Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçek 720p60fps'i izleyemezsiniz standart bitrate'de 720p donmaksızın izlersiniz
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    60fps falan diye karsilasdirdiysaniz bilemem orasini

Bu nete bence 30tl fazla 15tl en fazla ederi benim dusuncem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom'a sorarsan 30 lira bile zarar ediyorlarmış
  • Apranax87 kullanıcısına yanıt
    1 e düşecek diyorlar ama bazı gercekler var. Yukarda baya işlendi. Foto da 3 e düşer diyor. Orayla oynayamazlar diye düşünüyorum. Fakat küçük bir ihtimal 1 megabite inebilir. 1 megabitle youtube izlersiniz. 360 p ye kadar donmadan izlersiniz.

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

• Ay içindeki kullanımlarınızın 20GB'lık kullanım limitine (AKN'ye) ulaşması durumunda paketinizin hızı EN FAZLA 1Mbps(megabit) olacak şekilde düşürülecektir.

• 70gb+ indirdim online işlemlerde 0 gözüküyor. Hız 3-4 arası hidip geliyor

• Pek megabitlerden anlamam ben evde sadece telefondan kullanim için baglatmayi düşünüyorum.sosyal medya ve arada youtube (360p) kalitesinde video izlerim sizce yeterli olurmu?akşamları en fazla 2 telefonla baglaniriz.gündüz leri sadece 1 telefon baglanacak? Ne dersiniz alyimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcann -- 8 Temmuz 2017; 15:8:50 >
  • TürkAsker kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgidir itibar etmeyin.
  • evde telefon yok alabilir miyim ?
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz. Tel+internet hepsi içinde 30 lira. İlk ay damga vergisi cıkıyor 1 ile 10 tl arası.Franchıse pek önermiyorum Türk Telekom' un kendi ofislerini tercih ediniz öncelikle. Altyapı eksilği vs varsa söylüyorlar ona göre yol harıtanız cıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _müdür_

Alabilirsiniz. Tel+internet hepsi içinde 30 lira. İlk ay damga vergisi cıkıyor 1 ile 10 tl arası.Franchıse pek önermiyorum Türk Telekom' un kendi ofislerini tercih ediniz öncelikle. Altyapı eksilği vs varsa söylüyorlar ona göre yol harıtanız cıkıyor.

telefon istemiyorum ama
  • Yorumları alalım kullanan arkadaşlar, 720 px video izleniyor mu izlerken arkada facebook falan sıkıntı oluyor mu? Ne kadar fazla yorum o kadar iyi... Ping durumu nedir? Adsl mi vdsl mi bağlıyorlar, ilk hafta iptal ettirebilir miyiz? Bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

quote:

Orijinalden alıntı: _müdür_

telefon istemiyorum ama

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/internetsiz-ev-kalmasin-kampanyasi.aspx

Detaylar:

Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile yararlanılamamaktadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Ben Türk Telekom'dan internet bağlattığımda Alo paket 12 Aylık taahhütle 5 TL'ye çekmişlerdi eğer bu olursa 19,90 'a insanlar kullanır tabikide bu mümkünse çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Ben Türk Telekom'dan internet bağlattığımda Alo paket 12 Aylık taahhütle 5 TL'ye çekmişlerdi eğer bu olursa 19,90 'a insanlar kullanır tabikide bu mümkünse çok iyi olur

Öyle bir şey olursa çok iyi olur Kampanya 24 aylıkmış bir de. 12 yerine 24 ay taahhütle daha da indirimli verebilirler alo paketi. Onun dışında evde zaten sabit telefon kullanan varsa, 14,90'a geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kablonetin 29tl tarifesi bitti.

o yüzden ben bunu bir deneyim.
  • Kampanyadan hiç bir şey anlamadım;
    20gb AKK geçildikten sonra hız 3Mbps yoksa 1Mbps düşüyor
    (sözleşmede 1 diyor paket içeriğinde 3 yazılmış )
    Bazı arkadaşlar 3Mbps diyor bazıları 1Mbps diyor kampanya detaylarında zaten 1Mbps yazılmış!
    kampanyayı aldık diyelim 3-5 ay sonra 1Mbps düşerse!

Bu paketi alan arkadaşlar hız testlerinde yaklaşık kaç Mbps , 16Mbps kullanıyorum göya fakat gelen hız 10-11Mbps

02:00 - 08:00 arası bu pakette de geçerlimi
  • an itibariyle hızım 1.5mbps diger arkadaşalar deneyebilir mi?
  • teote kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerinizi ve speedtest sonuçlarını atar mısınız?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    arıza kaydı actım bu halde nete bile girilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.