Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar tutacak galiba heyecanlandim turktelekom mesaj atmis :) 543******* nolu hattiniz icin 07.06.2016 11:37:07 tarihindeki bildiriminize istinaden baslatilan incelemelerimiz devam etmektedir. En kisa surede size konuyla ilgili geri donus yapilacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.fth -- 8 Haziran 2016; 8:50:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben operatör değiştirsem bu fiyatları alabilir miyim sizce ya da almak için hangi yola başvurmalıyım?
  • Şimdi arandım vergiler dahil olmak üzere toplam 36.80 e 1000 1000 8gb internet tarifesine kabul ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 dk 1000 sms 8 gb 33 liraya teklif ettiler kabuletmedim 1000 dk 1000 sms 4 gb olani 23 e kabul ettim pismanim is isten gecti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ares_turk

10 gb 1000 dk 1000 sms 39 TL ye aldım 1 yıl taahhütlü.

Hocam kaçıncı seferde 10 lu tarifeyi önerdiler. Ben 2.seferde 6 yı önerince kabul ettim. Geri arayıp 10gb yapın desem kabul ederler mi acaba ? 3 ay zaten cayma bedeli almıyorlar.

• m.fth kullanıcısına yanıt
    Hocam bence ara bi önceki teklifinizi kabul etmek istiyorum böyle bi imkanım varsa deyin. Yoksa bu tarifeden çıkarım deyin zaten 3 ay cayma bedeli almıyorlar. Kaybedeceğiniz birşey olmaz.

• Bunlara gerek yok zaten bi tarife bu direk geçiş yapabilirsiniz
     Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

• Bende 6 GB olanını 30 tl ye aldım. Bu sayfayı açarak onlarca kişinin faturasına ciddi manada katkıda bulunan arkadaşa çook teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar müş. Hiz. Aradıktan sonra ne zaman teklifle dönüş yaptılar?
    Ben dün aradım iptal edin dedim daha dönüş yapan olmadı.

• Beyler online işlemlerdeki güncel fatura bedeli fatura kesilene kadar artmıyor mu değişmiyor mu?
  • Arkadaşlar ben vodafone dan geçiş yapsam bu 6gb internet paketi olan tarifeyi 30tl ye alabilirmiyim veya nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• cehili C kullanıcısına yanıt
    Ilk aradim olmaz demislerdi sonra sizin mesajiniz uzerine tekrar aradim cayma hakkimdan bahsettim sonra hesapladi olctu bicti hocam hattima %35 tanimli indirim var dedi bayan kamu mega extrayi 27 liraya verdi :) ardindan aradim teyit ettim dogruymus.konuyu acana ve fikir paylasiminda bulunan arkadaslara tesekkur ederim.

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda FATURALI kullananlar Nasıl geçecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: m.fth

Ilk aradim olmaz demislerdi sonra sizin mesajiniz uzerine tekrar aradim cayma hakkimdan bahsettim sonra hesapladi olctu bicti hocam hattima %35 tanimli indirim var dedi bayan kamu mega extrayi 27 liraya verdi :) ardindan aradim teyit ettim dogruymus.konuyu acana ve fikir paylasiminda bulunan arkadaslara tesekkur ederim.

Hayırlı olsun hocam. İçeriği nedir o tarifenin ?

• bana 500 dk 4 gb 1000 sms 30 tl önerdiler. kabul etmedim, beni tekrar arayacaklar. tavsiyeniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekatronot4127 -- 8 Haziran 2016; 15:29:17 >
    1000 dk heryone 5400 dk grupici 1000 heryone sms 8 gb internet hocam kamu mega extranin icerigi.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.fth

1000 dk heryone 5400 dk grupici 1000 heryone sms 8 gb internet hocam kamu mega extranin icerigi.

Baya iyiymiş. Ben de arayıp bi sorsam mı acaba :)

• 1000dk 1000sms 5gb olan tarifeyi 27 tl ye kabul ettim. bu konuyu açana çok teşekkürler
    Denemekte fayda var hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cehili

quote:

Orijinalden alıntı: ares_turk

10 gb 1000 dk 1000 sms 39 TL ye aldım 1 yıl taahhütlü.

Hocam kaçıncı seferde 10 lu tarifeyi önerdiler. Ben 2.seferde 6 yı önerince kabul ettim. Geri arayıp 10gb yapın desem kabul ederler mi acaba ? 3 ay zaten cayma bedeli almıyorlar.

daha önce 6 gb kullanıyordum kendileri aradı 10 lu tarifeye geçirelim diye ben de kabul ettim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.