Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.930
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    124 Mesaj
    3 aydır turknetliyim ara ara problemler olsa da cok süper ve hızlı bir şekilde çözdüler ama bunun kesinlikle kalıcı olmayacağını hissediyordum. 1 haftadır internetim berbat ötesi. 1 video yu 100 kere takılmadan izleyemiyorum sürekli takılıyor çok verimsiz. 2 dakika 8mbit alıyorsam 1 dakika 1 2 mbite düşüyor sürekli takılma kasılmalar oluyor. şikayet oluşturuyorum oluşturuyorum modem ayarlarınızı kontrol edin diye kaydımı kapatıyorlar. berbat interneti zorla kullandıracaklar gibi. müşteri temsilcilerine 1 dakika beklemeden bağlanıyorduk 20 dakika hatta bekledim açan yok. neyseki taahhüt yok biraz daha böyle giderse bakarız bi çaresine.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Cok iyi oldu, iyiki varsin Turknet

galiba kişiye özel...ocak ayından beri kullanıyorum bizgelmedi ö
    7186 Mesaj

Vay be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MUTAF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım haziran ayından itibaren 250Gb olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    213 Mesaj
    turknete başvurdum pazartesi belgeleri daha yollamadım bugün kablo çekmişler ben şehirdışındayım mümkün mü ?
    |
    |
    beyler bi yardım edin.. Ttnet adsl akk siz kullanıyorum 2 yıldır.Akk yok kota yok 8mbs 150 tl veriyorum aylık... Buna karşılık turk.net de alabileceğim ne var ? hertürlü kota var değil mi ? Kota bitince neye düşüyor ?
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj

Buradan adres veya telefon nona göre aratın.

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/
    |
    |
    Devian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    kullanici adi sifreyi mesaj attilar internet isleminiz tamamlandi diyerek. ne hikmetse dsl isigi yanmiyor. andavalin teki denk grldi musteri hizmetlerinde ankastre kutusundaki kablolari takin diyor bana. ben sitede tellerle cevrili yere girip kablo takacam oyle mi ?? insanin sabrini zorluyorlar. hepsi farkli bir sey diyor. ariza kaydi olusturdum. ucuz etin yahnisi resmen..

|
    |
    bugün aktif oldu, bu k.adı ve şifreyi nasıl giriyorduk ? 192.182.vs vs bi ip numarası vardı sanırım buradan mı gireceğim ?

@r0x ayarlar modemden modeme değişiyor ama modem arayüzü ya 192.168.2.1 dir ya da 192.168.1.1. girdikten sonra hızlı kurulum ayarı varsa ordan yapılabilir. internet kısmı varsa ordan da olur.

@Devian hocam yeni akk kuralı ile birlikte 8 mbps 150 tl çok fazla. hattınız vdsl destekliyorsa 35 gb kotalı 24 mgbit'lik tarifeye geçerseniz 75 tl civarına 35 gb'tan sonra 8 mbps akk'siz kullanabilirsiniz. üstelik 2-8 arası hız yine 24 olur. turktelekom'un saçmalığı işte. yavaş olan adsl normalde daha ucuz olması gerekirken hızlı olan vdsl'den daha pahallıya satılıyor vdsl desteklemiyorsa yine aynı fiyata 50 gb akk'li 16 mgbitlik tarifeye geçilebilir. akk sonrası hız 5'e düşer. 2-8 arası yine kotaya dahil değil ve 16 olur. 3 mgbit için her ay fazladan 75 tl civarı verilmez yani.

turk.net şanslıysanız (evet turk.net'ten hizmet almak tamamen şansa bağlı) hattınızın desteklediği max. hızı 60 tl'ye veriyor. akk kuralı yine geçerli ama tarife en kötü 16 mgbit'e kadar 150 gb kotalı şeklinde oluyor ve 150gb'tan sonra hız yine 5'e düşüyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: Devian , r0x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

1 marttan beri kullaniyorum, Turknet olmasa vay halimize.

Kesinlikle hicbir sorun yasamadim. Altyapimda 51 mbit destekliyor. Sorunsuz kazasiz belasiz 3 ay gecti..

Simdide 250gb kota ile muhtesem.olacak

bende aynı konuda size katılıyorum sorun yaşamadım ama türk telekom zorluk çıkardı neyse zorladım bıkmadan çözüldü kullanıyorum...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

@r0x ayarlar modemden modeme değişiyor ama modem arayüzü ya 192.168.2.1 dir ya da 192.168.1.1. girdikten sonra hızlı kurulum ayarı varsa ordan yapılabilir. internet kısmı varsa ordan da olur.

@Devian hocam yeni akk kuralı ile birlikte 8 mbps 150 tl çok fazla. hattınız vdsl destekliyorsa 35 gb kotalı 24 mgbit'lik tarifeye geçerseniz 75 tl civarına 35 gb'tan sonra 8 mbps akk'siz kullanabilirsiniz. üstelik 2-8 arası hız yine 24 olur. turktelekom'un saçmalığı işte. yavaş olan adsl normalde daha ucuz olması gerekirken hızlı olan vdsl'den daha pahallıya satılıyor vdsl desteklemiyorsa yine aynı fiyata 50 gb akk'li 16 mgbitlik tarifeye geçilebilir. akk sonrası hız 5'e düşer. 2-8 arası yine kotaya dahil değil ve 16 olur. 3 mgbit için her ay fazladan 75 tl civarı verilmez yani.

turk.net şanslıysanız (evet turk.net'ten hizmet almak tamamen şansa bağlı) hattınızın desteklediği max. hızı 60 tl'ye veriyor. akk kuralı yine geçerli ama tarife en kötü 16 mgbit'e kadar 150 gb kotalı şeklinde oluyor ve 150gb'tan sonra hız yine 5'e düşüyor.

akk kuralı olsun ama bittiği zaman eskisi gibi 1-2 mbps ye düşmesin... Ben zaten gündüz uyuyorum gececiyim herşeyi gece yapıyorum.Benim işime gelir bi arayayım konuşayım 150 tl kerizlik geliyor artık bide bazen unutuyorum ödemeyi 30 tl de gecikme bedeli koyuyorlar 180 tl .. bu ay ödedim..
    |
    |
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //

• Yarbay
    6158 Mesaj
    evrakları biraz geç gönderdim, gönderene kadar "aktivasyon işlemleri bitti evrakları yolladığınız an kullanmaya başlayabilirsiniz" diye 4-5 tane sms gelmişti ama bugün bağlanmaya çalıştığım zaman anladım ki aktivasyon bitmemiş. müşteri hizmetlerini aradım, teknik destek personeli "dsl ışığınız yanmıyor vs." diyip arıza kaydı oluşturdu, 2 gün içinde ulaşacaklarmış. şuan hala iptal etmediğim superonline üzerinden bağlanıyorum.

madem aktivasyon işlemleri devam ediyor bana neden "aktivasyon işlemleriniz bitti" diye sms yollandı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 31 Mayıs 2017; 13:30:3 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    348 Mesaj
    fiber olan yerlerde hizmet vermedikleri için TTnete bize muhtaç bırakan firma.

Bazı yerlerde fiber olarakta hizmet veriyor, arayın sorun müşteri hizmetlerine
    |
    |
    10ly_10ur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 10ly_10ur

fiber olan yerlerde hizmet vermedikleri için TTnete bize muhtaç bırakan firma.

Vermiyor değil veremiyor hocam.. Ttnet fiberi başka operatöre kiralamıyor

Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.