Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jack_sparrow_82 , -OFLU- Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ciddi0

gibirnet tavsiye ediyorum 35 Mbps 70 tl 100 Mbps 85 tl yeni kurulan bir firma ama kullanan kişilerle uzun süredir memnun olduklarını söylediler

taahhüt yok bişey yok istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz keşke türktelekomda böyle olsa

Gibirnet ana konuya baktım herkes şikayet ediyor neredeyse. Özellikle son mesajlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onunkaresi kullanıcısına yanıt

iptal talebinden kaç gün sonra ttnetten arandınız ikna etmek için teklif verildiğini anlıyorum doğru değilmi

• Bende 2 sene önce tivibu+ttnet kampayasından uygun fiyata anlaşmıştım, şimdi uygun teklif vermezlerse farklı bi iss na geçsem tivibu ile uyumu konusunda bi problem olur mu? Tivibuyu iptal ettirmeyi düşünmüyorum, geri alma, durdurma olayını bayagı kullanıyoruz.

• mimarbaz kullanıcısına yanıt

Tivibuyu kullanamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Tivibuyu kullanamazsın.

hmm, kötü oldu bu. teşekkürler.

• mimarbaz kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

• OnderT O kullanıcısına yanıt

Hocam tivibu iptv ise interneti başka firmadan alamıyorsunuz. İnterneti taşıdığınız zaman tivibu da iptal olur. (iPTV ise)

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Hocam tivibu iptv ise interneti başka firmadan alamıyorsunuz. İnterneti taşıdığınız zaman tivibu da iptal olur. (iPTV ise)

Uydu kullanıyoruz. İçerik olarak belgesel kanalları çok iyi. Babam iyice bağlandı. Mecburen devam edeceğiz.

• Az önce ttnet i aradım aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dedim cayma bedelini hesaplar mısınız dedim 1200₺ dediler bu nedir ya abonelik bitiş tarihi 24 Aralık 2021
  • Telekom abonelim 1 ay sonra bitiyor fiber kullanıyorum şuan.. net galaksi nin altyapı sorgulamada 0 çıkoyo.. bu ne demek
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

• bozoklu66 kullanıcısına yanıt
    Bir gün sonra aradılar. İptal için son kez onay istiyorlar bu ara da son kez teklif sundular.
  • Arkadaşın 24 mbit limitsiz 59 TL taahhütü Aralık ayında bitiyordu geçen aramışlar 300 GB kotalı 24 mbiti 95 liradan satmışlar. Cayma bedeli olarak da 1 aylık indirim 200 TL çıkarıyorlar ve hiçbir şekilde uygun bir tarifeye geçirmiyorlar. Sıkıştı kaldı arkadaş canlı ders falan yapıyor kotası da epey azalmış. Ne yapabiliriz bu durumda bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Arkadaşın 24 mbit limitsiz 59 TL taahhütü Aralık ayında bitiyordu geçen aramışlar 300 GB kotalı 24 mbiti 95 liradan satmışlar. Cayma bedeli olarak da 1 aylık indirim 200 TL çıkarıyorlar ve hiçbir şekilde uygun bir tarifeye geçirmiyorlar. Sıkıştı kaldı arkadaş canlı ders falan yapıyor kotası da epey azalmış. Ne yapabiliriz bu durumda bilgisi olan var mı?
    %60 zamla adamın sınırsız paketini kotalı pakete çevirmek nedir? Bunlar eşkiya mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotalı kotasız en iyi teklifleri alanlar yazabilir mi çok faydası oluyor.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

normal şartlarda maksimum %25ine fazlası olmalı. ben yeni yeniledim ama en kısa zamanda cayma bedeli artmadan başka bir isse geçeceğim.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Valla hocam artık ne derseniz inanın ben de şaşkın durumdayım. Hayır arkadaşa da fırça çektim niye kabul ediyorsun falan diye ama yoğun bir anına denk gelmiş deli gibi ısrar ediyorlar işte ortalamanız 200 GB taahhüt bitti bitecek falan diye dedi. Şimdi çık işin içinden çıkabilirsen..

İptal edip yeniden abonelik açmayı da düşündüm ama iptal için il müdürlüğüne gidip ıslak imza vermek gerekiyormuş. Yıl olmuş 2020 pandemi koşullarında nedir bu işleri zorlaştırmak? Geçen e devlet üzerinden tek bir fiziksel işlemde bulunmadan turknet aboneliğimi iptal ettirdim 24 saat içerisinde. Bunlar işi yokuşa sürüyor.

• Arkadaşlar Kablonet var evimde 25 mbps internet sınırsız + eğlence paketiyle beraber 60 tl kullaniyordum akşam 19.00 ile 24.00 arasi hiz 10 mbps düşüyordu şimdi aradilar taahhüt bitmek üzere yenileyelim diye ayni paketi 75 tl olduğunu, 50 mbps hizinda internet ise 85 tl yine bundada akşam hiz 19.00 lle 24.00 arasinda 20 mbps düşüyormuş sizce hangisine geçsem.
  • Evimize ilk kez internet alacağız, iki üst komşumuzda 35mbit var, hiç sorunsuz kullanıyordu. Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Turk Telekom kapsama haritası Hipernet gösteriyor, netspeed de 69mbit, port var olarak gösterdi.

Paketlerde 99 liraya 35mbit var ama fiber falan diyor, siteleri biraz karışık. Bir de modem kurulum murulum başka ücretler çıkar herhalde, ödeyeceğiz mecbur. Siz ne düşünürsünüz? Evde tesisat, kablo ne var hiç bilmiyorum.

• pingu81 kullanıcısına yanıt

Boş port yok direkt geçiş yaparsanız sorun yok fakat eldeki aboneliği kapatırsanız her an ortada kalabilirsiniz demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Evimize ilk kez internet alacağız, iki üst komşumuzda 35mbit var, hiç sorunsuz kullanıyordu. Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Turk Telekom kapsama haritası Hipernet gösteriyor, netspeed de 69mbit, port var olarak gösterdi.

Paketlerde 99 liraya 35mbit var ama fiber falan diyor, siteleri biraz karışık. Bir de modem kurulum murulum başka ücretler çıkar herhalde, ödeyeceğiz mecbur. Siz ne düşünürsünüz? Evde tesisat, kablo ne var hiç bilmiyorum.

Modemi kendiniz alın sahibinden de çokca var. Alt yapınız hipenet yazıyorsa vdsl dir. Airties 5650, asus n16 gibi modemler işinizi görür. Telekomdan alırsanız aylık 10 tl den 200-300 lira vermek zorunda kalırsınız.

Online dan başvuru yapın onlar sizi arar.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/kampanyalar.aspx

• 
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.