Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    9338 Mesaj

Bu nedir ya? Bu nasıl hizmet? Her gün bilgisayarı kullanmadan önce modeme resetlemeden internete bile giremiyorum zaten. Güya modemin ışıklarına göre internet var ama bilgisayardan, telefondan vs erişim yok. Resetlemeden de düzelmiyor. Bu da düzelmiş hali, 3mbit nedir ya? Aldığınız paranın hakkını verin.

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
    Beyler binada fiber var diye türknet internet hizmeti sağlayamıyoruz dedi. Böyle birşey varmı?

Ev telefonumu telefonla arayarak iptal ettirmiştim. Islak imza ile iptali daha yapmamıştım. Bu telefon üzerinden sorgulattım. O yüzdn yanlış bilgi vermiş olabilirlermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vrataski

Şu an modemin internet ışığı normal yanıyor, bilgisayarda ve modem arayüzünde internete bağlı görünüyorum ama internet yok. Bağlı değilim ben. Türkneti aradım sistem güncellemesi varmış yardımcı olamıyolarmış Nerde cins problem var beni bulur.

Hocam sorun düzeldi mi bende de iki saattir ayni sorun vardı modeme reset falan attım düzelmedi simdi kendiliğinden düzeldi

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Şu an modemin internet ışığı normal yanıyor, bilgisayarda ve modem arayüzünde internete bağlı görünüyorum ama internet yok. Bağlı değilim ben. Türkneti aradım sistem güncellemesi varmış yardımcı olamıyolarmış Nerde cins problem var beni bulur.

Hocam sorun düzeldi mi bende de iki saattir ayni sorun vardı modeme reset falan attım düzelmedi simdi kendiliğinden düzeldi

Evet bende de düzeldi

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Evet bende de düzeldi

Demek ki türk net kaynaklı bir sorun... Müşteri hizmetleri modem ayarlarında bir sorun olduğunu söyledi... Neyse şükür düzeldi

|
    |

• Binbaşı
    1867 Mesaj

Mobil uygulamadan veya internet sitesinden canli destege yazin, daha seri sonuc alirsiniz.

|
    |
    damn2u kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 haftadır ev telefonunda sinyal yoktu. Şimdi internet de gitti. Aradim santralden sinyal çıkışı yokmuş benim hatta şu anda. Şahane hizmet ya. Allah belasını versin bu firmanın. Biliyorum ki süründürecekler.

|
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    848 Mesaj
    Yeni bir abonelik başvurusu yaptım.Eksik evrak göndermediğinden adım gibi eminim.Bana eksik evrak var kontrol edelim dedi bi arkadaş hafta sonuydu eksik evragin onayda bekliyor dedi hafta sonu olduğu için işleminiz onaylanmaz pazartesi işleminiz tamamlanır şifrenizde gönderilir dendi.Pazartesi oldu aradım tekrar eksik evrak var kaydınızı açtım 3 iş günü içinde kontrol gerçekleşir tarafınıza dönüş olur dendi.Inanin çok istiyorum turknet bağlamayı ama gına geldi.Hayla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halit1x1 -- 29 Mayıs 2017; 21:17:37 >

Kotasız 16 mb verebiliriz dediler.

Umarım memnun kalırız.

|
    |

Orijinalden alıntı: damn2u

Bu nedir ya? Bu nasıl hizmet? Her gün bilgisayarı kullanmadan önce modeme resetlemeden internete bile giremiyorum zaten. Güya modemin ışıklarına göre internet var ama bilgisayardan, telefondan vs erişim yok. Resetlemeden de düzelmiyor. Bu da düzelmiş hali, 3mbit nedir ya? Aldığınız paranın hakkını verin.

hocam geçende bana da oldu, modemi kapattım gece, ertesi gün açtım int ışığı yanıyor internet yok. Reset atınca anca geldi zarzor. Kapatmayalım mı şimdi modemi?
    |
    |
    Arkadaşlar son 2-3 gündür bende de hız 45-60mbts'den birden 12-13mbts'e düştü. Canlı Destek'ten arıza kaydı oluşturdum ve ardından müşteri hizmetleri tarafından arandım. Onlarda çözüm ekibine sevketti işi ve aynı gün 5-6 saat sonra çözüm ekibi gelerek sorunu halletti. Sorun Port kaynaklıymış. Sizde de aynı şekilde olabilir. En hızlı çözüm için Canlı Destek'e yazın.
    |
    |
    Intel i7 4790K, Sapphire RX 580 8gb, MSI Gaming 5 Z97, Zalman Z11 Plus, Samsung 250GB 840 Evo, 2x Samsung 500gb HDD 7200rpm, Seagate 2 TB Harici HDD, Xigmatek Centauro 700W 80+, 16 GB 2200 Mhz Ram, Noctua NH-U12S, Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, Logitech G502 Protheus Spectrum, Azio MGK1-RGB, Acer VG240Ybmiix 23.8"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Ne portmus kardeşim ya. Bu müşterinin yani bizim sorunumuz olmamalı telekom ile turknetin sorununu biz çekiyoruz. Madem port yok satmayın o zaman. Cem bey çıktı konuştu verdiği hizmeti bide gelsin bizden dinlesin bakalım. Üst perdeden konuşması kolay.

