Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    188 Mesaj

Aynısı bende de var.İnternet bağlantısı kesilmiyor.Download devam ediyor.Ama nedense sayfa açılmıyor.Beklemek yerine artık modem aç kapat yapıyorum.
    |
    |
    T-Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hat değerlerin iyi. Neden paket 50 mbps?
    |
    |
    K4PTAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Modemin marka-modeli nedir ?
    |
    |
    psu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ücretsiz 1 ay TürkNet kullanmak için Referans Kodum

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM
  • Teğmen
    188 Mesaj

Zyxel vmg3312-b10b ttnet modemi.
    Modem kaynaklı değil.Elimde birden fazla modem var.Hepsinde aynı şey oluyor.Sorun turknet kaynaklı.
    |
    |
    T-Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 4.112 Mbps 51.256 Mbps
    Actual Net Data Rate: 4.089 Mbps 51.176 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 29.5 dB 23.8 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 7.6 dBm 14.5 dBm
    Receive Power: 2.9 dBm 8.8 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 4.6 dB 5.6 dB
    Attainable Net Data Rate: 35.171 Mbps 107.957 Mbps
    | Intel Core i7 4790K CPU | Asus Maximus VII Hero Anakart | Corsair 16 GB (2x8 GB) Vengeance Pro DDR3 1866 MHZ CL9 Ram | 250 GB Samsung 850 Evo SSD | 2x525 GB Crucial MX300 SSD | MSI GTX 1080ti GAMING X 11 GB Ekran Kartı | EVGA 850 G2 PSU | Thermaltake Chaser MK-I Kasa | NZXT Hue+ | Cryorig H7 CPU Soğutucu | Viewsonic 27" XG2703-GS G-Sync 2k 165hz 4 ms IPS Monitör | Logitech G710 Plus Mekanik Klavye | Logitech G700S Mouse |
  • Binbaşı
    1375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Informed

quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

Superonline kullanıcısıyım. 24 aylık taahhüdüm 2 ay sonra bitiyor. Elimde Huawei HG255s modem var. Taahhüt bittiğinde yenilemezsem modemi geri almaları gerektiğini söylüyorlar. Öncelikle bilgisi olan bu durum ile ilgili beni bilgilendirirse sevinirim. (Modemin 5 ghz ve AC desteği var. Ayrıca Voip var. Benim işimi görüyor.)

İkinci konu TürkNet'e geçme düşüncem. Yapa, Vdsl desteğim olmadığını söyledi TürkNet yetkilileri. Binamızda Superonline kutusu var. Direk apartman garajının içine koydurmuştuk bina sakinleri ile imza toplayarak 4 sene önce. Tertemiz 25 mbps alıyorum.

TürkNet'e geçiş yaptığım da nasıl bir durumla karşılaşırım. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1- Superonline'ın verdiği Huawei, ZTE vb. cihazlar zaten geleneksel anlamda "modem" değil, GPON cihazının fiber kablodan gelen optik datayı dijitale dönüştürdükten sonra onu dağıtmakla görevli bir router. Yani tsole geri vermesenizde bridge mode'a alıp (bazı modellerde alınmıyor) xDSL modemden sonra normal bir router olarak kullanmaktan başka bir kullanım şekli yok. Zaten sözleşmece size ait değil, vermezseniz fahiş bir biçimde biçtikleri fiyatlarını sizden alırlar.

2- Superonline son kısım altyapısını eğer fiberse (sizde öyle) sadece kendileri ve Vodafone'a kullandırıyor. Turk.net ise TT altyapısını kullandığı için superonline kutusunun Turk.net le alakası yok. Binanızın TT altyapısını araştırmanız lazım alacağınız hizmet hakkında fikir edinebilmeniz için.

Detaylı bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

|
    |

• Binbaşı
    1786 Mesaj

Bende de aynı modem var, bir arayıp sorayım bakalım ne diyecekler.
    |
    |
    psu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ücretsiz 1 ay TürkNet kullanmak için Referans Kodum

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM
  • Binbaşı
    1091 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psu

Hat değerlerin iyi. Neden paket 50 mbps?

Hattın max desteklediği hız bu dediler hocam

Taşınma arefesinde olduğum için şimdilik devam edeceğim ama turknet in dandikligi mi yoksa tt nin geri müşteri kazanma oyunları mı bilmiyorum ama başarılı oldular. Taşıdığım an tt ye geçiyorum. 10yilda 1 kere kesilen internet 1 ayda 2 kere kesildi üstelik gidince gelmek bilmiyor.

|
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

An itibariyle turknet ten kurtuldum.

