Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sage12

Şu sorunla daha önce karşılaşan oldu mu? Sonunda santral yapımı tamamlandı, yapaya geçtim ama vdsl'de sorun yaşıyorum.

Modemi adsl moduna alınca gayet güzel. Vdsl moduna alınca modülasyon vdsl, profil 17a'ya alınıyor. Fakat hat değerleri değişmediği gibi(yani adsl ile neredeyse aynı) internet ışığı da yanmıyor.

Ben karşılaştım

Adsle geçiriyorlar anında internete çıkıyor.Vdsle çeviriyorlar modem ip almıyor..1 haftadan fazla internetsiz kaldık

Müşteri hizmetleri sağolsunlar ısrarla kendilerinde sıkıntı olmadığını söylediler

Hatta

Onlardan yana kesinlikle ufacık bir sorun dahi yokmuş modemin arızalı olduğunu söylediler.

yoktan yere modem aldım.Oda aynı adsl aktif vdsl de internete çıkmıyor.

Allahtan mübarek bir çalışan aradıda artık bağlanabileceğimi söyledi ve vdsl bağlandı
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Arkadaşlar birisi aydınlatıp cevap verirse sevinicem. Binamda TT fiber kutusu var modem değerlerim çok iyi forumda sordum arkadaşlar 150 bile alırsın dediler ki Turk Telekom ile roketleynce 99.9 oluyordu fakat TurkNet 75'ten yukarıya çıkarmıyor. Kaç kere görüştüm yok maximum 75 diyorlar. Nasıl 100 yaptırabilirim bunu bir yolu yok mudur ?

Bizim binada da fiber dolabı var turktelekomun, turk.net bağlantınızdan memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Arkadaşlar birisi aydınlatıp cevap verirse sevinicem. Binamda TT fiber kutusu var modem değerlerim çok iyi forumda sordum arkadaşlar 150 bile alırsın dediler ki Turk Telekom ile roketleynce 99.9 oluyordu fakat TurkNet 75'ten yukarıya çıkarmıyor. Kaç kere görüştüm yok maximum 75 diyorlar. Nasıl 100 yaptırabilirim bunu bir yolu yok mudur ?

Bizim binada da fiber dolabı var turktelekomun, turk.net bağlantınızdan memnun musunuz?

Türk Telekom fiber altyapıda turknet bağlantı sağlıyor mu? Ev tasiyacağım Telekom fiber bağlantı var. Turknet bağlantı gözükmüyor dedi.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Bağlantıdan çok memnunum ama 100'e çıkarmıyorlar 75'te kaldık
  • Nazar değmesinden korkuyorum ama günün her saatinde 70-72 civarı alıyorum, ping de memnun edici seviyede. Bana 75 demişlerdi, modeme 76 tanımlamışlar gelen hız bu şekilde. Anlık sonucum:

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 16 Haziran 2017; 11:50:43 >
  • Beyler yalın internet kullanabiliyor muyuz turknette telefonsuz?
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerinizi forumdaki destek hesabına mesaj atın. Büyük ihtimalle geçiş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmberTheLeader kullanıcısına yanıt
    Telefon numarası veriyorlar. Ama sadece modemi bağlayarak kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Birde orayı deneyeyim bakalım
  • Bu 59.99 olan 150gb aknli paket anladığım kadarıyla ev telefonu şart ile geliyor doğru mu arkadaşlar ona göre başvuracağım?

• mustafa042 kullanıcısına yanıt
    İsterseniz bağlatmıyabiliyorsunuz sanırım, nakil öncesi yalın internet kullanıyordum bağlamadılardı kullanmıyorum diye sonra görüşüp bağlattıydım.
    Ama 1000dk bedava konuşma iyi oluyor, üstüne ekstra birşey ödemiyorsunuz zaten.
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam nazar değmesin
  • Arkadaşlar türktelekom bıktırdı türknete geçmeyi düşünüyorum. 35mbit 100gb aknli türktelekom tarifesi kullanıyorum son 3 gecedir, gece saat 2-6 arası 150 gb download sonrası internetim kullanılmaz hale geldi.Türk telekom tarafından internetimin kasıtlı olarak kısıtlandığını düşünüyorum. Youtube-twitch 360p de bile video izlenmez oldu.CS Go da 130 pinge fırladı %15-20 loss oranları var.Türknet hakkında bir kaç sorum var:
    1.Sakarya da kullanan, türkneti deneyimleyen var mı ?
    2.CS:GO,Rainbow:Six Siege, Battfield gibi online oyunlarda ping durumu nasıl ?
  • Arkadaşlar hem ev hem net nasıl yapabilirim

Net çıkarıp telefona takınca çalışıyor lakin swich ile ikisi takılı çalışmıyor

Nasıl düzeltilir

• Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Şuan eve gelen 8mbit AKK siz, bu değerler ile 10-12mbit e çıkma şansı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Maşallah hocam nazar değmesin

Sağ olun hocam, keşke bir de upload kısmını halledebilsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Hocam hattınız vdsl destekliyor resimde de vdsl yazıyor zaten siz türktelekomu arayıp vdsl de en fazla kaç mbps hız alabilirim diye sorun ama sorarken paketi değiştirmeye filan düşünüyorum deyin eğer verdikleri değerler türknet in değeri uyuyorsa geçin bence türknete

eyw hocam şimdi başvurduk diyelim halihazırda ttnet kullanıyorum ve telefon da var turknet ekibi falan gelmeyecek sanırım kablo bağlamaya vs direkt ordan aktifleştirecekler interneti bu şekildemi olacak ?
  • Şu ev telefonu işini bende anlamadım. Şimdi ben ttnet kullanıcısıyım, kablosu bile takılı olmayanlar telefon için aylık 33tl fatura ödüyorum. 55tl net +33tl sabit hat ücreti aylik 88tl 16Mbps 75gb akk'li paket.

Şimdi ben taahhüt biter bitmez turknet'e geçsem telefon istemiyorum desem aylık sadece 59tl yalın net kullanabilir'miyim? Bulunduğum yerde vdsl mevcut hat zayıflama değerlerim sıfır 75 Mbps'a kadar alabiliyorum turknet'e göre..

Zamanında 15tl ödüyorduk 1tl-2tl arta arta bu hale geldi. Tamam 33tl çok büyük bir para değil ama bunu kablosu bile takılı olmayan sabit hat' a vermektense sonuna kadar intenetinden konuşmasına sms'sine kadar faydalandigim mobil hat için vermek daha mantıklı

• asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    Evraklarınızı yolladıktan sonra 48 saat içinde Turknet için modem bilgileriniz gelir onları modeminize girerek kullanabilirsin. Nakil işlemlerinde yalnızca sinyal değişikliği yapılır.

• PehliOne- kullanıcısına yanıt
    59.99 TL hem telefon tahsisi hemde internet aboneliği ücretidir. Yani size telefon için bir ücret fazladan eklenmiyor. Dilerseniz telefon takmadan yalnızca interneti kullanabilirsiniz. Dilersenizde 1000 dk. heryone arama avantajını da kullanabilirsiniz. 1000 dk üzerinde kullanımlar için size ekstra ücret çıkar.

• 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.