Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2PÁC

VDSL kullanıcıları için upload hızı 4 mbit olacakmış. Ne zaman edecekler acaba?

@atomcu

Hata olabilir çok fazla sistemsel hata var mesela ben akn aşmadım aslında 25-30 gb daha hakkım varken hızım düşürüldü. Arıza kaydı oluşturdum sorun yok dediler e madem sorun yok OIM de neden böyle görünüyor diyorum cevap yok. En son Forumdaki TurkNetDestek'e yazdım o yardımcı olacak bakalım araştırıyoruz dedi. Hata çok anlayacağın.

10 mbps yapsalar ne olacak kullanamadıktan sonra torrenti açınca net gidiyor dosya inmeye devam ediyor sayfalar dns hatası variyor ne pc nede telefondan internete girmek mümkün olmuyor çözemediler gitti.
  • Turknet altyapısı üzerinden vdsl alan abonelerin upload değerleri bugünden itibaren 4mbps olarak güncellenmeyen başladı. Telekom altyapısını kullanan arkadaşlar sevinmesin. (Bende dahil)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adsl kullanıyorsanız Türk.net'ten başka avantajlı bir şey yok iptal ettim ve tekrar dönüyorum mecburen resmen hiç rakibi yok türk.net'in.
  • Yapa kullananlar için olacak o olay.

Evet arada hatalar oluyor. Ama sanırım en iyi çözümleri forum destek ekibi sağlıyor. Neyse bu da bir şeydir
  • Arkadaslar turknet baglatmayi düşünüyorum fakat modem ücretleriymis heralde. elimdeki modemi kullanayim dedi.bende eski bi modem var suan ıtspeed ITP-SF1008D model.bu modem uyum saglarmi?alirsam bununla internet erisimi saglarmiyim?yardımlarınizi bekliyorum arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 13 Haziran 2017; 14:54:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D-smart net aboneliğimin tahahütü bittiği için yeni bir servis sağlayıcı arayısına girdim ve dsmart ın sundugu akn nin 3 katını aynı paraya veren tahahütsüz TurkNet aboneliği için başvurumu yaptım. Evrakları bugün kargolayacagım bakalım geçiş işlemi ne kadar sürecek, bu süreçte ne gibi problemlerle karşılaşacagım.
  • Asgardlı Thor A kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğin modelin modem olduğuna emin misiniz? Swich hub olarak görüyorum internette modele baktığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 13 Haziran 2017; 16:15:32 >
  • İstanbul Kağıthanede başvuru yaptık geçen çarşamba, şu anda hat filan cekilmiş evrakları bugün yolladım. evde hat hazır. yani yaklaşık 4-5 iş gününde bitebilirdi eğer ben hemen evrakları yollasaydım. muhtemelen yarın veya perşembe sinyal açılır.

kendi evime de turk.net aldım ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. yazık olsun verdiğim paraya turk telekoma.
    hattım 35-40mbit görüyor. upload hızı yavas sadece o da 2mbitlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

Elektrikçi çağıracskmışım kablo çekilmesi için. Ne kadar alır elektrikçi kutudan internet çekmeye?

mesafe nedir ? Kutu ile dairenin arası ?

Şöyle deyim ben 40-50 mt kablo cat5, binanın hava boşluğundan çekilecek. Ev 5. katta bana 150 dedi. Bende ..tir dedim.

Ufak işse gelmemek için ya hikaye okuyorlar yada fiyatı şişiriyorlar.

3. kata 50 lir verdim. Kablo vs her şey dahil
  • Merhaba arkadaşlar,

İstanbul Bakırköy ilçesinde AKNsiz tarife kullananlar var mı aramızda.
    Çok memnun olmama rağmen yeni taahhüt yapmam gerektiği ve yeni tarifelerde 10 yıl geriye giderek kota aşımında kullanıma göre ek ücrete tabi olmamız dolayısı ile alternatif bir internet hizmeti arıyorum.

Bu uyanıklığa başvurmasalardı, Kablonet benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyordu.

Şuan Turk.net i ciddi olarak düşünüyorum.
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Hiç vakit harcamayın diğer sağlayıcılar ile. Turkneti deneyin altyapınız uygun ise memnun kalırsınız. YAPA altyapısında iseniz AKN siz internet alabilirsiniz. Telekom altyapısı ile internet alırsanız 150 GB AKN + 50 GB 4 aylık ekstra paketli tarifeden yararlanabilirsiniz. Altyapınızın desteklediği en üst miktarda olur hızınız.

