Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594
    150TL altına VDSL destekli modem sadece ikincielde var sanırım.

Bütçeyi biraz zorlayabilirim dersenizde şu daha ileriye yönelik AC destekli.
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr200-750mbps-wireless-ac-dual-band-gigabit-adsl-vdsl2-modem-router-p-BD804582

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

http://www.speedtest.net/result/5745312730.png
    kablosuz hızım bu memnunum
    http://www.speedtest.net/my-result/5745312730

normalde kaç mbps tanımlı size

bilgim yok unuttum kablolu baglandıgım zaman 65 mb görüyorum

• Evde aktif olarak dsmart+İnternet kullanıyorum taahhütsüz olarak aylık 90 TL ödüyorum. Bugün evrakları çıkardım yarın göndereceğim inşallah pişman olmam. Mevcut internetim kesilmeden direk türknet'e geçebilecekmişim. Süreç ne kadar sürer çok önemli değil internetsiz kalmazsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Avantajix üzerinden turknete abonelik başvurusu yaparsanız kampanya kapsamında size 35tl geri ödeme yapılıyor.Ben Ağustos ayında internet başvurusu yapmıştım.Dün itibari ile banka hesabıma ödeme yapılmış.

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

Biz bunu kaçırdık mı şimdi. Beni MH aradı oradan yaptık işlemleri ama daha evrakları göndermedim.

• Beyler merhabalar. Bende abonelik için başvurdum. Pazartesi günü evrakları yolladım ama sistemden takip ettiğimde alıcı kabul etmedi yazıyor. Halbuki ücretini ödeyip yolladım. Türkneti aradım tarafımıza gelen bişey yok dediler. Nasıl çözeriz durumu. Var mı yardım edebilecek olan.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Maalesef Avantajix web sitesi üzerinden yeni turknet abonelik başvurularında geçerli bir kampanya.Müşteri hizmetleri üzerinden yapılan abonelikleri kapsamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Hocam bi üstteki mesajıma yardımcı olabilir misiniz

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Evraklarınızı aşağıdaki adrese göndermeniz gerekiyordu.Eğer adres doğru ise kargo firması ile görüşüp neden kabul edilmediğini sorabilirsiniz.

TurkNet Abonelik Evrakları
    Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 132. Sokak No:1/1 Ergene/TEKİRDAĞ
    TurkNet - Hobim Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu adrese yolladım. Kargocu kız sistemde kayıtlı dedi zaten adresi okudu bende doğruladım. Şuan evraklar velimeşe'deki kargo şubesinde. Yarın şubeyi arayıp bilgi alırım artık. Olmadı tekrar dağıtıma çıktığında verirler. Şans işte

Hangi kargoya verdiniz

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargo hocam. Evime yakın diye

Teslim edilemedi. Alıcı kabul etmedi yazıyor. Türkneti aradım bize gelen bişey yok diyolar işleme aldık bakıcaz dediler hatta gerikdik telefondaki arkadaşla. Kargo şubesini arayacağım sabah.

Tamam hocam yurticiyse sorun yok yarin teslim edilir benimde bi kargom vardi bana gelecek olan getirmedikleri halde alici kabul etmedi yaziyordu calisma saatleri icerisinde yetistirememisler

• quote:

Tamam hocam yurticiyse sorun yok yarin teslim edilir benimde bi kargom vardi bana gelecek olan getirmedikleri halde alici kabul etmedi yaziyordu calisma saatleri icerisinde yetistirememisler

Sağolun hocam rahatlattınız beni. Yarın sabahtan kargo şubesini tekrar arayayım tam bilgi almak için

Rica ederim arayin tabii yine de ama sorun olmaz dedigim gibi.

• quote:

Rica ederim arayin tabii yine de ama sorun olmaz dedigim gibi.

Hocam bide benim yazıcı önlü arkalı yazmıştı evrakları. Acelem olduğu için yeniden çıkaramadım. İmzaladım sayfaları. Önlü arkalı olmasını problem etmezler dimi

Etmezler yani sonuçta her iki tarafa imza atmışsınız

Tamamdır hocam. Teşekkür ederim. Gelişmeleri buraya paylaşacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Maalesef Avantajix web sitesi üzerinden yeni turknet abonelik başvurularında geçerli bir kampanya.Müşteri hizmetleri üzerinden yapılan abonelikleri kapsamıyor.

onu biliyorum zaten, tekrardan site üzerinden de başvuru yapsam olur mu diyorum, evrakları yarın göndereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.