gb filan harcıyor.

Telekom şu an aynı pakete 110 tl fiyat çıkardı. Ben de 2 senede maaşıma %15 kadar zam aldığımı ama bana %100 zam yapmak istediklerini belirttim. Türkiye gerçeklerine ters sizin yaptığınız filan dedim ama 61 tl ödediğimi gören temsilciler hep şok olmakla yetindi :)

Sonuç olarak babam Tivibu'dan kopmaz. Mecburen ona bir şekilde eyvallah diyeceğim ama interneti netspeed, netgalaksi veya extranet(izmir firması ) ten birine taşıyacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 28 Kasım 2020; 21:54:14 >

• telekomun taahhütsüz paket fiyatları ile taahhütlü fiyatlar arasında o kadar fark olması tamamen kurnazlık. paket fiyatını 250 lira gösteriyor taahhütlü 70 lira. güya 180 lira indirim yapıyor. 6 ay kullanıp iptal istesek bin lira cayma bedeli çıkartıyorlar.

• OnderT O kullanıcısına yanıt

NetGalakside 8 mbit 100 GB kotalı yalın paket var yeterli gelirse 45 TL. Uygun bence değerlendirilebilir.

Kotasında Duran 8 MBPS 8 Mbps 100 GB 45.00 ₺

https://netgalaksi.com.tr/yalin-telefonsuz-internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 28 Kasım 2020; 22:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

NetGalakside 8 mbit 100 GB kotalı yalın paket var yeterli gelirse 45 TL. Uygun bence değerlendirilebilir.

Kotasında Duran 8 MBPS 8 Mbps 100 GB 45.00 ₺

https://netgalaksi.com.tr/yalin-telefonsuz-internet

Aynen hocam muhtemelen o paket veya extranet 12mbit sınırsız 60 TL paketini düşünüyorum. Extranet Gediz elektrik şirketi yani kurumsal bir firma. Belki bir tık daha rahat ederim diye düşünüyorum.

• taahhütsüz firma araştıran arkadaşlara gibirnet tavsiye ediyorum.

bende 2 aydır tüm yan iss kullanıcılarıyla iletişim halindeyim burada reklam yapmıyorum farklı firmada olup memnun olan varsa yazsın lütfen.

• OnderT O kullanıcısına yanıt

Alt yapı Tesisat v.s. iyiyse Özel Firmalar daha iyi ve uygun oluyor bence. Netgalakside Kotalı paketleri bi deneyin derim. Kotaya takılmayın. 16 Mbps 200 GB 60.00 ₺

• ciddi0 kullanıcısına yanıt

Yıllardır NetGalaksi kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Alt yapı Tesisat v.s. iyiyse Özel Firmalar daha iyi ve uygun oluyor bence. Netgalakside Kotalı paketleri bi deneyin derim. Kotaya takılmayın. 16 Mbps 200 GB 60.00 ₺

Netgalaksi Kullanmayın, kullandırtmayın. Akşamları fix İnternet kesik. Müşteri hizmetlerinin umurunda değilsiniz.

Edevlet ten bile şikayet edebileceğiniz bir firma değil, tüketici haklarına verin diyor Edevletten başvurunca.

• halilcrs kullanıcısına yanıt

Neden kullanmayalım ben memnunum. Memnun olmasam dururmuyum ki altı yedi sene oldu ben devam edeceğim. Fiyatıda bana uygun kesinti sıkıntı v.s. yaşamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbomly

telekomun taahhütsüz paket fiyatları ile taahhütlü fiyatlar arasında o kadar fark olması tamamen kurnazlık. paket fiyatını 250 lira gösteriyor taahhütlü 70 lira. güya 180 lira indirim yapıyor. 6 ay kullanıp iptal istesek bin lira cayma bedeli çıkartıyorlar.

Şirketin 1 yıllık gelirine denk gelen fiyata, 50 yıllığına kiralamış olsaydın sende aynısını yapardın. Vurgun büyük, keriz çok, denetleyen yok.

• Malum yasadan 27 gün önce; 24 mpbs hız 35gb kotalıya geçip, 69.90 liraya iki yıl kotasız kullandım. Şimdi 86 mbps olan hızdan tam yararlanmak istiyorum fakat telekkm 165 lira taahhüt fiyat veriyor. Telekom altyapısı ile aynı hızı verebilecek iss arıyorum, tavsiyesi olan var mıdır?

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

gibirnet tavsiye ediyorum 35 Mbps 70 tl 100 Mbps 85 tl yeni kurulan bir firma ama kullanan kişilerle uzun süredir memnun olduklarını söylediler

taahhüt yok bişey yok istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz keşke türktelekomda böyle olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 29 Kasım 2020; 1:8:17 >
  • 
Sayfa: önceki 10711072107310741075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.