• Beyler ben şu an Turknet kullanıcısıyım 16 mbit tarifem ama sitelerinden baktığımda 50 mbit görünmesine rağmen müşteri hizmetleri her seferinde en yüksek alabileceğiniz hızdan yararlanıyorsunuz diyor bu aşamayı nasıl atlarız ne dersem aynı şeyi söylüyor sitede mi hata var acaba
  • Beceriksiz bir firma, zira 2005 yılından beri türk telekomdan adsl hizmeti aldığım halde kendilerine geçmek için aradığımda karşı taraf alt yapı sorgulaması yaptığından bulunduğum adreste bakır kablo alt yapısı olmadığını söyleyip durdu. Türk telekom vdsl hizmeti alabileceğimi söylemesine rağmen geçen ay vdsl hizmeti alabileceğimi söyleyen türk net şimdi alt yapımı göremediğini söylüyor. Hatta başka müşteri hizmetleri çalışanı alt yapım olarak en yakını 15km ötede bulunan fiber alt yapısı gözüktüğünü söyledi. Ya bu firmanın sitemlerinde bir sıkıntı var yada türk telekom sırf müşteri kaybetmemek için karşı firmaların alt yapı sorgularında hata gösteriyor. Türk telekomu bu sorun ile ilgili aradığımda kendilerinde bir sıkıntı olmadığını başka operatör ile yaşanan sıkıntıların kendilerini bağlamayacağını söyleyip durumdan sıyrılıyorlar.

Benzer durumu yaşayan arkadaşlar var ise nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa sevinirim.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Hocam oyleymis.heralde olmaz bu cihaz.bi cihaz daha var o olur heralde.net master cbw383-z4 uyar mi hocam?

• Arkadaslar suan 75 gb sorunsuz kablo ile baglaninca geliyor ama farkettim ki modemde 100 gb alabilecegim gozukuyor bu degerlerdwn cok anlamiyorum eger 100 istersem nette kopmalar vs olur mu diye sormak istedim bilen birisi veya 100 kullanan varsa bi kiyaslama yapabilir mi?

• estaba kullanıcısına yanıt
    Modem değerleriniz güzel 100 mbps alabilirsiniz. Callcenter üzerinden bir kayıt bırakın. Denesinler bakalım.

• mserifoglu kullanıcısına yanıt
    Binanızda çevrenizde internet kullananlar varsa bunları delil olarak sunarak BTK ya şikayet oluşturun.

• Asgardlı Thor A kullanıcısına yanıt
    Siyah çift antenli olan modelse vdsl desteği mevcut. Dilerseniz adsl dilerseniz altyapınız uygunsa vdsl kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mserifoglu

Beceriksiz bir firma, zira 2005 yılından beri türk telekomdan adsl hizmeti aldığım halde kendilerine geçmek için aradığımda karşı taraf alt yapı sorgulaması yaptığından bulunduğum adreste bakır kablo alt yapısı olmadığını söyleyip durdu. Türk telekom vdsl hizmeti alabileceğimi söylemesine rağmen geçen ay vdsl hizmeti alabileceğimi söyleyen türk net şimdi alt yapımı göremediğini söylüyor. Hatta başka müşteri hizmetleri çalışanı alt yapım olarak en yakını 15km ötede bulunan fiber alt yapısı gözüktüğünü söyledi. Ya bu firmanın sitemlerinde bir sıkıntı var yada türk telekom sırf müşteri kaybetmemek için karşı firmaların alt yapı sorgularında hata gösteriyor. Türk telekomu bu sorun ile ilgili aradığımda kendilerinde bir sıkıntı olmadığını başka operatör ile yaşanan sıkıntıların kendilerini bağlamayacağını söyleyip durumdan sıyrılıyorlar.

Benzer durumu yaşayan arkadaşlar var ise nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa sevinirim.

Aynı sorun benim adreste de vardı. İki hafta boyunca hem Turknet'i hem TTelekom'u sıkıştırdım, düzelttiler. Anlayacağın Turktelekom kasten rakip firmayı oyalıyor, belirli bir süre sonra mecburen çözüm sunuyor.

• 3 haftadır 3 mbitlerde sürünüyom ilk fırsatta tekrar arap telekoma geçecem

• 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.