Şimdi Ara

Türk Telekom En Uygun Tarife

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar biraz önce faturama baktım 25 tl fatura gelmiş sadece 2 görüşme yapmışım o da saniyeler sürmüş zaten. neyse aradım ev avantaj tarifesinde olduğumu sabit ücretin 21,5 tl olduğunu söylediler bende daha ucuz tarife yyok mu dedim. 19,90 a var dedi adını unuttum tarifenin. bende ona geçtim şimdi konuşsam da konuşmasam da 19,90 ödeyeceğim her ay. bildiğiniz daha ucuz bi tarife var mı. sorf internet için almak zorundayım telefonu. intarneti smile den kullanıyorum 1 yıl kontratım var ttnet e de geçemem yani. sizce ben bu işten en ucuz nasıl yırtarım?

• doping e geç diyeceğim sabit telefon ücreti ödemezzsin sözleşmen vardır.. hesap kitap yap kurtarırsa buna geç..

eko doping sabit ücret yok sadece internet faturası geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

doping e geç diyeceğim sabit telefon ücreti ödemezzsin sözleşmen vardır.. hesap kitap yap kurtarırsa buna geç..

sizin dediğiniz ttnet kullanıcıları için sanırsam ben ttnet kullanmıyorum. smile kullanıyorum sadece internet faturası gelirse telefon beleş olmuş olur :) ya adamlar bu paraları alıyorlar sonra gidip çoluklarına çocuklarına yediriyorlar bu adamlarda nasıl mide var yahu. haram zıkkım olsun. bi yerlerden çıkar inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

quote:

Orijinalden alıntı: computeron

doping e geç diyeceğim sabit telefon ücreti ödemezzsin sözleşmen vardır.. hesap kitap yap kurtarırsa buna geç..

sizin dediğiniz ttnet kullanıcıları için sanırsam ben ttnet kullanmıyorum. smile kullanıyorum sadece internet faturası gelirse telefon beleş olmuş olur :) ya adamlar bu paraları alıyorlar sonra gidip çoluklarına çocuklarına yediriyorlar bu adamlarda nasıl mide var yahu. haram zıkkım olsun. bi yerlerden çıkar inşallah...

TT net ile alakası yok eko dopinge geçersen TT dan gelen telefon sabit ücreti ödemezsiniz..

sadece internet faturası geliyor..

http://www.doping.com.tr/Sayfalar/kampanyalar/eko-doping/126.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

arkadaşlar biraz önce faturama baktım 25 tl fatura gelmiş sadece 2 görüşme yapmışım o da saniyeler sürmüş zaten. neyse aradım ev avantaj tarifesinde olduğumu sabit ücretin 21,5 tl olduğunu söylediler bende daha ucuz tarife yyok mu dedim. 19,90 a var dedi adını unuttum tarifenin. bende ona geçtim şimdi konuşsam da konuşmasam da 19,90 ödeyeceğim her ay. bildiğiniz daha ucuz bi tarife var mı. sorf internet için almak zorundayım telefonu. intarneti smile den kullanıyorum 1 yıl kontratım var ttnet e de geçemem yani. sizce ben bu işten en ucuz nasıl yırtarım?

Malesef yok. Ben 2-3 yıl önce birkaç gün ile fırsatı kaçırdım. 9,90TL ekonomik tarife vardı Telekoma gittim dün bu tarifeyi kaldırdık dediler en ucuz olanı 100 dk.lık olan paket 21 TL. demişlerdi.
  • sağolun arkadaşlar. sözleşmem de devam ediyor zaten ayrılamam. böyle devam edecek napalım. :(
  • ne kadar zamandır ev telefonu kullanıyorsunz..eger uzun zamandır ev telefonu kullanıyorsanız ve ınternetınız de varsa..telefonunuzu dondurun 6 ay boyunca telefon hızmetınız kapalı olsada ınternet baglantınız yıne de gelecektır..6 ay boyunca 120 lıra tasarruf saglayabılmek mümkün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doping kullanan var mı? Telefonda kesinlikle Sabit fatura yok diyorsunuz yani, 8 Mb/sn'e kadar Sınırsız=65.99 demiş sitede. 24 ay taahhüt tabi.
  • hiç konuşmayanlar için en iyi tarife sadehatt tarifesi gözüküyor,ama buda sadece yeni abone olacaklar için geçerli bir tarifeymiş. 16.33 sabit ödemesi varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluraydisk

ne kadar zamandır ev telefonu kullanıyorsunz..eger uzun zamandır ev telefonu kullanıyorsanız ve ınternetınız de varsa..telefonunuzu dondurun 6 ay boyunca telefon hızmetınız kapalı olsada ınternet baglantınız yıne de gelecektır..6 ay boyunca 120 lıra tasarruf saglayabılmek mümkün..

bence en iyisi buymuş
  • benim bulabildiğim en uygun yöntem tarife den çıkmak oldu. tarifeden çıkınca sadece 18 tl vergi geliyor. konuşmadığım halde ödüyorum. zehir zıkkım olsun. bu olayın olmasına göz yumanlara da hakkımı helal etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doping iyiymiş ama 24 ay taahhütlü. 24 aya kadar daha uygun hale gelebilir internet fiyatları. Ben de hiç konuşmadığım halde en az 20 Tl fatura ödüyorum TT 'ye. 24 ayda 20*24 = 480 TL. şu anki internetimin ücreti 59 TL. Dopingin fiyatı ise 66 TL. Arada 7 TL lik bir fark var. 20-7 = 13 TL. Yani ayda 13 TL kar yapmış oluyoruz dopinge geçersek. Geçmek mantıklı görünüyor.
  • 2 sene önce geçtiğim tarife 9 küsür tl idi. telefon cihazım bile yok internet sebebiyle açık hat. en son gelen faturam 16 tl. arada tarife değiştirmedim. sürekli zam geliyor ve buna dur diyen yok. yalın hat tamamen komedi. yalın hat hizmet bedeli aylık 15 tl ttnette. ister kapat ister kapatma ben bu parayı alıcam diyor türk telekom. göz göre göre adamlar bizi soyuyor ve malesef devlette bunlara göz yumuyor. bugün bende belki daha düşük bir tarife açılmıştır belki dedim ama inanarak bakmadım elbette. 21 tl den aşağı bir tarife görmedim. iyiyim ben yine :D
  • Doping bana da teklif yaptı. 24 ay taahhütle 8mbit'e kadar neti aylık 45 liraya vereceklermiş. 50gb'ı aşınca 3 mbit'e düşüyormuş. Şu anda 2 mbit'e 60 küsür lira verdiğim için mantıklı geldi ama 24 ayda çok şey değişebilir gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

2 sene önce geçtiğim tarife 9 küsür tl idi. telefon cihazım bile yok internet sebebiyle açık hat. en son gelen faturam 16 tl. arada tarife değiştirmedim. sürekli zam geliyor ve buna dur diyen yok. yalın hat tamamen komedi. yalın hat hizmet bedeli aylık 15 tl ttnette. ister kapat ister kapatma ben bu parayı alıcam diyor türk telekom. göz göre göre adamlar bizi soyuyor ve malesef devlette bunlara göz yumuyor. bugün bende belki daha düşük bir tarife açılmıştır belki dedim ama inanarak bakmadım elbette. 21 tl den aşağı bir tarife görmedim. iyiyim ben yine :D

Çünkü Telekomun % 30 u hala devletin :)
  • telekomda uygun tarife bulmanız zor. hele ki 24 ay taahüt hiç vermeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.