Şimdi Ara

Türk spikerlerin aşağılık kompleksi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle inceledim, bir ingiliz, alman veya herhangi bir avrupalı klasman farkı olsun olmasın milli takım bir gol attığında en fazla gool diye bağırıp geçiyor. Ama bizim elemanlar sanki savaşa çıkmışlarda bir yerleri fethediyorlarmışcasına bağırıp çağırıyor, yakıp yıkıyor ortalığı.

Ya bi sakin ol arkadaşım bu yaptığın iyi bir şey değil, biraz cool ol hemen atlama, senin için büyük olan başarıları bile küçük gör ki insanlar ne oluyor ulan desin. Biraz özgüvenin olsun bu ne aşağılık kompleksidir ya tiksindirdiniz adamı.

• Hele TRT spor spikerleri iğrenç ötesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neomaster_geri_döndü -- 11 Eylül 2019; 18:21:21 >
  • Yalnız değilmişim.
  • Yemin ederim geçen gün aynı şeyi düşündüm. İnsan utanıyor. Bir de böyle yalandan sesi detone yapmalar falan çok çirkin.
  • E ona kalırsa Brezilya gol attığında spikerler nasıl bağırıyor bir hatırlayın.

Goooooooooooolllllll, goooollllll, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol...

Ya da bir Arjantin maçı mesela...

Ankara Messi, Ankara Messi, Ankara Messi, Ankara Messi, gooolllll..

Bu adamların futbolu daha iyi, mesela tutku meselesi.

Ha futbolcuların Andorra ya son dk golü atmasına sevinmesi benim daha ağırıma gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

E ona kalırsa Brezilya gol attığında spikerler nasıl bağırıyor bir hatırlayın.

Goooooooooooolllllll, goooollllll, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol...

Ya da bir Arjantin maçı mesela...

Ankara Messi, Ankara Messi, Ankara Messi, Ankara Messi, gooolllll..

Bu adamların futbolu daha iyi, mesela tutku meselesi.

Ha futbolcuların Andorra ya son dk golü atmasına sevinmesi benim daha ağırıma gidiyor.

Şunu yapabilcek bir futbolcu çıkıp yapsa da bizimkiler de öyle bağırsa anlarım. Yana bas atınca övüyor bizim spikerler...

• Hele bir de işin içine şovenizm katılınca iyice çekilmez oluyor. Murat Kosova bu tür spikerlerin bayrak sallayanıdır. İstinasız her maç hakemlerin ırkına sürekli vurgu yapar. Türkiye aleyhine en ufak hatada ağlayıp durur. Türkiye lehine hata yapılınca işimize geliyor diye hakemleri tebrik eder.
  • dün maçı erdoğan arıkan anlattı sanırım. adamın gereksiz çıkışları oluyor. mesela kendi yarı alanımızda ozan topla buluşuyor, bir anda sesi yükseliyor sanki kaleciyle karşı karşıya kalmış gibi. lan bi dur adam topu kontrol etsin, yapacağı en fazla bir adam geçip pas atmak olacak ki genelde geriye dönüyor
  • Dunku spiker ingiltere premier lig macinda da coşuyoe gereksiz yere. Tonlamasi sesi falan harbi kulak tırmalıyor. Dun mesela top griezmanda orta sahada topla bulustu adam coşuyor bi sakin ya
  • Erdoğan Arıkan kadar iğrenç bir spiker görmedim.

Emre Tilev i özledik.
  • TRT spordakiler gerçekten berbat ve hepsi dinozor. 2002 dünya kupasını anlatan adamlar yıl 2020 hala maç anlatıyor.
  • spiker bu akşam bana da itici geldi.. ağlıyor mu ,maç mı anlatıyor belli degil maçın sonunda baktım iyice zırvalamaya başladı çevirdim başka kanala
  • ispanyol ve portekizli spikerler de bağırıyor.

İngiliz alman bunlar zaten soğuk kültür adamlar.

Ama son yıllarda bizim spikerler çok kötü gerçekten.

Emre gönlüşen iyiydi Rahmetli mekanı cennet olsun inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 3 Eylül 2020; 22:27:54 >
  • Goo oool gooool goool gool

Almanyayi feth ettik
  • Benimde tam tersi TRT spikerleri çok sönük kalıyor. İzlerken boguyorlar adamı. Eski spikerlerin iştahla anlatması beni daha çok sarıyor. Şu mesela.

https://www.youtube.com/watch?v=uFdmCZfKrtY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 31 Mart 2021; 0:52:45 >
  • Bagirmasa da vatan haini diye suçluyorlar adami
    Moda oldu bu ya
  • Sabri Abimizin kanalını takibe alıp destek olursanız sevinirim.

• Sadece spikerlerde değil milletimizde aşağılık kompleksi var.

• merih kendi kalesine gol atar spiker: üzülme melih sen instagramdan vatanı savunur gibi paylaşımı yaptın sen vazifeni zaten yapmıştın ahahahahahaasdfasdfasdfasdfasdfawsfd deliriyorum ya hala su yoruma

• Artık bu spikelere (TRT İtalya maçı)maç anlattırmamaları lazım.
    Diğer konuları geçtim,
    Daha futbolcuların adlarını bile doğru düzgün söyleyemiyorlar. Atıyorum insigniye ye immobil vb dediler.
    Kafayı kellini vuruyor ona da bilmem kim dediler.
    Adamlar korner kullandı, top kornere çıktı ikinciyi kullanacaklar. Spiker sanki korner tekrar gosteriliyormuş gibi; Evet tekrar izliyoruz...

Artık yaşlanmışsın bırak başkaları gelsin.

Sevgili Halit Kıvanç 'ı hatirlayan varmıdır bilemiyorum.
    Ama onun gibisi hala gelmedi.
    Hem takımlar hem oyuncular hakkında bilgi verir ve bunu yaparkan de maçı da hakkıyla anlatırdı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.