Şimdi Ara

Türk Telekom - 3 ve 6 Aylık Süper Paketler - 30GB 6000DK 120TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
19
Favori
18.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonda benzer bir şeyler söylediler hocam. Ama çok anlayamadım. Dediğiniz gibi sanırım. Ama 260dan alırsınız bu durumda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt

bende onu merak ediyorum açıkçası birazda fiyat sabitleselermiş bu şekilde efsane olurmuş

• Yine de 6 aylık fena değil bence hocam yetmezse 2.yi alırsın

• Peki arkadaşlar internet paketi kullanımı 100 KB normal mi ? Bilgisi olan var mı

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt

Turkcelin benzer sistemi vardı. Orada internetin çabuk bittiği söyleniyordu. Muhtemelen benzer şekildedir bunda da. Kontörlü olmasindan mütevellitTürk Telekom - 3 ve 6 Aylık Süper Paketler - 30GB 6000DK 120TL 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Turkcell in bana önerdiği faturalıdaki internet kullanımına baktım 1kb diyor hocam, dediğiniz gibi 100 KB olunca internet çok daha çabuk bitiyordur

• Eğer işin ucunda bir pislik yoksa 6 aylık tarife -bu devirde- şahane! Aylık yaklaşık 36 liraya 2000 dk ve 8.3 GB net muazzam.

• Figo kullanıcısına yanıt

hocam bende içindeki pislik internet kullanımlarının ücretlendirme periyodunın 100kb şeklinde olması faturalı tarifelerde 1 kb

ama yine de fiyat çok iyi bence

• Ekim ayında, 23 yılın ardından Turkcell'den Turk Telekom'a geçtim.

Konuşmadaki ses kalitesi ilk anda düştü ve yerlerde seyrediyor.

internet hızı ile ilgili hiç bir şikayetim yok hatta yaptığım testlerde Turkcell'den daha iyi bile diyebilirim.

yıllarca Turkcell'de bitiremediğim interneti Turk Telekomda yettiremiyorum. Sanki kaçak var gibi sürekli bitiyor. Kesinlikle hesaplama ile ilgili bir üç kağıt yapıyorlar.

• Yaparsa Turk Telekom yapar, çapulcucell de gidip 550TL yapsın ve aylık 6gb 45TL'ye gelsin. Zuhaahahahaha.

Tepe tepe kullanın, türk telekomlu olanlara 8gb 43TL, yeni türk telekoma geçenlere 8gb 35TL'ye denk geliyor.

• typhoone T kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi bariz kötü o belli ama 4g HD Ses ile çok iyi diyebilirim. Hiçbir fark yok.

• @awsedrzxc

Hadi ya, olsun. Ben hak veriyorum sana hocam. Yine de çok ama çok iyi bu devirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 1 Haziran 2022; 22:5:40 >
  • typhoone T kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen ücretlendirme periyodu ile alakalı bir durum. 100 kb periyod ile ücretlendirilenler neredeyse 2-3 kat hızlı bitiyor. Aynısını Turkcell'de yaşadım ben de.

Mümkünse 1kb periyodu olanı tercih etmek gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka operatörden geçtim. Mesaj atıyorum, geçemezsiniz diyor. Uygulamaya girilmiyor. Bok gibi yere geri geldik 100 TL kâr adecez diye. Fakirlik ne hâle getirdi milleti

• Operation Manager kullanıcısına yanıt
    Online işlemler uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Sms hatası alanlar öyle çözmüştü

• Müşterinin aleyhine olsun da nasıl olursa olsun 12 aylık taahhütleri rafa kaldırdılar artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konunun güncellenmesi lazım.

Türk Telekomluysan artık 6 Aylık 50GB Paketi 295TL. Mevcuttaki Türk Telekomluların paketlerine zam geldi.

• Takip

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende bu şekilde gözüküyor eski aboneyim.

Türk Telekom - 3 ve 6 Aylık Süper Paketler - 30GB 6000DK 120TL
  • 01.07.2022 tarihi itibariyla Süper 3 Ay 30GB Paketi ücreti 165 TL, Süper 3 Ay 50GB Paketi ücreti 220 TL ve Süper 6 Ay 50 GB Paketi ücreti 295TL olarak güncellenecektir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.