Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi benim bulunduğum yer dolayısıyla alabileceğim en yüksek hız 4mbit
    aylık 30-40 gb kullanımım var

4 Mbps'ye kadar 40 GB 24,90 TL

40 akk li şu pakete geçmem mantıksız mı ?

şuan turknet kullanıyorum 60 tl ödüyorum 4mbit hız alıyorum

baktım ancak ayrıntı göremedim 20lik pakette akk sonrası 1mb 40lıkta kaç mb acaba
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Aşırı pahalı olduğunu düşünüyorum çok haklısını ama elimizden bir şey gelmiyor
  • Kota dolduktan sonra 1 mbps ye düşmesi rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 byte 8 bit yapıyorken

1 megabit ile 1 megabyte nasıl eşit oluyor.

Google a megabit ile megabyte arasında fark diye yazarsan bununla ilgili çok açıklama var.

• Dalga geçiyorlar
  • ben başvurdum sadece haftasonları evdeyim 20gb yeter 30tl ye başka hiçbir masraf yok.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    " Ayrıca 1 Mb/sn ile 1 Mbps aynı anlama geliyor. "

Yukarıda yazmış olduğum cümleden bahsediyorsanız burada bir yanlışlık yaptığımı düşünmüyorum. Durumu açıklamak gerekirse:

1 Mb/sn : 1 Megabit/second
    1 Mbps : 1 Megabit per second

1 MB/sn : 1 MegaByte/second
    1 MBps : 1 MegaByte per second

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleEinstein -- 3 Mayıs 2017; 10:7:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Mbps'lik internet hızı ile saniyede 128 Kilobyte
    2 Mbps'lik internet hızı ile saniyede 256 Kilobyte,
    4 Mbps'lik internet hızı ile saniyede 512 Kilobyte,
    8 Mbps'lik internet hızı ile saniyede 1 Megabyte,
    16 Mbps'lik internet hızı ile saniyede 2 Megabyte indirme yapmak mümkündür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablonette aynı fiyata 25 mbps sınırsız 16 mbps akk vardı. Onunda kaybettik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Ben burada kısa yazılmış olan birimlerin açılımını göstermek istemiştim. Kafa karışıklığı olmaması için örneği rakamlar üzerinden vermeyecek olursak;

Mb/sn : Megabit/second
    Mbps : Megabit per second

MB/sn : MegaByte/second
    MBps : MegaByte per second

Doğrusu bu şekilde olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleEinstein -- 3 Mayıs 2017; 20:23:24 >
  • Yetercell kullanıcısına yanıt
    Ben sonradan fark ettim o durumu. Neyse, konuyu baltalamayalım. Konu demişken, ilk mesajda paylaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleEinstein -- 3 Mayıs 2017; 21:45:8 >
  • Hah! Ben de tam böyle bir düşük çaplı bir paket arıyordum ttnet'in sayfasında o kadar dolaştım neden bulamadım böyle bir şey anlamadım. Yazlık için internet açtırmam gerekiyordu 3-4 mbit bile olsa bana internete girmeye, işimi yapmaya, oyunumu oynamaya yetecek bir şey arıyordum. Bu paketin tahahütsüz olanı var mı?
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Diğer İSS'ler bu pakete yakın tarifeler çıkaracaktı Türknet'i arayıp sorabilirsiniz diğerleri hep taahhütlü
  • arkadaşlar bulunduğum yerde hız 2-3 Mbit.Malesef hala 30 yıllık bakır kablolar var.sürekli dilekçe vermeme rağmen hala yatırım yapmadılar.sizce bu paketi mi alayım yoksa turknetin 60 tl lik paketini mi?aylık 50-100 GB kullanırım.kararsız kaldığım yer bu paketin iptali halinde yaptırımı çok fazla.192tl bağlantı ücreti,modem alınırsa 250 tl modem ücreti var.
  • Oh keyfim gel gel keyfim gitme netekim. 1000 dk telef 5+5 ve vdsl internet 60 Tl.

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    kardeş burda soru sorduk,ergenlik yapmana gerek yok.hayatta başarısı olmayanların başkalarının onlara sağladığı imkanlarla övünmesi normal.
  • Cevabım size değildi. Başlığı gördüm mesajı yazdım. Son iki yıl TTnet ve Türk Telekom dan nefret ettirdiler. Keşke ergen olsam.
    (İşçi emeklisiyim) Yeğenin nikini kullanıyorum bazen.
  • Yorumları okudum fakat rezalet olan kısmını anlayamadım.. 20 gb ye kadar 4mbps. 20 gb den sonra hızınız 3mbps' ye düşüyor.. Ben alırken akk sonrası 1 mbps şeklindeydi. Düzenleme olmuş anlaşılan. Çünkü Online İşlemlerde hız düşümü sonrası 3mbps yazıyor bende. Ben fazlasıyla memnunum. Gece 2 ile 6 arası da 4mbps, akk olsun olmasın. Güvenle alın diyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: _müdür_

Yorumları okudum fakat rezalet olan kısmını anlayamadım.. 20 gb ye kadar 4mbps. 20 gb den sonra hızınız 3mbps' ye düşüyor.. Ben alırken akk sonrası 1 mbps şeklindeydi. Düzenleme olmuş anlaşılan. Çünkü Online İşlemlerde hız düşümü sonrası 3mbps yazıyor bende. Ben fazlasıyla memnunum. Gece 2 ile 6 arası da 4mbps, akk olsun olmasın. Güvenle alın diyorum!

3 olduğuna emin misiniz? Kendiniz tecrübe ettiniz mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.