Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.785
Cevap
40
Favori
256.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turk net mi allah yazdıysa bozsun.13 nisanda hattımın aktif olduğu msjı geldi ama ne dsl ne de internet ışığı yanmıyor. Belki 10 defa arıza kaydı oluşturuldu ama çözüm falan yok mağduriyetin diplerindeyim.Baş vuracak arkadaşlara tavsiyem iki kere düşünsünler. Pazartesi gününe kadar çözüm olmazsa ttnet e geçeceğim kazık falan ama en azından mağdur turk net gibi paranla rezilolmuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lafata kullanıcısına yanıt
    Merhaba lafata,

Abone numaranızı veya sabit hat numaranızı iletirseniz kullanıcı adı ve şifre gönderimi sağlayabiliriz.
  • Suan 3 mbitteyim. 77 mbps vdsl kullanicisiyim 1 Mayisdaki hani su 77 denen internete 24 mbps akk düsmesine 6 gün kaldi.

Herkes milleti erken gecirelim diye ugrasirken biz neden hala 3 mbitte sürünüyoruz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanDE34 -- 24 Nisan 2017; 7:9:13 >
  • merhaba yetkili bulundugum il ilçe mahalle caddeyi yazıyorum 16mb 150aknli çıkıyor 200metre yukarımda fırın var o adreste 32mb aknsiz kotasız çıkıyor bu ne anlama geliyor bizim numaraya gelmesi yakınmıdır tahmini olarak bilgi lütfen
  • detaylarda yazar bakın eğer 2017 planlarımız içerisinde iseniz diye bu şekilde yazıyorsa gelecektir bu sene içinde yazmıyorsa bu sene büyük ihtimal gelmicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

detaylarda yazar bakın eğer 2017 planlarımız içerisinde iseniz diye bu şekilde yazıyorsa gelecektir bu sene içinde yazmıyorsa bu sene büyük ihtimal gelmicek

Henüz aktif altyapımız kapsamında değilsiniz. Ama bulunduğunuz yer 2017 yatırım planımızın içinde. Bugün TurkNet’li olursanız bölgenizde altyapımız devreye girdiğinde AKN’siz hizmetinizi hemen başlatacağız. böyle yaszıyor abi
  • tamam işte söylediklerine göre 2017 içerisinde yapa gelecek oraya yani akk kalkacak orada diyor o bölgede müşteri daha fazla olursa daha hızlı gelir diyor olay bu
  • Arkadaşlar x şirketi ile anlaşmam 12.05.2017 de bitiyor. Bu bitmeden turknete geçebilir miyim ceza felan ödemeden?
  • iar İ kullanıcısına yanıt
    Onu şu anki sağlayıcınıza sormalısınız.
  • 4x50gb ek akn bedava kampanyasından mevcut aboneler yararlanabilecek mi?
  • Bu gün bende Türk nete geçtim.

Evrakları gönderdik Vdls modem ne tavsiye edersiniz

Ayrica elimde Airtes 5443 Adls2+ modem Router vdls destekliyor mu

• Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Benim sorum ben şimdi abonelik işlemini müşteri hizmetlerinden başlattım.

Ancak bana gelen mailde evrakları gönderip bilgileri göndermezsem abonelikten vazgeçmiş mi oluyorum yani o sırada cayma hakkım varmı

istersem göndermeyip mevcut aboneliğimi kullanabilirmiyim ?
  • Malibu21 M kullanıcısına yanıt
    VDSL port hızlıca değişebiliyor önce hizmet açılsın ondan sonra modem alın derim. 5443 desteklemiyor 56 serisi destekliyor
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    Dostum bunun gerçekleşeceğine yürekten inanıyor musun?
    bende 51mbit turk.net kullanıcısıyım ama hızımın 24mbit'e düşeceğine gerçekten inanmıyorum. varsın rumenler şu kablolarla 1gbit internet kullansın

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snomask -- 25 Nisan 2017; 16:44:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Dostum bunun gerçekleşeceğine yürekten inanıyor musun?
    bende 51mbit turk.net kullanıcısıyım ama hızımın 24mbit'e düşeceğine gerçekten inanmıyorum. varsın rumenler şu kablolarla 1gbit internet kullansın

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

Valla 51 i düsürmeselerde 75 i zorunda kalacaklar. ve rumenler rahat insanlar isteseler 4g den bile verirler lte olarak o hizi kabloya ihtiyaclari yok. ülke cikislari asiri halde bozuk.

• mrti14 M kullanıcısına yanıt
    Dostum tabiki sorun olmaz kredi kartini sen kimseye vermiyorsun sisteme emanet ediyorsun şuan daha burada şüpheye düştüysen hiç bulaşma bence şüphe edicek birşey yok rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

VDSL port hızlıca değişebiliyor önce hizmet açılsın ondan sonra modem alın derim. 5443 desteklemiyor 56 serisi destekliyor

Teşekkür ederim

• KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba KaanDE34,

İletmiş olduğunuz talep ile ilgili tarafımıza iletilen bilgi bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili güncel bilgi alınması durumunda internet sayfamız üzerinden bilgilendirmesi sağlanacaktır.
  • Joe_Feyzullah J kullanıcısına yanıt
    Merhaba Joe_Feyzullah,

Ek AKN kampanyamızdan yeni aboneler yararlanabilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba Joe_Feyzullah,

Ek AKN kampanyamızdan yeni aboneler yararlanabilmektedir.

Mrb sayın turknet yetkilisi,
    bizim binada turk telekomun gpon sistemi var.Yani fiber altyapı.Biz türknet abonesi olabiliyormuyuz?Olabiliyor isek nasıl bir tarife uyglanıyor,ücretlendirme nedir?
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.