Şimdi Ara

Türk Telekom Data Hattı Online işlemlere giremiyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
7.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzelir umarım hocam.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Yani normal bir operatörün düzeltmesi gereken bişey ama o operatör Telekom olunca valla emin olamıyor insan
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Tekrardan bir güncelleme gelir gibi hocam uygulamaya. Bir de resimli giriş kullanın hocam dilerseniz daha pratik.
    Yeni uygulamada var mi resimli giriş. Daha hiç giremediğim için resimli giriş ayarlama şansımda olamıyor maalesef
    Var hocam şu an kullanıyorum.
    Tamamdır sağolasın
    Rica ederim hocam.
  • TT sesimi duydu herhalde.. Nihayet tek cihazdan tüm hatlarımı kontrol edebiliyorum.
  • Sabit internetim de dahil edilmiş. Abi böyle çok iyi oldu ya.

Şifre mifre uğraşmak yok artık. Tık tık tık

Türk Telekom Data Hattı Online işlemlere giremiyor!!!
  • Benim de data hattım var ve aynı sorun var. Ben hiç müşteri hizmetlerini falan aramadım, şuradan uygulamanın çalışan eski sürümünü indirip kullanıyorum: https://apkpure.com/tr/t%C3%BCrk-telekom-online-i%CC%87%C5%9Flemler/com.tmob.AveaOIM/variant/8.1-XAPK

Ama bu, Android için. IOS'ta uygulamanın 9.0.3 sürümü kaldırılıp 8.1 sürümüne nasıl geçilir bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bparker -- 14 Aralık 2020; 16:38:29 >
  • Artık online işlemler uygulamasının 8.1 sürümü de çalışmıyor. Bimcell ve Pttcell'in websitesindeki online işlemler üzerinden data hattımla log in olabiliyorum bir tek. O da ne kadar daha devam eder bilmiyorum.

• bparker B kullanıcısına yanıt
    Ben gecenlerde yine aradım o birine aktarda digeri baskasina aktardi herkes bisey soyluyor. En son bi elemana denk geldim adam acaip relax ve iplemez havasindaki anlatiyorum durumu cozum bulunması icin insan en azindan ben ileticem ilgili birime bununla ilgili zaten şikayetler geliyor filan demesini bekliyorum en azindan. Ben simdi hicbir sekilde online islemlere giremeyecekmiyim ben musteri degilmiyim dedim Adam bana aynen sunu dedi boyle alayci asagilar sekilde “yok kardesim giremezsin artik” sonra film koptu zaten. Musteriyle kardesimli konusmak hangi hadlerine acaba. Kapadik neyse tekrar aradim sikayet ettim adami. Müşteriyle konusmasini öğrensinler once. Ben ona sesimi yukseltmedim kotu bisey söylemedim kardesimli cumle kuruyor bana.
  • Ben de aynı şikayet ile telekom müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırdım. Kayıt sonucuna data hatları online işlemlere giremez yazmışlar. *952# de çalışmıyor. Demek ki data hatları için online işlemlere erişimi tamamen kapatmışlar.

• şu an için data hattı sahiplerinin online işlemlere girmesinin tek yolu, kendi adlarına olan başka bir Türk Telekom hizmeti aboneliği (mobil ses hattı, ev interneti, ev telefonu veya tivibu) ile online işlemlere girip data hattı aboneliğini uygulamaya eklemek.

Demek ki giriliyormuş  

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Türk Telekom'dan data hattı dışında bir hizmet almayanlar giremiyor ama.

Gerekli mercilere şikayetini iletip düzeltilirsin

zamanında giriliyorsa şimdide girilmesi lazım bi zahmet edip düzeltsinler .

Sadece 2g ile konusma aramalar var. 4g ile internet var ama aram yapmıyor. 3g ise hic yok. Yani internete girersen aram yok. Arama varsa internet yok. Arıza yı aradım. Balıkrsir İzmir ve Canakkle de bugun itibariyle bu durumun yasandıgını sebekelere guncelleme yaptıklarını cozmeye calıstıklarını soylediler. Kısacası rezillik.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.