Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.530
Cevap
393
Favori
1.415.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3850
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 394
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sonurakar (2777 mesaj) cancantürk (428 mesaj) -OFLU- (195 mesaj) xweser (192 mesaj) Fr.BJK (186 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8872 mesaj) Mobil (3908 mesaj) Tablet (2586 mesaj) (14 mesaj) Mini (746 mesaj) Uygulama (210 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
Giriş
    3449 Mesaj
    Ev içine kadar fiberim var milleni ve turknet maceramdan sonra turk Telekom’a geçmez istiyorum ama 90 lira verdiğim paket 150 lira 100 mbit hızlı, 100 lira civarı falan 75 mbit vs hız alma şansımız var mı sadece 50-100 mbit mi veriyorlar bayiilere özel kampanya falan oluyor mu sadece internette yazan kampanyalar mı mevcut acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8113 Mesaj

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir binaya taşındım, fiber altyapı da var daireme internet bağlatacağım. Şu an alabileceğim en uygun fiyat hangisi, internette yazan fiyatların aynısını mı veriyorlar? Modem de dahil olacak alacağım pakete.

Bayiye gittim 24 Mbit hız, limitsiz internet, modem de dahil olacak şekilde 107 TL dediler bana fiyat yüksek geldi. 50 Mbit hız, 300 GB kotalı paket kullanıyordum ailemin yanındayken,99 TL ödüyordum bu tarz bir pakete geçmek istedim kotalı paketler yeni aboneler için yok dediler bu doğru mu acaba? Bana 200-300 GB rahatlıkla yeter ama yeter ki hızım yüksek olsun düşüncesindeyim o yüzden 24 Mbit'i onaylamadım şu an.

• Yüzbaşı
    298 Mesaj
    Fiyatlara bakın ya çılgınlık Ülke bitmiş de haberimiz yok. Şaka bir yana bir asgari ücretli için çok büyük paralar bunlar. Allah yardımcımız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj

Benim derdim internet değil kardeş. Dünyada imansızlık da var o kıtlıktan beter. Benim derdim güzel ülkenin ne hale geldiği ve İnternet fiyatı üzerinden fikrimi paylaştım. Yoksa dert aramak olsa İnternete kadar ne dertler var.

|
    |
    uyaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj

iptal etmek isteyenler e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.

benim iptal sürecim;

25.11.2020 tarihinde bitecek 35 mb sınırsız 75 tl olan internet hattım için dün saat 17 civarı e-devlet üzerinden iptal başvurusu yaptım. saat 19.50 de internetim kapandı.

Dün başvurduğum kablonet yüz güldüren kampanyası için bugün öğlen gelip kurulum yapıldı yarım saat sonra da internet kullanıma açıldı.

Bugün akşamüstü ttnet den aradılar önce hattınızı 3 ay donduralım sonra da 35 mb 69 tl devam edelim dediler ( sınırsız olup olmadığını söylemediler ) kabul etmedim hattımı kapatmalarını istedim 55 tl cayma bedeli çıkarttılar kapattırdım.

• Yarbay
    2587 Mesaj

yuz gulduren tarifesi hiziniz ve ucreti nedir acaba

|
    |
    onunkaresi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj

Ttnet 24/12/2021 de bitiyor benim tahahhütüm kaç para öderim iptal etsem turknet e geçmek istiyorum 35mb 85₺ şuan 16mb 80₺ ödüyorum ttnete
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Kampanya fiyatı 95 tl. Akıllı sınırsız 100 mb
    19.00 - 00.00 saatleri arasi 24 mb düşüyor.
    |
    |
    gelecek3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3270 Mesaj

Ayrı bir konu açmamak için buraya yazıyorum. Dün akşam saatlerinde bir anda internetim mahvoldu. Bağlantıda sorun yok tüm ışıklar yanıyor, dsl'de sorun yok ama 8mbit internette 0.01 mbiti bile göremez oldum. Müşteri hizmetlerini aradım, düzelteceğiz dediler sabah hat değerlerine bir baktım hat değerlerimi düşürüp hızımı sınırlandırmışlar. Bunca zamandır böyle kullandım ben bu interneti hiçbir sorun yaşamamıştım. Sorunu düzelttik dedikten sonra bugün gün içinde sürekli dsl kopması yaşıyorum. Tekrar aradığımda ise bina içi tesisatınızda sorun vardır 50 tl'ye ekip yönlendirelim diyorlar. Saha ekibi yönlendirip ankastreden ölçüm yapmalarını istiyorum. Bina 15 yıllık ve eski bakır kablolar var. Ankastreden eve gelen kablo evde ek yapılmış o şekilde odalara dağıtılmış. Ben bina içi tesisatımı yenilesem sorun çözülür mü? Boş yere ekibe 50 tesisata 300 tl vermek istemiyorum. Nasıl bir yol izlenebilir ?

|
    |

• Yüzbaşı
    324 Mesaj

Taahütün bitiyor neden cayma bedeli ödedin ki onu anlayamadım ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onunkaresi

iptal etmek isteyenler e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.

benim iptal sürecim;

25.11.2020 tarihinde bitecek 35 mb sınırsız 75 tl olan internet hattım için dün saat 17 civarı e-devlet üzerinden iptal başvurusu yaptım. saat 19.50 de internetim kapandı.

Dün başvurduğum kablonet yüz güldüren kampanyası için bugün öğlen gelip kurulum yapıldı yarım saat sonra da internet kullanıma açıldı.

