Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet hızı bildiğim kadarı ile bulunduğun bölgenin santraline olan uzaklığa bağlı olarak değişiyor ev tesisatı sonraki bölüm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç internet yada telefon hattı olmayan arkadaşların interneti ne zaman açıldı acaba? Belgeler dün ulaştı ellerine, akşama doğru Türk Telekom dan gelip bağlantıyı yaptılar. Bugün başka bir ses çıkmadı.

• sword88 S kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam şu şekildeydi.

10 u kargo gönderimi. 14-15 arası belgeler teslim edildi. 18 i telefon hattından sinyal gönderilmesi. 19 u internetin gelmesi

Sizin en geç yarına gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 24 Mart 2016; 17:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

yeni başvuracak olanlar avantajix'ten gidip öyle başvurun; 45 TL geri ödemesi var haberiniz olsun
    Geçerli mi hala o kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

15 16 mbit alan varsa binasına fiber yada yeni kablo çekili bina kutusuna kadar heralde. müşteri hizmetleri 12mbit seçtiğinde ben 10mbit, 16mbit seçtiğinde ben 13mbit maks. görüyorum evde. 15 16 görenin kaybı yani kablolaması iyi olsa gerek.

en az 25 senelik binadayım. haliyle yenileme falan yok. 16mbit hattıma tanımlı 1.4-1.5 yer yer 1.6mb görüyorum. kablolar sanırım sağlam. bulundugum bölge merkezi bir yer

bende aynı değerleri gördüm. ama bu 13 mbit i teyid eder. speedtestte 16mbit i yada download da 2mb/s ı gördünmü, gören varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

15 16 mbit alan varsa binasına fiber yada yeni kablo çekili bina kutusuna kadar heralde. müşteri hizmetleri 12mbit seçtiğinde ben 10mbit, 16mbit seçtiğinde ben 13mbit maks. görüyorum evde. 15 16 görenin kaybı yani kablolaması iyi olsa gerek.

en az 25 senelik binadayım. haliyle yenileme falan yok. 16mbit hattıma tanımlı 1.4-1.5 yer yer 1.6mb görüyorum. kablolar sanırım sağlam. bulundugum bölge merkezi bir yer

bende aynı değerleri gördüm. ama bu 13 mbit i teyid eder. speedtestte 16mbit i yada download da 2mb/s ı gördünmü, gören varmı?

1.9-2.2 yi anlık olarak gördüm 1dk kadar. sonra 1.5 lere düştü.

• _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Adsl'in doğası gereği %10-20 civarı hız kaybı hep vardır. 1 mbit normalde 128 kb ama siz onu düz mantık 100 kb diye hesaplarsanız alabileceğiniz hızı bulursunuz. 16 mbit ile teoride 2048 kb görnemiz gerekir ama pratikte 1,6 mb alıyoruz.
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    biliyorum zaten. o yüzden sordum speedtest te 16 mbit yada 2mb/s gören varmı diye.pratikte mümkün gözükmüyor. ha varsa bilelim, merak ettim bende.

• _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Yok işte hocam mümkün değil bildiğim kadarıyla. Speedtest'i KB cinsinden yapın en azından 1600 KB görüp sevinelim. Mbit yapınca insanın şevki kaçıyor yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 24 Mart 2016; 22:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axener

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

yeni başvuracak olanlar avantajix'ten gidip öyle başvurun; 45 TL geri ödemesi var haberiniz olsun
    Geçerli mi hala o kampanya?

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

Avantajix'ten tıklayarak Turk.net'e gidenler Turk.net tarafından aranacak ve sadece satışa dönüşen aksiyonlar için ödeme yapılacaktır. Komisyon Turk.net sitesi üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Komisyon için Turk.net tarafından sunulan aboneliğin onaylanmış, hizmetin açılmış ve ilk faturanın çıkmış olması gerekmektedir. Kampanyadan aynı kişi sadece bir kere faydalanabilir.

• Bugün benim de internet açıldı en yüksek 13 mbit gördüm ama altyapı vs itibariyle bu hıza bile razıyım hele ki 150 gb kotaya bundan iyisi fiber :)
  • Dün başvurumun iptalini istedim.Sabah baktım modemin ışıkları yanıyor ve hat bağlanmış.Mhyi arayıp kul. adı ve şifreyi aldım.Modeme bilgileri girdim sayfa açmaya çalışınca turknet logosu ile kul. adı veya şifreniz hatalı diyor.
    Teknik desteği aradım hattınız aktif değil deyip normal mhye aktardı.O da ne tel no var ne de adsl var dedi.Gözüme mi inanayım MHye mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 25 Mart 2016; 0:09:17 >

• arkadaşlar ben evrakları salı günü yolladım çarşamba ellerine ulaştı aradılar falan ulaştı diye işleme alıyoruz falan diye şimdi tahmini ne zaman geçeriz türk.net e ?
    ay başı gelmeden 1-2 gün önce geçse bari süper olurdu araya bir de hafta sonu giriyor ama umarım bağlanır akn sıfırlancak ne de olsa biraz indirme yapardık 3 mbit ile gta 5 çekmiş adamım 16 bana 100 mbit gibi gelir şimdi
  • WinstonCode kullanıcısına yanıt
    Aynı tarihte göndermişiz bende hala bekliyorum. Evde telefon hattı da internet de var neden bekliyor onu da anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Aynı tarihte göndermişiz bende hala bekliyorum. Evde telefon hattı da internet de var neden bekliyor onu da anlamadım.

benimde o şekilde dostum telefon da internet de bağlı şu anda bugün geçiş olsaydı çok kral olurdu ama gelmez bugün herhalde cumartesi belki gelir belli mi olur pazartesiye de razıyım ben 2 gün indirceğim şeyleri bari indiririm
  • Bende bugun evraklari yolladim bakalim 8 9 gunden asagi hallolmaz gibi.

Evde tel hatti vardi internet yoktu, mh tasiyamayiz net olmadigi icin sifir hat vericez dedi basta. Sonra buradaki bir arkadasimiz sagolsun basvuruyu internet uzerinden yapmami soyledi bakalim evraklari da gonderdik umarim bir problem cikarmazlar...

• WinstonCode kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda daha önce başvuran arkadaşlar 2 günde geçmiş. Yavaşlama var sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Önceki sayfalarda daha önce başvuran arkadaşlar 2 günde geçmiş. Yavaşlama var sanki.

hocam kampanya baya iyi yoğunluk falan vardır büyük ihtimal ama pazartesi günü bağlanmış olur bizimki bence en geç
  • Arkadaşlar dsmart taahhütüm nisan sonunda doluyor. O nedenle araştırmadayım.
    turk.netten memnun olanda olmayanda mutlaka olacaktır.
    O nedenle bölgesel soracağım ist. anadolu yakasında turk netten memnun olan veya olmayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.