Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre_z3

Benim evraklarım geçen pazartesi ellerine ulaştı 1 hafta yani 5 is günü geçti. Bana gelen giden yok daha, bekliyoruz.

Türk Telekom dan bugün gelmişler, bakalım şifre kullanıcı adı ne zaman iletilecek. Buradan yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Modem ttnetin. Kullanım bitince iade edeceğim, sadece kullanım hakkı bende. Neyin bedelidir bilmiyorum yaklaşık 250 tl. 23 ay önce ikna kampanyasından yararlanarak taahhut vermiştim 24 aylık...

• Ttnetin fiber olduğu binalarda bu tarife yokmu?

• Kesinlikle gecmeyin derim. 4 Ekimden beri baglanacak, hala gelisme yok.

• _fırtına_ _ kullanıcısına yanıt
    Fazla çıksa bile her şekilde geri alırsınız ama uğraşmaya gerek yok. 10-11 kasımda gönderin zaten işlemler en az 2 gün sürüyor. Birkaç gün taahhütsüz Ttnet tarifrsinden ücrelendirilirsiniz o da fazla tutmaz.

Ben de 59'luk taahhütlü tarifedeydim. 9'unda taahhütüm bitti. 13'ünde geçiş oldu. 1-13 eylül dönemi için 29 lira Ttnet faturası geldi.
  • Mevcutta kullandığınız hat problemsizse mutlaka geçin derim bir ayı geçti kullanım sürem 4 günde servis sağlayıcı değişti hızdan da gayet memnunum.
  • hknorl kullanıcısına yanıt
    Kağıt üzerindeki hızınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Kağıt üzerindeki hızınız nedir?

Modeme verilen hız 64 mbps görünüyor. Turknet online işlemlerde ise 70 mbps görünüyor. Bana fazlasıyla yetiyor güncel ulaştığı hız oldukça memnunum akşamları yavaşlama vs yaşamıyorum.

• hknorl kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Kıyas için sordum. Ben de 50 Mbit tarifede 40 Mbit aliyorum acaba sadece bende mi böyle diye merak ettim. Sizinki de benzer şekildeymiş.

• Azimli sıçan taşı deler...

Günlerdir uğraşa uğraşa aboneliğimi VDSL2 yaptırdım...

Türk Telekom abonesiyken 16/0,8 Mbps ADSL2+ interneti sıkıntısız alırken turk.net'e geçtikten 1 ay sonra hat VDSL2 olmuş, VDSL2 modemim olmadığı ve hiçbir müşteri hizmetleri yetkilisi ADSL'den VDSL'ye geçişi fark etmediği için 10 gün internetsiz kalmıştım. Sözde sorunu çözmek için hattı yeniden ADSL'ye çevirdiklerinde hattın en yüksek hızı 12/0,8 Mbps oldu. Ben de upload hızının VDSL'de daha fazla olduğunu görerek hattı yeniden VDSL'ye çevirmelerini istedim. Daha buraya yazamadığım bir sürü uğraştan sonra hattım şu anda 14/3 Mbps VDSL2 modunda. 16/0,8 Mbps'ten sonra hat niye 12/0,8 Mbps'den yukarı çıkamıyor, tahmin edebiliyorum; ama çözüm yok. Şu anda VDSL2, ofisteki 75/4 Mbps kadar olmasa da, mükemmel...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Azimli sıçan taşı deler...

Günlerdir uğraşa uğraşa aboneliğimi VDSL2 yaptırdım...

Türk Telekom abonesiyken 16/0,8 Mbps ADSL2+ interneti sıkıntısız alırken turk.net'e geçtikten 1 ay sonra hat VDSL2 olmuş, VDSL2 modemim olmadığı ve hiçbir müşteri hizmetleri yetkilisi ADSL'den VDSL'ye geçişi fark etmediği için 10 gün internetsiz kalmıştım. Sözde sorunu çözmek için hattı yeniden ADSL'ye çevirdiklerinde hattın en yüksek hızı 12/0,8 Mbps oldu. Ben de upload hızının VDSL'de daha fazla olduğunu görerek hattı yeniden VDSL'ye çevirmelerini istedim. Daha buraya yazamadığım bir sürü uğraştan sonra hattım şu anda 14/3 Mbps VDSL2 modunda. 16/0,8 Mbps'ten sonra hat niye 12/0,8 Mbps'den yukarı çıkamıyor, tahmin edebiliyorum; ama çözüm yok. Şu anda VDSL2, ofisteki 75/4 Mbps kadar olmasa da, mükemmel...

şuan ne kadar hız alabiliyorsunuz yani

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Upload oldukça güzel hocam. Ben de VDSL modem alarak; direk VDSL baglatmak istiyorum Turknetten. Modem masrafi çıktı başıma bir de :)

Modem önerebilecek var mi 100-150 TL bandinda ?

• Arkadaşlar merhaba.

İki gün önce ankastreye kadar kablo çekmiş gitmiş telekom görevlileri. Bu sabahta netiniz aktif dedi. Bana dairenize kadar çeker arkadaşlar demişlerdi sözlerini tutmadılar. Neyse çok önemli değil de. Dairemde şuan aktif ttnet kullanıyorum. Ankastreye giden kabloyu nasıl bulabilirim bunu turknet ile değiştireceğim çünkü. Ya da şöyle birşey yapabilir miyim. Şimdi ankastrede iki ucu boşta olan yeni bağlantı kablom var. Burdan direk daireye yeni kabloyla çekebilir miyim?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Fazla çıksa bile her şekilde geri alırsınız ama uğraşmaya gerek yok. 10-11 kasımda gönderin zaten işlemler en az 2 gün sürüyor. Birkaç gün taahhütsüz Ttnet tarifrsinden ücrelendirilirsiniz o da fazla tutmaz.

Ben de 59'luk taahhütlü tarifedeydim. 9'unda taahhütüm bitti. 13'ünde geçiş oldu. 1-13 eylül dönemi için 29 lira Ttnet faturası geldi.

Eyvallah. Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapayım o zaman

• Cuma günü evraklarım ulaştı salı günü sabahta türk telekomdan telefon hattı kurmak için geldiler. Akşam 6 gibi de aktivasyon tamamlanmıştır mesajı geldi. Eve geldim telefonu taktım fakat telefonda hat sesi yok yani olmamış. Arıza kaydı bıraktım oda 3-5 gün sürer dedi . Başına gelen var mı böyle bir durum?

• http://www.speedtest.net/result/5745312730.png
    kablosuz hızım bu memnunum
    http://www.speedtest.net/my-result/5745312730

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konyalım -- 26 Ekim 2016; 0:44:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

http://www.speedtest.net/result/5745312730.png
    kablosuz hızım bu memnunum
    http://www.speedtest.net/my-result/5745312730

normalde kaç mbps tanımlı size

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Bugün 35 tl Avantajix iadem hesabıma yattı

Bu ne iadesi hocam

• yunus6397 kullanıcısına yanıt
    Modemi takıp deneyin, bende de çevir sesi yok hatta telefon hattı halen bağlanmadı ama neti kullanabiliyorum(VDSL).
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Avantajix üzerinden turknete abonelik başvurusu yaparsanız kampanya kapsamında size 35tl geri ödeme yapılıyor.Ben Ağustos ayında internet başvurusu yapmıştım.Dün itibari ile banka hesabıma ödeme yapılmış.

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.