Bugün akşamüstü ttnet den aradılar önce hattınızı 3 ay donduralım sonra da 35 mb 69 tl devam edelim dediler ( sınırsız olup olmadığını söylemediler ) kabul etmedim hattımı kapatmalarını istedim 55 tl cayma bedeli çıkarttılar kapattırdım.

e-devlet üzerinden tam olarak nasıl iptal ettiniz detaylı anlatırmısınız ? Bende iptal etmek istedim ama kimlik doğrulama , mobil imza e imza falan çıktı yani iptal adımına geçemedim . Detaylı anlatırmısınız şubeye gitmeden halletmek istiyorum Ttnet kullanıcısıyım

• Yarbay
    8113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir binaya taşındım, fiber altyapı da var daireme internet bağlatacağım. Şu an alabileceğim en uygun fiyat hangisi, internette yazan fiyatların aynısını mı veriyorlar? Modem de dahil olacak alacağım pakete.

Bayiye gittim 24 Mbit hız, limitsiz internet, modem de dahil olacak şekilde 107 TL dediler bana fiyat yüksek geldi. 50 Mbit hız, 300 GB kotalı paket kullanıyordum ailemin yanındayken,99 TL ödüyordum bu tarz bir pakete geçmek istedim kotalı paketler yeni aboneler için yok dediler bu doğru mu acaba? Bana 200-300 GB rahatlıkla yeter ama yeter ki hızım yüksek olsun düşüncesindeyim o yüzden 24 Mbit'i onaylamadım şu an.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

|
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Taahhüt 25.11.2020 tarihinde bitiyor sanırım iki gün önce iptal edildi diye son ay yapılan indirim iptal ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onunkaresi -- 26 Kasım 2020; 16:18:51 >
    |
    |
    H4RuNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Kimlik dogrulamanin en kolay yolu banka üzerinden e-devlete girmek daha sonra ki adımlar kolay Sadece örnek iptal dilekçenin ıslak imzalı şeklinde yüklenmesi isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onunkaresi -- 26 Kasım 2020; 16:19:10 >
    |
    |
    egemen0807 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

türk telekom 16mbps den kat kat hız kampanyası 2 senelik 24 mbps herşey dahil 99.90 tl vdsl ye geçiş yaptım yeniden uzattım taahütümü öteki sağlayıcılar istikrarsız olduğu için türktelekomda kalmayı tercih ettim hız değerlerimde gayet ii 8 sene türk telekom müşterisiyim hız değerlerimde hiç sapma olmadı tabiki arızalar oldu onuda 2 saat geçmeden çözdüler öteki hiç bir internet sağlayıcısından kimse memnun değil muhattab olacak kimseyi bulamıyorlar sonuçte hepsi türktelekomun alt yapısını kullanıyorlar bunu unutmıyalım o yüzden istikrarlı internet hızları yok kimine göre pahalı gelebilir fiyatlar ama kalite ve hizmet görüyorum karşılığında benim sigara içkim olmadığı için ayda 99.90 bana o kadar çok değil yani millet ayda sadece sigaraya veriyor 500 ile 600 arası ben bindiğim dalı kesmedim şu zamana kadar memnundum hizmetlerinden devam etmeye karar verdim kalın sağlıcakla.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b3/82/c0/b382c0969ed812870442fe84662de8e9.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flurence -- 26 Kasım 2020; 20:18:39 >
    |
    |

• Teğmen
    116 Mesaj

Yeni abonelikte interneti hiç kullanmamışsak hemen iptal edebiliyor muyuz ?

Sözleşme ve taahhütnameyi okudum, şu kadar gün cayma bedelsiz iade gibi bir şey göremedim.

Telekomda çalışan bir yakınım 7 gün içinde iptal edersen cayma bedeli yok dedi ama dayanağına dair bir madde yok. Bilgisi olan var mı ?

• Yüzbaşı
    259 Mesaj

12/12/2020 tarihinde taahhütüm bitecek. 2 senedir 50mbps-85tl paketini kullanıyorum. Şöyle 35mbit-100tl gibi bir tarife gelmezse Turkcell'e geçeceğim. Taahhütü bitecek olanlara söylenen paketler neler? Taahhütü bitecek olup TT tarafından aranan biri söylerse sevinirim.

|
    |
  • Yarbay
    2353 Mesaj

Kablonet'e kıyasla iyi bir teklif yok sanırım TTNET'te... (Halihazırda kablonet müşterisiyim, devam kampanyası gibi şeyler var ama ortalama mevcut fiyatımdan +20-30 TL pahalı)

|
    |
  • Yarbay
    8133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Buchholz rölesi

Yeni abonelikte interneti hiç kullanmamışsak hemen iptal edebiliyor muyuz ?

Sözleşme ve taahhütnameyi okudum, şu kadar gün cayma bedelsiz iade gibi bir şey göremedim.

Telekomda çalışan bir yakınım 7 gün içinde iptal edersen cayma bedeli yok dedi ama dayanağına dair bir madde yok. Bilgisi olan var mı ?

Benim de 17 sinde bitecek. O kadar aradım vs 50 mbps e 135 tl (ilk 2 Ay bedava), 35 mbps e 115 tl dediler. Gram düşmüyorlar. Diğer iss lerde sorun yaşamayan yok gibi. Tt kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum. İkilemde kaldım. Aradaki fark az değil.

• Teğmen
    116 Mesaj

Tarife ile aldığımız modemi teslim etmediler, dün de iptal ettiler. Bize de iptal cezası kesip yerine başka modem sattılar hem de daha pahalıya. Başkası için ilgilendiğimden ve farklı şehir olduğundan gidip ben konuşamadım ama resmen kazikladilar. Çok dikkat etmek lazım, yıllardır kablonet kullanırım hiç sorun yaşamadım. Türk Telekom a bulaşmamnkimseye de tavsiye etmem. Birine tarife buldum abone yaptırdım çok pişman oldum. Hem de yakınım olan kişiye mahçup oldum.
    |
    |
    mu5tafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.