Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimse hakkını kullanmadığı için kanun tanımıyorlar. Ben 1 seneden sonra feshetme yetkisini kullananları gördüm. Uğraşmayana ekmek yok ülkemizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotası 250 gb ilan varmı benim hala artmadı

• Yaklaşık 1 ay önce baktığımda adresimde maksimum alabileceğim hız 50 mbps gösteriyordu. Fakat şuan 16 mbps olmuş, neden böyle acaba?
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Bölgenizde vdsl port kalmamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Bu tamamen telekom ile alakalı bir durum bulunduğunuz bölgede boş port varsa açılması kolay olur. Dilerseniz başvuru yaparken kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek 1 ay bedava deneme kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kapatma talep dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirleceksiniz.

Teşekkür ederim ilginiz için. Evrak gönderimi vs. vs. min - max kaç günde açılıyor bunun hakkında bilginiz var mi ? Ona göre Online eğitim paketi alacağım çünkü :)
  • Min 3 gün max 1 hafta. Bu birazda size bağlı başvurunuzu oluşturduktan sonra mailinize gelen evrakları ne kadar erken kargolarsanız o kadar çabuk biter aktivasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

https://forum.donanimhaber.com/n16-n17u-yeni-fw-tr-nin-en-buyuk-asus-modem-rehberi-n16-n17u-ac52u-ac55u-dev-konu--91268552

İhtiyacını hangisi karşılıyorsa onu al, asus'un yazılım desteği de iyi.

----------------------------------------

Bu arada dün kargoya vermiştim sabah teslim almışlar inşallah aynı hızda hat transferi de olur.

Hiç anladığım mevzular değil hocam =)

Bu işimi görür mü?
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300mbps-fiber-modem-router-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-vdsl-adsl2-usb-port-p-BD803594
    http://www.hepsiburada.com/tenda-v300-4port-wifi-n-300mbps-vdsl-modem-p-HBV000003Z1LB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 7 Haziran 2017; 8:55:7 >

• fofer kullanıcısına yanıt
    N destekli modemler vdsl için uygundur. Gönderdiğiniz linkteki de N destekli. Kullanılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

N destekli modemler vdsl için uygundur. Gönderdiğiniz linkteki de N destekli. Kullanılabilir.

Cevaplarınız için teşekkürler. TP-LINK e de bakabilir misiniz rica etsem?
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Oda olur özelliklerini karşılaştırmadim ama tplink modem de markadır. İsterseniz siz detaylı karşılaştırın anten özelliklerini felan kablosuz kullanıcıysanız. Eğer kafa kafaya ise tplinki öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

Arkadaşlar hattımın 50 mbit alabildiğini söylüyor turknet o yüzdende vdsl geçirme işlemi başlatıyorlar fakat bir türlü telekom geçirmiyor. Geçen arıza için gelen telekom yetkilisine söyledim senin hattın 8 mbit zor alır dedi gitti. Değerler aşağıda sizce neden telekom yalan söylüyor şu anda 16mbit alıyorum.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Hocam çok benzer hat değerlerimiz var hem hat kapasitesi hem de dB değerleri olarak. Sizin de gündüz hız düşmesi ve sabah/gece hız yükselmesi oluyor mu?

• Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Hıza bak cyber

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Maşallah nazar değmesin uçuyor
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Uçuşun sonunda çakılmazsak iyi böyle Keşke herkes böyle sıkıntısız kullanabilse o zaman telekomda tekel olmaktan çıkardı.

• rad R kullanıcısına yanıt
    Ben daha dün öğlen geçiş yaptım. Akşam eve gittiğimde aldığım hızın 4Mbit ile 7Mbit arasında dalgalandığını gördüm. 16Mbit olarak tanımlanan hızı 12Mbit'e çektirdim ama çok bir şey değişmedi. Sonra saat 22:00 civarlarında aldığım hızın 9Mbit saat 22:30 sularında da 10Mbit-10.5Mbit olduğunu gördüm. Sabah kalktığımda 08:00 gibi baktım hız aynı arayıp hızı 16Mbit'e çektirdim. Yarım saat içerisinde bir kaç test yaptım ve sürekli 14.1Mbit stabil değer aldım.

Sorum ve fikir danışacağım nokta şu olacak. Yaşadığım olay dalgalanma olarak adlandırdığınız bahsettiğiniz ve çözümü olmaz dediğiniz olay mı? İkincisi bu şekilde hızı 16Mbit'te kullanmaya devam edelim mi? Evet ise bu tamamen Turk.net ile ilgili olmalı çünkü zamanında D-Smart bana 16Mbit stabil hızı verebilmişti.
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    Hacı 14 aldınsa iyidir kullan gitsin. Ben ne zaman baksam aynı değerleri alıyorum. Dalgalanma felan yok. 68-72 arası oynuyor. Seninkini de takip et o şekil kalıyorsa kullanılır.

Dalga dedikleri olay seninkinden farklı. 14 alıyorken 5-6 ya 70 alıp 40a düşenler felan hızları bir süre öyle oluyor sonra yükseliyor. Seninki hattın ayarlanmasında oluşan bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 7 Haziran 2017; 9:51:38 >
    Çakılmazsın inşallah, arada bir düşüş olsa da tekrar çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Ben daha dün öğlen geçiş yaptım. Akşam eve gittiğimde aldığım hızın 4Mbit ile 7Mbit arasında dalgalandığını gördüm. 16Mbit olarak tanımlanan hızı 12Mbit'e çektirdim ama çok bir şey değişmedi. Sonra saat 22:00 civarlarında aldığım hızın 9Mbit saat 22:30 sularında da 10Mbit-10.5Mbit olduğunu gördüm. Sabah kalktığımda 08:00 gibi baktım hız aynı arayıp hızı 16Mbit'e çektirdim. Yarım saat içerisinde bir kaç test yaptım ve sürekli 14.1Mbit stabil değer aldım.

Sorum ve fikir danışacağım nokta şu olacak. Yaşadığım olay dalgalanma olarak adlandırdığınız bahsettiğiniz ve çözümü olmaz dediğiniz olay mı? İkincisi bu şekilde hızı 16Mbit'te kullanmaya devam edelim mi? Evet ise bu tamamen Turk.net ile ilgili olmalı çünkü zamanında D-Smart bana 16Mbit stabil hızı verebilmişti.

Ben de 16 mbit kullanıyorum hız testlerinde 12 14 arası çıkıyor ancak torrent de 8 ile 14 arasında gidip geliyor... Ttnet zamanında sabit 1.5 ile indirirken turk net de dalgalaniyor hız... Bir de yurt ici hızları iyiyken yurt dışı hızları biraz daha fazla oynuyor...

Eyvallah hocam ama işte dün akşam hızlar 4-6 arasındayken sonradan geceye doğru açıldı 9-10 civarına resmen arap atı gibi
    Sanki motor ısınır gibi saçma hızlarda gezindi durdu sonra gece kendine geldi. Sabah yarım saat stabil 14Mbit aldım. 20GB download açtım Steam üzerinden bıraktım. Hızda değişme olmazsa ya da bir kopma vs olmazsa bu şekilde öğlene kadar bile bitmesi lazım. Eğer akşam eve gittiğimde de hala 14'ü sorunsuz verirlerse benim için konu huzur içinde çözülür.
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.