Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki hattımı da bu tarifeye geçirmiştim, biri güncel olarak 30 TL gözükürken, diğeri 50TL gözüküyor. Şikayet kaydı oluşturdum, benzer sorunu yaşayan oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaş pmden sordu yazdığımı burada da paylaşayım;

Konuda anlatılanı uyguladım. Taahhütünüzün bitmesine az kala müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçmek için taleb açtırıyorsunuz sebebini sorunca fazla fatura geldiğini söylüyorsunuz birkaç teklif yapıyorlar istemeyip kayıt açtırıyorsunuz.daha sonra telefonunuza mesaj geliyor kayıt açıldı diye..3-4 gün sonra genel merkezden 0 444 150 0 nodan arıyorlar faturasıza geçmeyin şunu verelim bunu verelim diyorlar sizde uygun olana geçiyorsunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

İki hattımı da bu tarifeye geçirmiştim, biri güncel olarak 30 TL gözükürken, diğeri 50TL gözüküyor. Şikayet kaydı oluşturdum, benzer sorunu yaşayan oldu mu?

Ben de ilk ay 15 gün fatura döneminde 29 lira görünüyordu,sonra 15 e indi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Benim ikinci ay faturam bu şekilde, yani 13 günlük kullanım için 22.5 TL çıkarmışlar. Yeni ay ilk günü güncel borç 50 TL. Diğer hattımda ise, sizin dediğiniz gibi sorun yok, ilk 15 günden sonra doğru tutar yazıyor.

• Diğer hatlardan geçişe ksmpanya kapalı mı acaba?

• Kamu mega için tahhüdü bitenler aranıyor mu? Benım bu ay bitiyor. 1000 dk +1000 sms+4 gb : 32,50 veriyorum.

Eğer 8 gb yapıp 30.50 Tl yaparlarsa 10 numara olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Kamu mega için tahhüdü bitenler aranıyor mu? Benım bu ay bitiyor. 1000 dk +1000 sms+4 gb : 32,50 veriyorum.

Eğer 8 gb yapıp 30.50 Tl yaparlarsa 10 numara olur.

Ben aradım ve faturasız talebinde bulundum. 23,75 e düşürdüler faturamı. Bende tamam dedim. İnternet yettiği için 8 gb istemedim.

• Bana diyoki mevcut fiyattan devam edebiliriz. Dalga mı gecıyosun dedim? İndirim talebi notu aldım filan dedi. Şerefsiz bunlar.

• Konuyu açan arkadaşa ve aldıklarını paylaşan arkadaşlara teşekkürler.

Üzerime olan 2 hat ;

Kontörlü hatta geçmek istiyorum resti ile, 8 gb internet 1000dk 1000 sms 32 TL şeklinde düzenlenmiştir.

• ilk hattımı haziranda 4 gb 23 TL civarı anlaşmıştık, İkinci hattım için talep oluşturalı 5 gün doldu hala aranmayı bekliyorum bende, inşallah sakata gitmeyiz
  • Kayıt bıraktım bakalım ne olacak. Blöf falan değil brnimki. Direk geöerim vodafona

• kardeş nasıl başardın? ben o kadar dil döktüm, talep oluşturayım falan dedi, o kadar. 32 Tl 8gb iyimiş. Ancak fırsat 8gb kampanyası Ağustos sonmuş, 24 tl ye alan bile var.
  • Taahhütüm bittiği için benide aradılar bunu söyleyince 31 tl fiyat söyledi 26 tl yede 6 gb li paket vardı simdi gecirirsem 2 fatura odersiniz kezim tarihinde arayın gecirelim dedi büyük ihtimal 6 gb lik pakete geçerim

• Arkadaşlar arasam 8 GB ilk olanı kesin oluyor mu ya 30 TL şimdi olan tarifemden de olmayayim :) Birde atarlarsa ben okulda derste olursam ne olacak acaba tekrar ararlar mi ki

• enevre kullanıcısına yanıt
    Teklif için aradıklatnda açmazsan kontorluye geçersin.

• teote kullanıcısına yanıt
    O zaman sakat iş valla hafta içi genelde öğlen 3 e kadar dersler oluyor finaller bitince artık ararım bende

• Kamu mega tarifesinde olup da en uygun teklif alan kimler?

1000 dk +1000sms+ 8gb : 29 tl duydum, bence cok iyi fiyat.
  • kamu megadaydım teklıf aldım. 1000 dk +1000sms+ 8gb : 29 tl anlaştık.

eşim ıcınde kayıt olusturmustuk. 10 gun oldu aramadılar. pazar gunu ben aradım fırcaladım hala neden donmedınız dıye. cunku mobıl odeme vs bı sıteye 14tl odenmıs. bu parayı odemem dedım. ben sıze 4 gun onceden tahhutum bıtmeden kayıt bırakıyorum dedım. zamanında gecırseydınız bu dolandırıcların elıne dusmezdım. ben bısey tıklamadım yada onay vermedım adamlar haftalık 14tl ıcerık servıs abonelıgı baslatmıs bayagı sövdüm. sonra 2 gun sonra ne oldu :)

esımın hattı kamu megalıydı, mobıl ogrencı olarak hattı faturasız yapmıslar saglık olsun turkcell faturasıza tasıyacagım. belkı de benım aldıgım taahutude turkce yılbasında guzel bır kampanya yaparsa bozup gecerım. 2 aylık tahaatut bedelınden bısey olmazda..

avea cekmıyor neti cok yavas. cepten facebookta .gif resım acayım dıyorum 2 saat dönüyor...

memlekette desen cekmıyor. beykoz şileye denize gitsek oralarda çekmıyor.

turkcell gibisi yok valla pahalı ama adamlar hakkını verıyor....

• Kota bitince hiz dusen teklif geliyor mu bu taktikle

• Arkadaslar kullaniyorum tavsiye ederim.. gerci telefondaki kiz 30tl desede turk telekom 31.5 iteledi bu ay

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.