Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AMC Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.767
Cevap
577
Favori
2.026.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İptal talebi vereceksiniz, taahhütünüz var diye sizi korkutacaklar korkmayın iptal sebebini sorduklarında anlatın 75 tl arıza için isteniyor vodafone’a geçeceğim taahhüt cezamı karşılıyorlar diyin, direk gönderiyorlar servisi. Karar sizin tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozguror kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom en kalitelisi olsa 1.000 mbit en yüksek hızı verse ayda 50 tl dese yine geçmem,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 21 Kasım 2020; 21:24:51 >
  • 100 mbit'e uygulamadan sorunsuz geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • medcezir55 kullanıcısına yanıt
    Hangi paketteydiniz taahhütünüz ne zaman bitiyordu acaba fiyatlar çok uygun görünüyor ?

• medcezir55 kullanıcısına yanıt

Yeni taahhüt gözüküyor mu uygulamadan tarihe baktınız mı 2 yıl eklemişler mi? Yoksa sadece paket değişikliği mi.

• H4RuNN H kullanıcısına yanıt

24 mbit sınırsız 90 tl. paketindeydim. Eylül 2021 bitiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medcezir55 -- 22 Kasım 2020; 18:47:51 >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt

Şu an eklenmemiş, sadece paket değişikliği olarak gözüküyor ancak mesaj gelmişti eski kampanyanız önümüzdeki ayın şu tarihinde bitecek şeklinde. Değişiklik olursa bilgi veririm.

• hani nerde pakaetler? kampanyalar ben göremiyorum. nerde dh ruhu nerde sıcak fırsatlar.

• Ev içine kadar fiberim var milleni ve turknet maceramdan sonra turk Telekom’a geçmez istiyorum ama 90 lira verdiğim paket 150 lira 100 mbit hızlı, 100 lira civarı falan 75 mbit vs hız alma şansımız var mı sadece 50-100 mbit mi veriyorlar bayiilere özel kampanya falan oluyor mu sadece internette yazan kampanyalar mı mevcut acaba ?

• Arkadaşlar merhaba. Yeni bir binaya taşındım, fiber altyapı da var daireme internet bağlatacağım. Şu an alabileceğim en uygun fiyat hangisi, internette yazan fiyatların aynısını mı veriyorlar? Modem de dahil olacak alacağım pakete.

Bayiye gittim 24 Mbit hız, limitsiz internet, modem de dahil olacak şekilde 107 TL dediler bana fiyat yüksek geldi. 50 Mbit hız, 300 GB kotalı paket kullanıyordum ailemin yanındayken,99 TL ödüyordum bu tarz bir pakete geçmek istedim kotalı paketler yeni aboneler için yok dediler bu doğru mu acaba? Bana 200-300 GB rahatlıkla yeter ama yeter ki hızım yüksek olsun düşüncesindeyim o yüzden 24 Mbit'i onaylamadım şu an.

• Fiyatlara bakın ya çılgınlık Ülke bitmiş de haberimiz yok. Şaka bir yana bir asgari ücretli için çok büyük paralar bunlar. Allah yardımcımız olsun.

• uyaran kullanıcısına yanıt

Benim derdim internet değil kardeş. Dünyada imansızlık da var o kıtlıktan beter. Benim derdim güzel ülkenin ne hale geldiği ve İnternet fiyatı üzerinden fikrimi paylaştım. Yoksa dert aramak olsa İnternete kadar ne dertler var.

• iptal etmek isteyenler e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.

benim iptal sürecim;

25.11.2020 tarihinde bitecek 35 mb sınırsız 75 tl olan internet hattım için dün saat 17 civarı e-devlet üzerinden iptal başvurusu yaptım. saat 19.50 de internetim kapandı.

Dün başvurduğum kablonet yüz güldüren kampanyası için bugün öğlen gelip kurulum yapıldı yarım saat sonra da internet kullanıma açıldı.

