Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün aradım bağlatmak için adresi verdim sizin altyapı fiber olduğundan hizmet veremiyoruz dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Altyapı var hocam dediğim gibi. Babam eski telekom çalışanı, İstanbul'da çalışıyordu ama bizim ev şimdi Sakarya'da, İstanbuldakiler yapabilirler mi Sakarya için işlem? Olursa eski iş arkadaşlarını bi arasın
  • Börcır kullanıcısına yanıt
    İllaki bir yerlerden baban bağlantı kurar. Baban müdürlüğe gitse orda da yardımcı olurlar ona eski çalışanım derse. Hir deneyin şansınızı. Çoğu kişiye göre sizin işiniz daha çabuk biter.

• çesna kullanıcısına yanıt
    Ne kadar acı bir durum fiber altyapıya sevinemiyorsun. Niye telekom gibi vampir bir sağlayacı var.

• Belgelerini PTT kargo ile gönderen var mı ? 2 gün oldu bir türlü ulaştıramadılar belgeleri. LÜLEBURGAZ PİDM'de torba geliş kaydı yapıldı olarak gözüküyor. İnşallah bugün teslim edilir, yoksa bizim iş bayramdan sonraya kalacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncanny -- 23 Haziran 2017; 9:29:5 >
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Kaça gönderdin Ptt ile ? Neden normal bir kargoya vermedin mi aynı para aşağı yukarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Belgelerini PTT kargo ile gönderen var mı ? 2 gün oldu bir türlü ulaştıramadılar belgeleri. LÜLEBURGAZ PİDM'de torba geliş kaydı yapıldı olarak gözüküyor. İnşallah bugün teslim edilir, yoksa bizim iş bayramdan sonraya kalacak

ben yurtiçi kargo ile göndermiştim 3. gün teslim ettiler .2. gün şubeye ulaştı ordan baskaya aktardılar. o subeye 1 günde gitti . yurtiçinin sitesinde en az 2 çok 4 gün yazıyodu .4.gün açıldı internetim.
  • Ben sürat ile yolladım ertesi gün ulaştı. Aynı günde internet açıldı. Sizin iller uzak her halde ben istanbuldayım.

• Arkadaslar ben de yazlığımızdaki telekom yazlık internetimi iptal ettirerek turknete geçtim. Su an icin memnunum yazlık süremiz azami 4 ay ekim itibariyle iptal ettirecegim. Iptal icin fax vermisler ama eminim verdikleri fax kesin çalışmaz. Telekomda da aynısı oldu mudurlukten basvurarak iptal ettirdim. Iptal icin faxlari çalışmazsa bayilerine dogrudan basvuru imkanı var mı? Simdiden hazirlik icin deneyimlerinizi paylaşalım.

• cebor C kullanıcısına yanıt
    Başvuru merkezi yok turknetin mecbur faks çekmelisiniz. Yada mail de atabilirsiniz ıslak imzanızın bulunduğu dilekçeyi tarayarak. Callcenter size gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

• Turk.net'in sitesinden sorgulattığımda hattımın 75mbit hız desteklediği yazıyor ancak şuanda TTnet kullanıyorum onlar da en fazla 25mbit desteklediğini söylüyorlar. Hangisine güvenmem gerekli Turk.net'e geçsem gerçekten alabilir miyim 75mbit?
    Tesekkurler 1 eylulde baslar 1 ekim itibariyle insallah iptal ettiririm.

• Ttnet 12 mbps veriyordu bana 16 mbps kadar kullanıyordum sorduğumda 35 mbps olur en fazla dediler onuda vermediler ya o ayrı konu. Turknete geçtim taahhüt olmadığı için 75 mbps kullanıyorum. Denemesi bedava hocam isterseniz deneyin.

Valla açıkçası korkuyorum biraz sonrasında çok sıkıntı yaşarım diye. Kötü de olsa interneti veriyor şuanda TTnet
    TTnet'ten geçmiş birisi olarak tavsiye ediyor musunuz Turk.net?
  • Bu telefondan aldığım değerler (Lg G3)

Bu tabletten aldığım değerler (Casper S10)

Buda bilgisayardan kablo ile aldığım değerler (Asus Laptop)

Sen hesapla memnun muyum 15 yılı aşkın süredir internet kullanırım evimde tüm Internet sağlayıcıları ile çalıştım bu hızları görmedim.

• Kesinle memnum olmadığım internete sağlayıcısı. 1 haziran da başvuru yaptım, 8 haziran da evraklar ulaştı mesajı geldi. Sonra çok uzun süre belgeler inceleniyor kısmında kaldı. Sonra 17 haziran da gelip telefonu bağladılar ve uyuz aktivasyon sürecine attılar. 17sinde telefon bağlandıktan sonra aradığımızda en geç 2 iş günü dediler. Tamam dedik salı günü aradık. Salı günü aradığımızda ise sürenin aslında 3 gün olduğu belirtildi. Çarşamba günü tekrar aradığımda ise aktivasyonun kesin olacağı söylendi. Sevindim telefonu kapatıp beklemeye başladım. Hiçbirşey olmadı, şaşırdık mı hayır. Sonra aradım ve işin peşine daha çok düştüm. Sizin işiniz Telekom'da. Onlar onay verirse hemen açacağız dediler. Bende bulunduğum ilin TT'sindeki arkadaşıma durumu anlattım aktivasyonu verdiler. Tekrar türkneti arayıp defalarca artık aktif dememe rağmen sistemimizde gözükmüyor dendi. Tamam dedim bugün tekrar aradım hala sistemimizde yok dediler. Üst kademe biri ile görüşmek istediğimi söyledim ama ona da birşey denmedi. Gün içerisinde aktif olmazsa iptal olsun dediğimde ise hiçbir yapmayın etmeyin çalışıyoruz demek yerine "not düşüyorum" dendi. Kullanımını görmek pek nasip olmadı ama kesinlikle başvuru sürecinde illallah ettiren bir firma Türknet....

• berkayco kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun bazen oluyor böyle durumlar. Kimisi de benimki gibi 2 günde açılıyor. Umarım sizinki de açılır.

Çok yapmaya istekli gibi durmuyorlar ama dediğim gibi gün sonuna kadar daha bekleyeceğim. 23 gün boru değil. Üstelik iş için olduğu ve aciliyetimi defalarca bildirmeme rağmen....

• Arkadaşlar kaç günde bitiyor işlemler? Ben şimdi memleketteyim. İşlemleri burdan başlatsam Denizli'deki öğrenci evim için acaba gidene kadar -yaklaşık 10 gün- içinde biter mi?
  • Normal prosedür işlerse 1 hafta içinde işlem biter. Ancak altyapı sağlayıcı tarafından sorun çıkarsa işlem uzayabilir. Nakil mi yapacaksanız sıfırdan mı abone olcaksınız? Nakil işlemi daha hızlı oluyor.

• 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.