Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hat zayıflaması ve harcanan güç çok fazla. Snr iyi ama diğerleri yetersiz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Sorunuzu tam anlamadım ancak sorun splitter kaynaklı sanırım. Siz swich demişsiniz ama her halde hem telefon hem internet bağlantısından bahsediyordunuz. Muhtemelen kullandığınız splitter ya bozuk yada kalitesiz.

Iki resim atıyorum biri kalitesiz diğeri kaliteli aradaki farkı sizde anlayabilirsiniz. Kaliteli bir splitter ile tekrar deneme yapın.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• Hattım max 48mbps destekliyor. Turknet aradı 75Mbps'ye çıkardı. Modem arayüzünde verdikleri 40Mbps değişen bir şey olmadı. Online işlemlerde görülüyor 75Mbps verdikleri. Şuan kotayı geçmiş bulunmaktayım. Fakat hızım 16Mbps. (Online işlemlerde 24Mbps'e düşecek yazıyor). Bu öünümzdeki ay mı 24Mbps olacak. Turkneti aramaya çekiniyorum tekrar 50'ye indirirler diye. Yardımcı olabilecek birisi var mı?
  • yurtiçi kargo 3. günde anca teslim etti evrakları. turknet sürekli arayarak, mesaj ve mail ile evraklarınızı ulaşmadığını ulaştığı anda interneti kullanabileceğimi söylüyor. fakat bu telekomdan gelen giden de olmadı. bakalım bugün evrakları girerler mi ? telekom eve uğramadan gitmiş olabilir mi ? kafamda deli sorular
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelik ise mecbur uğrarlar. Nakil ise zaten telekomla işiniz yok. Ankastreye çeker gider haberiniz olmaz. Bakın derim ankastrenize.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Yeni abonelik ise mecbur uğrarlar. Nakil ise zaten telekomla işiniz yok. Ankastreye çeker gider haberiniz olmaz. Bakın derim ankastrenize.

yeni abonelik hocam .ankastre nerde onu dahi bilmiyorum. turnet biliyomudur gelip gelmediklerini belgeleriniz gelsin kullanmaya baslayın diyolar da hep
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelik ise mecbur ankastre ile zaten işiniz olacak. Yerini öğrenin ve bakın açık kablo var mı beyaz turuncu kablo bırakır turknet.

• Geçmeden önce tereddütlerim vardı hatta dosya gönderme işlemi 2-3 hafta uzamıştı ama şuan çok memnunum vdsl modem ile 70mb civarında hız kullanıyorum.

Teşekkürler TURK.NET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ge4ce -- 16 Haziran 2017; 17:27:14 >
  • quote:

59.99 TL hem telefon tahsisi hemde internet aboneliği ücretidir. Yani size telefon için bir ücret fazladan eklenmiyor. Dilerseniz telefon takmadan yalnızca interneti kullanabilirsiniz. Dilersenizde 1000 dk. heryone arama avantajını da kullanabilirsiniz. 1000 dk üzerinde kullanımlar için size ekstra ücret çıkar.

Vay be iyiymiş, bu zamana kadar tt bizi duduklemi? anlaşılan. Milyonlarca kullanıcıdan 33tl sabit hat ücreti diye havadan para alıyorlar demekki şuana kadar kaç milyar haksız kazanç sağladılar kim bilir.

2018'de taahhüt bitiyor o zaman kadar bu kampanya kalır'mi bilmem şimdi caysam ne olur onuda bilmiyorum durumlar karışık.

• PehliOne- kullanıcısına yanıt
    120TL ye kadar olan bölümü Turknet karşılıyor cayma bedelinin. Kampanya süresi için şu an belirlenmiş bir tarih yok.

• Hocam düşen hız modemde gözüken değere göre belirleniyor diye biliyorum
  • Arkadaşlar bende 75 mbite kadar hız alabilirsin diyor ki hattım 75 kaldırıyor şimdi asıl sorum benim tt ile 1.5 sene daha taahhütüm var ortalama ne kadar cayma bedeli çıkar ? 60 tl fatura ödüyorum
  • quote:

Sorunuzu tam anlamadım ancak sorun splitter kaynaklı sanırım. Siz swich demişsiniz ama her halde hem telefon hem internet bağlantısından bahsediyordunuz. Muhtemelen kullandığınız splitter ya bozuk yada kalitesiz.

Iki resim atıyorum biri kalitesiz diğeri kaliteli aradaki farkı sizde anlayabilirsiniz. Kaliteli bir splitter ile tekrar deneme yapın.

Sprinter ile takıyorum olmuyor ayrı ayrı takıyorum oluyor

Hem telefon hem net çalışıyor ikisi birden kaliteli ile deneyin diyorsunuz lakin onu nereden bulabilirim

• Bugünden itibaren bende katıldım aranıza. İnşallah mağdur olarak değilde kullanıcı olarak yazabilirim
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    İnternet üzeri sipariş verebilirsiniz. Elektrikçiler de olabilir. Bilgisayar servislerinde olabilir.

• RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Telefonda sorun söylüyorlar. 120TL ye kadar olan bölümüde Turknet karşılar nakil yaparsanız.

• TurkNet e gecmeden once internetimde sorun yoktu gectim 10gun kullandim sorunsuz ve eskisinden daha hizliydi ama yaklasik 3 4 gundur adsl ışığı yanmıyor kutuyu kontrol etmis ttnet. Dun aradi TurkNet evin tesisatinda sorun varmis öyle olsa 2 sene kullandigim interneti hic kullanamazdim. Birde memnuniyet anketi gönderiyorlar hic memnun kalmadım. Kimbilir oluşturdukları kayıtı çözümlendi diye kapatmislardir bile. Sikayetvar'a yazicam.

• Sizce bu hat değerleri ile ne kadar hız alırım Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemsul -- 16 Haziran 2017; 22:15:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    50 mbps isteyin

• quote:

50 mbps isteyin

75 mb destekliyor dediler. Banada 50 mb anca alır gibime geliyor

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.