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
    1785 Mesaj
    Şikayetler çok artmış sanki, temmuzda taahhüt bitiyor ama geçsem mi çok kararsızım.

Ücretsiz 1 ay TürkNet kullanmak için Referans Kodum

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM
  • Yarbay
    3327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Şikayetler çok artmış sanki, temmuzda taahhüt bitiyor ama geçsem mi çok kararsızım.

şikayetlerin artması müşterilerin çokluğundan...
    ben memnunum mesela...
    |
    |
    9393 Mesaj

Deneyin sonuçta taahhüt vermiyorsunuz, memnun kalırsanız sizin kârınıza olacaktır.
    |
    |
    T-Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben şunu anladım Türknet biraz şans işi biraz da altyapı.Ben küçük bir şehirde yaşıyorum mesela ilk gün başvuru yaptım ikinci gün Türk Telekomdan adamlar geldi ve tanıdıklardı hem de işleri yoktu.normalde çoğu arkadaşın elektrikçi çağırma sorununu yaşamadım,kablomu evime çekip gittiler.Ptt kargo sorunum oldu evraklar geç gitti.Sonra internetim açıldı burada bir arkadaşla aynı anda benimki sorunsuzdu onda sorun çıktı malesef.Yani alıp deneyin bölgenize göre falan değişiyor her şey şans.Sorun yaşayan herkes forumda diğerleri çok uğramıyor bu yüzden forumların şikayetlerle dolu olduğunu düşünüyorum.
    |
    |

Eksik evrak olayı evraklarınızın sisteme giriş yapılıp onaylanmadığı için eksik evrak diyorlar sistemde göremiyorlar evraklarınızı size eksik evrak diyen müşteri hizmetleri yetkilisine hangi evrağım eksikmiş ben hepsini tam olarak gönderdim diyin size varsa eksik evrağınız söylesin mail faks yada whatsapp yoluyla tekrar gönderin sorun düzelir
    |
    |
    Halit1x1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Turknet başvurumda müşteri temsilcisi modemimin vdsl desteklemediğini söylerek adsl olarak başvuruyu açmıştı. Daha sonra ben modem özeliklerine bakıp aradım ve vdsl için yeni başvuru oluşturdular. Diğerini de iptal ettirdim. Hatta online işlemlerde çift hesap görünüyordu birtanesi silindi iptal edince. Şimdi de telekom saha ekibi geldi size 2 adet bağlantı yapılacak 2 tane kayıt var diyor. Neyse birini bağlattim. Dedim napcam 2 taneyi demek bunlar silinen hesabı saha ekibine bildirmemiş. Aradım söyledim turkneti kapatın bana çift fatura yollamayın. Sıkıntı yok tek bitane abonelik var dedi. Bakalım sonuç ne çıkacak. Telekom hattım aktif olduğundan kabloyu bağlamadım açıkta duruyor. Telekom kapanınca bağlayacağım. Nakil değil de yeni abonelik oldu. Telekom hattım başkasının üzerindeydi. Umarım kabloyu bağlayınca internetim gelir ve ay sonu da tek fatura gelir :) Sence sonuç ne olur cyber istanbul bağcılar lokasyon sıkıntı yaşar mıyım?

|
    |
    Bahsedilenler: cyber tech

• Yüzbaşı
    582 Mesaj

Hattı teke indirdiysen tek fatura gelir ancak turknet ön ödemeli bir firma olduğu için ilk ay sonunda 2 fatura gelir yani hem kullandığın ayın faturası hemde kullanacağın ayın faturası bilgin olsun iki fatura sanma yani :) Lokasyon konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum alt yapı zaten telekomun ilk başlarda ufak tefek sorunlar olsa da sonrasında memnun kalırsın diye düşünüyorum, biraz mücadele ve sabır gerekiyor okadar
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Lastik Fiyatları
haberler
Blogio
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,398
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.