Şimdi Ara

Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kompeter Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
1.469
Cevap
98
Favori
191.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önce gelen teklif 15 gb internet 117.25 tl idi.taahütümün bitmesine 34 gün kala (bugün )yeni gelen teklif.

Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar

tabiki kabul ettim

• arkadaşlar normalde yeni müşterilere uygun tarifeler verilmez mi? turkcel mevcut müşteriye geçirip yenilere güzel indirim yapıyor. ancak bunu türktelekomda görmedim. yukarıdaki tarifeler ile yeni müşterilere verilen tarifeler arasında dağlar kadar fark var. turkcell taahhüdüm bitti. geçiş yapacaktım ancak tarifeler pek beklediğim gibi çıkmadı.

• viydihol V kullanıcısına yanıt

Taahütüm bitiyor, 14 gün kaldı. Ne müşteri hizmetleri veriyor teklif nede uygulama. Bu nasıl iş anlamadım yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 26 Mayıs 2023; 12:37:38 >
  • özket kullanıcısına yanıt

14 günüm kaldı. 30 gün kaladan bu yana hergün giriyorum hiçbir teklif yok.

• yurdakull kullanıcısına yanıt

Valla ben riske etmedim teklifi 20 gün kaybım var ancak 1 yıl taahüt süresinde fazlasıyla zararımı karşılayacaktır.

ayni paket icin 3-4 gun önce 94lira vergi dahil teklif ettiler. kabul ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 26 günüm kalmış. 20 gb, 1500 dk, 250 sms'e 143 lira diyor. Vergiyle 150 de. Dalga geçiyorlar resmen.

Şu an kullandığım 25 gb, daha fazla dakika ve daha fazla sms'li paketi 65 liraya kullanıyorum.

Son güne kadar beklerim, baktım adam akıllı tarife sunmuyorlar direk diğer operotere geçiş yaparım. Adam akıllı çektiği yok zaten.

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Bende de durum aynı. Turkcell de çok pahalanmış. Vodafone çekmiyor. Bakalım napcaz.

• türk telekom kamu tarifesine geçtim, ek internet paketi alıyordum ona da zam gelmiş iptal ettirdim. idareli kullanacağız artık interneti

kamu yakınınız varsa referans olsun

bence teklif çok güzel değerlendrilebilir. prime kampanyaları iyi, isparkta ayda 5 ücretiz park var mesela, istanbulda oturanlar için çok iyi

Bize 2gb 750dk 80₺ teklifi geliyor nasıl iş anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar biletix'ten 2 adet bilet alacağım yarın kod veren olursa sevinirim. 30 tl den satıyorlar ücretsiz kodu el insaf.

• yigit_dark kullanıcısına yanıt
    Ozelden atamadim sanirim ozel mesajiniz kapali hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fthbsbg F kullanıcısına yanıt

Ben size yazdım hocam sağol ilgin için.

• kamu tarifesinde 20 gb ve üzeri paket var mı?bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

• yigit_dark kullanıcısına yanıt
    Kodda resimde mevcut. Size mesaj gonderirken boyle bir hata veriyor.

• Bendekiler böyle.. 1. Tarifeye en az %30 indirim yaparlarsa alınır 😅 100₺ üstü tarifeler 30-40 GB olmalı.. Nasıl bir fiyat politikası, analizi var çözemedim ya..

• fthbsbg F kullanıcısına yanıt

Siz yazdıktan sonra mesaj ayarlarına baktım herkese açık görünüyor. Hatta şimdi tekrar kapatıp açtım daha önce başıma gelmedi. Hocam bir de kodu giriyorum telefon numarası istiyor kendi numaramı yazıyorum bu tel no şifre aynı değil diyor vermek istermisiniz bilemiyorum ama. Birde özelden tekrar yazmayı denermisiniz vaktiniz olduğunda merak ettim düzeldi mi diye

• türkcellden telekoma geçtim. çekim gücü resmen berbat. geçen arkadaşlar taahhüt vermeden denesin birkaç gün.

• Boyle bir teklif vardi bir suredir. Bugun itibariyle kabul ettim.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.