Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gunesindostu

8 haziran sabah 10:15 faturasıza geçmek için m.h talep oluşturttum. . Bugün Sabah 9 gibi aradılar 6gb 1000 dk 1000 sms 30 tl dedi bende kabul ettim. Ek bi indirim olur mu bilmem dahada . Yani geri vites atmayın illaki dönuyorlar

Tahhhütünüz var mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewet vardı iki ay once tekrar tahaddüt vermiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavi_des kullanıcısına yanıt
    Ama benimde tahahhutum bitti birde aramislar telefon sarjdaydi duymadim tekrar ararlarmi acaba?

• Biz turkcelliyiz biz napabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nashiro

benim hem telefon taahhütüm var hem de tarife. aradım iptal ettirmek istediğimi söyledim. sebebini sordu yüksek fatura bedeli dedim %15 indiriminiz var %10 daha yapalım %25 olsun dedi. yok istemiyorum kapatalım dedim. sonra cayma bedeli olarak 1800 lira yansır son faturanıza dedi. sıkıntı olmaz öderim nakit olarak dedim ahahah :) cidden öderim, sıkıldım zaten kapatırsa kapatsınlar. aylık telefon, tarife vs 170 lira ödüyorum.

Ee sonra noldu hocam aradılar mı
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler kontörlüye gececeğim dedim kayıt oluşturdular.
    Mesaj geldi talebimiz alındı, ertesi gün aynı mesaj geldi .
    Öğlen aradılar , zaten indirimli kullanıyorsunuz( mega kamu 32 tllik 1000/1000 4gb )dediler.
    Yok ben kontörlüye oradan da Turkcell veya Vodafone gececeğim edim
    adamlar 22₺ yaptılar hemen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 dk 1000 sms 4 gb internet 19 tl faturalıya geçerseniz diye msj geldi.
  • Hocam bu nasıl oluyor?

• Bende forumu okuyarak aradım bana %10on durum verelim dedi kabul etmedim 40 ti kadar taahhüt cezası çıkar dedi olsun dedim bakalım sonuç ne olacak.. seviyorum bu forumu💙

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Sen kazanacaksın

• Ryuji_Yamazaki kullanıcısına yanıt
    Ararlar rahat ol

• İndirimi kaparsam diğer hat içinde arayacağım yada şimdi arasam mi onuda kapatacağım diye

• Benide aradilar 30 tl ye 1000 dk 1000 sms 6 gb 1 sene taahhüt anlastim walla daha da gider yapmadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuji_Yamazaki -- 11 Haziran 2016; 1:14:20 >
  • Yarın bi kez daha şansımı deneyecem bu sefer kontörlüye geçirin dicem

• Peki benimki kontorlu , bunu faturaliya gecirmek istesem ayni tarifeleri sunarlar mi acaba

• Arkadaslar selam
    Benim taahhütümün bitmesine 3 ay var.kontürlüye gecirin desem ve olduki gecirseler herhangi bir tahhutten dolayı ceza yermiyim?
    Baska tarifeye gecirin diye aramıstım bir hafta önce 75 tl cayma var dediler.aynı durumu fatırasıza geceyim dersem 75 tl yi isteme hakları var mı?

• 40 tl ye 15 gb li tarife alamaz mıyız yav

• Taahhütüm Ağustosta bitiyor, şimdi arasam, misal indirim alsam, bu sefer ağustosta tekrar sms ile her yıl yaptığımız taahhüt verme hakkımız olacak mı ki

Ben şöyle düşünüyorum, taahhüt bittiği gün arayayım, önce telefon ile indirimi kapayım, aynı gün sms ile taahhüt veririm

• Eşsiz tarifedeydim 2 senedir bu sene bitiyor aradım demin sadece eşsizden geçen özel müşterilerimiz falan dedi 4GB 1000sms 1000DK 35 liraya veriyor vergiler dahil. Faturasızlarda daha uygun paketler var yahu böyle saçmalık mı olur 4GB 750DK 1000sms 29 liraya veriyorsunuz hadi vergisiyle 31tl olsun dedim. hım emm ümm deyip durdu. 35 liraya 5Gb lık faturasız tarife var mesela bana 4GB ı 35'e iteliyorlar.

Neyse o zaman faturasıza geçmek istiyorum dedim. Tamam hemen işlemi yapayım dedi, cezanız bulunmuyor dedi. Faturasıza geçiş için 20 TL + 9 küsür de vergi alanacak faturanıza yanıyacak bu da dedi. Biraz daha bekleyelim dedim bende.

Eskiden faturasızlar kazık faturalılar iyi olurdu şimdi faturalı tarifeler ile güzle geçirmeye başlamış TT. Faturasıza geçecem blöfü de yemedi

• kamu mega kullanıyordum tahattum bitti aynı yontemi uyguladm aradılar direk %25 indirim teklif ettiler 21 tl ye 1 sene daha kullancam..tesekurler..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.