Bugün akşamüstü ttnet den aradılar önce hattınızı 3 ay donduralım sonra da 35 mb 69 tl devam edelim dediler ( sınırsız olup olmadığını söylemediler ) kabul etmedim hattımı kapatmalarını istedim 55 tl cayma bedeli çıkarttılar kapattırdım.

• onunkaresi kullanıcısına yanıt

yuz gulduren tarifesi hiziniz ve ucreti nedir acaba

Ttnet 24/12/2021 de bitiyor benim tahahhütüm kaç para öderim iptal etsem turknet e geçmek istiyorum 35mb 85₺ şuan 16mb 80₺ ödüyorum ttnete
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Kampanya fiyatı 95 tl. Akıllı sınırsız 100 mb
    19.00 - 00.00 saatleri arasi 24 mb düşüyor.
  • Ayrı bir konu açmamak için buraya yazıyorum. Dün akşam saatlerinde bir anda internetim mahvoldu. Bağlantıda sorun yok tüm ışıklar yanıyor, dsl'de sorun yok ama 8mbit internette 0.01 mbiti bile göremez oldum. Müşteri hizmetlerini aradım, düzelteceğiz dediler sabah hat değerlerine bir baktım hat değerlerimi düşürüp hızımı sınırlandırmışlar. Bunca zamandır böyle kullandım ben bu interneti hiçbir sorun yaşamamıştım. Sorunu düzelttik dedikten sonra bugün gün içinde sürekli dsl kopması yaşıyorum. Tekrar aradığımda ise bina içi tesisatınızda sorun vardır 50 tl'ye ekip yönlendirelim diyorlar. Saha ekibi yönlendirip ankastreden ölçüm yapmalarını istiyorum. Bina 15 yıllık ve eski bakır kablolar var. Ankastreden eve gelen kablo evde ek yapılmış o şekilde odalara dağıtılmış. Ben bina içi tesisatımı yenilesem sorun çözülür mü? Boş yere ekibe 50 tesisata 300 tl vermek istemiyorum. Nasıl bir yol izlenebilir ?

Taahütün bitiyor neden cayma bedeli ödedin ki onu anlayamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onunkaresi

iptal etmek isteyenler e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.

benim iptal sürecim;

25.11.2020 tarihinde bitecek 35 mb sınırsız 75 tl olan internet hattım için dün saat 17 civarı e-devlet üzerinden iptal başvurusu yaptım. saat 19.50 de internetim kapandı.

Dün başvurduğum kablonet yüz güldüren kampanyası için bugün öğlen gelip kurulum yapıldı yarım saat sonra da internet kullanıma açıldı.

Bugün akşamüstü ttnet den aradılar önce hattınızı 3 ay donduralım sonra da 35 mb 69 tl devam edelim dediler ( sınırsız olup olmadığını söylemediler ) kabul etmedim hattımı kapatmalarını istedim 55 tl cayma bedeli çıkarttılar kapattırdım.

e-devlet üzerinden tam olarak nasıl iptal ettiniz detaylı anlatırmısınız ? Bende iptal etmek istedim ama kimlik doğrulama , mobil imza e imza falan çıktı yani iptal adımına geçemedim . Detaylı anlatırmısınız şubeye gitmeden halletmek istiyorum Ttnet kullanıcısıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir binaya taşındım, fiber altyapı da var daireme internet bağlatacağım. Şu an alabileceğim en uygun fiyat hangisi, internette yazan fiyatların aynısını mı veriyorlar? Modem de dahil olacak alacağım pakete.

Bayiye gittim 24 Mbit hız, limitsiz internet, modem de dahil olacak şekilde 107 TL dediler bana fiyat yüksek geldi. 50 Mbit hız, 300 GB kotalı paket kullanıyordum ailemin yanındayken,99 TL ödüyordum bu tarz bir pakete geçmek istedim kotalı paketler yeni aboneler için yok dediler bu doğru mu acaba? Bana 200-300 GB rahatlıkla yeter ama yeter ki hızım yüksek olsun düşüncesindeyim o yüzden 24 Mbit'i onaylamadım şu an.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.