Şimdi Ara

Türk Telekom AKN'siz Paketleri Açıkladı! Fiyatlara bak :D (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
20.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde sabit telefon var. 24 mps 75 GB fiber internet tarifesi 85 TL indirimle 58 TL ödüyordum.Şimdi bu tarifenin fiyatı 119 TL gözüküyor.Taahhüdüm 2019 mart ayında doluyor. Türk telekom neredeyse % 100 zam yapmış. Bir de internetleri düzgün olsa, ikide bir kopma, bağlanamama sorunu yaşıyorum. Bu kazık fiyatlarla taahhüdüm dolar dolmaz türk telekomdan kaçarım.Telekom enflasyonla mücadeleye % 100 zam yaparak destek veriyor.Kendilerini tebrik ediyorum. Kimse telekomun internet tarifelerini kullanmazsa bunlar fiyatları indirmek zorunda kalır.
  • SENE SONU KOTA KALKACAKMIŞ:
    Türk Telekom AKN'siz Paketleri Açıkladı! Fiyatlara bak :D

SENE SONU GELDİ:

PAKET FİYATLARI AÇIKLANDI:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flap-jack -- 12 Aralık 2018; 16:57:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpha06

Evde sabit telefon var. 24 mps 75 GB fiber internet tarifesi 85 TL indirimle 58 TL ödüyordum.Şimdi bu tarifenin fiyatı 119 TL gözüküyor.Taahhüdüm 2019 mart ayında doluyor. Türk telekom neredeyse % 100 zam yapmış. Bir de internetleri düzgün olsa, ikide bir kopma, bağlanamama sorunu yaşıyorum. Bu kazık fiyatlarla taahhüdüm dolar dolmaz türk telekomdan kaçarım.Telekom enflasyonla mücadeleye % 100 zam yaparak destek veriyor.Kendilerini tebrik ediyorum. Kimse telekomun internet tarifelerini kullanmazsa bunlar fiyatları indirmek zorunda kalır.
    88 -90 ödersin
  • Türknet,millenicom,netspeed kullanırım diyenler unutmasın bunların suyunu veren yine telekom o yüzden bu taahütsüz firmaların yarın ne fiyat uygulayacakları hiç belli olmaz.
  • Bunlardan da internet alsam diğer firmalardan da internet alsam zaten verim alamıyorum. Türktelekoma bu fiyatları ödeyeceğime Mis gibi TurkNet alır Daha az mağdur olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizden daha eblek ne istediğini bilen bir millet yok. Akn kalksın diye bağırıp çağırılırdı mailler ttler kasıldı ama sonucunun nereye hangi fiyat ve performans skalasına oturturulması gerektiğinin üzerine düşülmedi. Verdiniz yine iss sağlayılarının eline avantajı, çekeceğiz hep beraber artık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kazıklar ülkesi Türkiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

Türksat bize ne sokacak daha belirsiz bildiğim kadarıyla ama bu şekilde olmaz bu ne böyle
    https://eksisozluk.com/turksat-kablonet-yeni-internet-tarifeleri--5873571?a=popular

• Batik krediyi odeyecek enayi ariyolardi sanirim bulmuslar.. kim oldugunu biliyorsunuz.. :)
  • şuan Türkiyedeyim. ama yaşayıp çalıştığım ülkede

100 mbps , kota yok , akn yok ,sınırsız ödediğim 11 dolar aylık
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Olması gereken bu hocam.

Aknsiz. Aylık.

100 mbps 10 dolar,
    1000 mbps 100 dolar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten akn yi kaldırmalarında ben bi bit yeniği var demiştim meğer akn yi kaldırıp kzk(kazık) yi getirmişler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bırakın kafalarına göre takılsınlar.

Türknet

Netspeed

Millenicom vb firmalara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theCoffee -- 12 Aralık 2018; 18:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

https://eksisozluk.com/turksat-kablonet-yeni-internet-tarifeleri--5873571?a=popular

Bunlar duz fiyat, taahutlu 25mbit 75 liraymis. Icinde tv var mi ama ona bakamadim varsa iyi fiyat yoksa ve daha iyi kampanya gelmezse ekimde ben kacar

• Estonya'nın anayasasında "internet ücretsiz karşılanması gereken bir vatandaşlık hakkıdır" ibaresi yazıyor...

bizde belki 50 sene sonra....
  • quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Bu mesaj silindi.
    Zamanında pkk nin çektiği iki askerimizin şehit edildigi propaganda videosunu burada paylaşan kişinin millete acimasini beklemem zaten.

• 2019 yılına giriyoruz 4 mb hız kotalı internetvaaaooov gb kotası (AKN) beğenmediniz alın size hız kotası v öncedende 3mb düşüyordu ama yine bir kota doldurana kadar 24 mbfilan alıyodun şimdi hız sabit kotalı geriye gidiş diye buna derim

• Aslında 5G nin kanser edici etkisini düşünürsek yavaş internet iyi bile gözükebilir.

Tamam vurmayın şakaydı ama kakayla karışık

• Taahhüt bitmesine 1 yıl falan var şimdi üstüne zam yapılmadan limitsiz mi olması lazım?

Ve bu fiyatlar ne abi dibimizdeki ülkeler 1000 mbps veriyor biz hala taş devri fiyatlarıyla idare ediyoruz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.