Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün itibariyle bu pakete dahil oldum, gündüz gelip bağlamışlar. Bende sabit telefon hattı vardı, ayda 25Tl civarı zaten ödüyordum, bu paket ile ayda 5TL daha vererek 20GB internet almış oldum. Evde çok yoğun bir kullanım olmayacağı için 20GB' ı dolduracağımı sanmıyorum. Yalnız kuran kişi hızın biraz düşük olduğunu söylemiş, akşam gidince test edeceğim. Testte indirme ve yükleme hızı olarak ne görmem gerekir? Görmezsem telekoma nasıl başvuruda bulunmalıyım tecrübesi olanlar bilgi verirse sevinirim.
  • Akşam testte bir sitede 3.2mbps, diğerinde ise indirmede 4, yüklemede 1 mbps hız verdi. Telefondan bağlandığım kadarıyla hız benim için yeterli. Bakalım nasıl gidecek ileride...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altkomşu üstkomşu yankomşu ile anlaş turknet al 60 lira alabildiğin kadar hız sınır yok. derdin ne.
  • https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fKurul+Karar%c4%b1%2f(518)_(10)+Adil+Kullan%c4%b1m+Noktas%c4%b1.pdf

Btk kararı açık değil mi? 4 mbps hızın akn sonrası 3 mbps'e düşmesi lazım. Türk telekom da 1 yazıyor ama 3'e düşüyor. Aynı tarifeyi extranet ve doping de veriyor. Onlarda da 1 yazıyor. Acaba onlarda 3'e düşer mi?

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    3'e düşecektir AKK uygulanıyorsa BTK kanunları geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

Bende o paketteyim 8. günüm ilk fatura 3günlük geldi.

Gelen e-faturanın sağ üst köşesinde 3mbps düştüğüne dair yazı var ama alırken 1mbps olarak aldık.

Bende kotayı geçmedim henüz.

Eğer 1 yerine 3e de iniyorsa gayet iyi bu fiyata bence. Başvurduk bizde bakalım.

Bugün bağlandı, şu an için gayet iyi.

• boyzof B kullanıcısına yanıt
    Extranet mi. Toplam kaç TL ödeyeceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mevcut akn sonrası hızlarımızı yazıp karşılaştıralım isterseniz bendenet 3mbps .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • humlegakki H kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom, 30 TL ödeyecez.

• _müdür_ _ kullanıcısına yanıt
    kaç tane müsteri temsilcisiyle konustum.btk hız sınırı bu kampanyada gecerli değil dediler.20gb sonrası 1mbps oluyor.
    24 aydan önce cayarsan 192tl bağlantı ücretinin kalanını alıyorlar.
  • Benim 1-2 hafta önceki görüşmemde akk sonrası 3mbit denildi ama kadın okuduğunu söylüyordu sanırım, emin olamadım. 3mbit olursa alınabilir.

Kampanyadan yararlanan arkadaşlara soruyorum, verilen modem nedir acaba ve taahüt sonrası kalıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu paketi ne zamandır takip ediyorum. TürkTelekom 20GB'lık AKN dolduktan sonraki hızın 1 Mbps'ye kadar olacağını yazmış. Kampanya ilk çıktığında müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm. 1 Mbps yazıyor fakat 1 Mayıs'taki yeni AKN düzenlemesinden dolayı artık 3 Mbps'ye düşecek demişti.

Az önce yine müşteri hizmetleri ile görüştüm, ısrarla 1 Mbps'ye düşeceğini söylüyor.

Diğer taraftan TürkTelekom'un AKN bilgilendirme sayfasında, Bağlantı hızı 4 Mbps'ye Kadar olanların AKN sonrası hızının 3 Mbps'ye kadar olacağı yazıyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/adil-kullanim-noktasi-uygulamasi.aspx

Kullanan arkadaşlar, kotayı doldurduktan sonra hızları kaça düşüyor, paylaşırlarsa bizde bilgi edinmiş oluruz.

Saygılarımla...

Yalın ücreti dahil mi? Model hediyesi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teote -- 15 Haziran 2017; 13:24:33 >
  • 3 e düşerse bende baglatacam da 1 mpbs çok az. Kullananlar da hız kaça düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem hediyesi var mı arkadaşlar bu tarifede? eğer yoksa modem için ne kadar ücret istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Modem hediye, her şey dahil 30 TL.

3mb e düşüyorsa durmam bende geçerim o zaman. Elde modem var yeni modemi satsan 25 civarına gelir aylık.

Gerçi enişte ikna kampanyasıyla 24mb 50gb 41 liraya yalın dahil kullanıyor. Bizede bu düşüyor.

Binada fiber var ama fiyatlar çol bence

• Serciey kullanıcısına yanıt
    250 liralık VDSL modem var.24 sonunda sizde kalıyor.24 ay bitmeden iptal olursa 250 lirayı alıyorlar.
    MH'ye 4 mbps hız için neden vdsl modem veriyorsunuz,o kadar vizyonsuzmusunuz dedim.kadın elimizde baska modem yok dedi.
    aslında millet caymasın diye bu kadar taahhüt yapıyorlar ve yeni altyapı kurmamak için bu paket var.
    Türk Telekom bayisinde de kota sonrası 1 mbps hız dediler.
  • 3 mbit beyler rahat olun. Bayi veya müşteri hizmetleri internet sitesinde yazani okuyor, orası guncellenmemiş olabilir. Online islemlerde 3 yazıyor. Btk kararına göre de 3 olmak zorunda. Yukarıda birisi de kota bitince 3e düştü dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

Orijinalden alıntı: teote

Modem hediye, her şey dahil 30 TL.

Merhaba. Akn sonrası durum nasıl. Modem markası bellimi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.