Hangi pakete gectin hocam

Telekom hipernet50 35 mbit

|
    |
    pardonya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Twitter turknetdestekten hat değerinin ekran görüntüsü atıp hız değişikliği istiyorum.100 mbps olsun de yardımcı oluyorlar.
    |
    |
    K4PTAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: şazenuş

Telekom hipernet50 35 mbit

hocam tarifeniz ne kadar ve kaç gb acaba
    çeçen kazancık/şarkışla/sivas
  • Yarbay
    7186 Mesaj

Rahat 75mbps alır gibi duruyor. Önce 75mbps yaptırın. Sonraki değerlere göre 100mbps yaptırırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Quentin86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: psu

Twitter turknetdestekten hat değerinin ekran görüntüsü atıp hız değişikliği istiyorum.100 mbps olsun de yardımcı oluyorlar.

Hattımız destekler mi o kadarı diyorsunuz hocam?

Edit : Googledan edindiğim bilgilere göre snr marjin benimki çok iyiymiş. Hatta mükemmel denilebilirmiş. Hattım da 100 destekliyor diye görünüyor. Twitter üzerinden hız yükseltmesi istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4PTAN -- 20 Temmuz 2017; 18:39:6 >

Telefon varsa evde,52.90 yoksa yalın internet 64.90

50 GB akk,35 mbit hız,kota dolunca 16 mbit

|
    |
    muratcan1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sözde VDSL bağlanacaktı ve geçiş işleminiz başarıyla yapıldı denilmesinden sonra ADSL'e zorlu taşıtıldım ve ev telefonu da bağlanmadı, port yokmuş.
    |
    |

Sonra asus dsl ac56u modem aldım, kurulum yapamıyorum.

Elinde bu modeli kullanıp yardım edebilecek var mı?

İss seçiminde turknet yok, listede olmayanı seçtiğim bazı özel değerler istiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: claswan

Turkcell superonline fiber ve uydunet dışında altyapısı türk telekom olmayan sağlayıcı yok. Hepsi aynıdır. Türk Telekom internet başvurumu 2 sene önce 2 haftada tamamlamışlardi.

TURKNET adına çok çamur atılıyor, çok sabırsız davranıliyor. Sadece sorunu olan bir yerlere yazıp çiziyor. Memnun olanlar nerde? 1-2 kişi gözüküyor. Arkadaşlarımda turknet varmış hiç biri de demiyor geç sorun olmaz diye anca ben sorunca öğrendim.

Buraya bakıyoruz herkes dert yakınıyor. 1 ay beklemiş gelmemiş dsl ışığı. Umarım ttnetin ya da turknetin kablo bağlantısını eve yapmadığını biliyorlardir bu arkadaş. Elektrikci çağırıp siz baglatacakskniz.

Turknet bu yüzden ucuz. Baglantiymis şubeymis cart curt yok. Halbuki ttnet internet baglatsan o da devre kurma ücreti, bağlantı ücreti vs alıyor.

Her sorunu olan şuraya yazmasın. Memnun değilsen git iptal et kimse silah dayamiyor kullan diye. Bazı şeyler hakkında bilgin yoksa öğrenmeyi bil. Ne zaman girsem boş sebeplerden dert yakınıyorlar.

Allahin izniyle yarın geçiş yapmış olcam ttnet bitiyor benim için. Sonucu detaylı olarak yazacağım.

Kardeşim ben sürekli yorumlarimda turktelekomdan şikayet ediyorum haklı olarak ve çok şükür elektrikcinin bağladığını bilecek kadar kafa var inan her yolu denemiş ve dedigim gibi Türk Telekom gelip ne not bıraktı nede ankastre kutunusuna baktı çıkmadı bile bu yetmedi kendim emin olmak için çıkıp baktim dediğim gibi cikilmamisti Türk neti kullanamadim ki çamur atayım ve tekrar belirtiyorum burada turktelekomun hatası var ama Turknet de çok ilgisiz hep aynı şeyleri söylüyorlar hatta birkez sesinizi alamıyorum diyerek yüzümüze kapatilar

Lütfen bundan sonra birine çamur atacaksınız önce adamın derdini anlayin sonra yorum yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omris2013 -- 20 Temmuz 2017; 20:18:14 >

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
son dakika
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.