Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

beyler superonline tahaut bitti 1 ayda 5 kez iptal faxı cektim hatta pttden gonderdim bize ulasmadı diyorlar sonra ulastı dediler iptal işlemleri basladı dediler, daha sonra iadeli tahautlu pttden faxın orjinalini gonderdim ihtar amaclı ve bu tarihten itibaren faturaları ödemeyecegimi dile getirdim kanuni sorumlugum ortadan kalkar mı

fesih bildirimini yaptığınız andan itibaren, yanlış hatırlamıyorsam 10 gün içinde işlemleri tamamlamaları gerekir. Ben de HürNet ile sıkıntı yaşadım. İptal ettirmek istediğim halde aboneliğimi kapatmadılar. PTT ile ihtarname gönderdim adreste bulunamadığı gerekçesi ile geri geldi. Geri gelen zarfı açmadım. İhtarname metnine yasal süresi içinde aboneliğimi sonlandırmadıkları takdirde, hiçbir hak talep edemeyeceklerini yazdım. Yarın öbür gün, tarafıma bir icra gelirse, elimdeki kanıt ile icraya itiraz edeceğim. Size de tavsiyem faks iletim raporlarını kaybetmeyin. Ayrıca, bu tarz durumlarda mektupla ya da eposta ile de bildirim yapmayı tercih edin. Faks'ı zorunluluk olarak istiyorlar ancak başka kanıtlar da olsun elinizde. Atıyorum icraya verdiler, o zaman gönderdiğiniz e-postayı Türkiye Noterler Birliği'nin websitesinden taratın. İcraya itiraz davası açarsınız. Haklı bulunmanız halinde, masrafları da karşı taraf öder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyprus_TC

Fiyat doğru 59,99 TL ve taahhütsüz.

Hat tesis ücreti yok
    Sabit hat bedeli yok
    Damga vergisi ücreti yok
    acılıs,aktivasyon ücreti yok.
    sitesinden abone olup

ve ve ve

150 gb AKK var ! ( hepsinde var ? )
    30 dakika Cingıl fırsatı var ! ( mağlum teknoloji marketi 1 bir bu şirket 2 ) önceden böyle değildi hemen bağlanıyordu müşteri çoğalınca olmuş olabilir. Gene hoşgörü ile karşılıyorum aradığım saatte geç olmasına rağmen Neyse
    Akk sonrası 1mb > ~ hızlar var ! Bak işte bunu hoşgörü ile karşılamam ne var ? 190gb indirmiş isem 3mb yazıyorsa 3 mb hız vereceksin o kadar ..
    Haber vermeden hız düşürmesi var !

Ne yapalım kötünün iyisi diyoruz .. Hiç olmazsa müşteri hizmetleri dediğinizi yapmaya çalışıyor
    Örnek : 16 mb hattım destekliyor fakat o hızı alamıyorum 14 mb alıyorum . 12mb sabitlenmesin rica ettim hemen yaptılar ..

Hocam benim bina 16 mbps desteklemiyormuş. 12 mbps internet istiyorum, müşteri hizmetlerine mail attım cevap vermediler. Yani isteyene yapıyorlar mı 12 mbps ?

• Bütün kullanıcıların akksi ayın 1inde mi sıfırlanıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabaman -- 25 Eylül 2016; 1:54:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabaman

Bütün kullanıcıların akksi ayın 1inde mi sıfırlanıyor ?

hayır abonelik başlangıcına göre herkesin akn sıfırlanma tarihi farklı.
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Tesekurler hocam modemi.kapatayim o zaman degil mi . Bir de butun dilekceleri iadeli taahhutlu gonderdim resimlerini cekip onlarin hizmet@superonline.com a attim hem iptal hem de sorumlulugum yoktur dilekcesi elimde yok daha birsey sadece posta gonderim ve fax gonderim.raporu var. Btk ya da resimlerini attim.fax.onayi ve dilekceyi

• Dostlar bununla VDSL aboneliği kullanabilirmiyim başvuru yaparken 50mbps hattıniz var diyor

http://www.incehesap.com/tp-link-td-w8101g-1-port-54mbps-kablosuz-modem-fiyati-11460/?ref=akillifiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24Mbps'ye dek karşıdan yükleme) ve İnternet Servis Sağlayıcı'nızın (ISP) Dijital Abone Hattı Erişim Çoğaltıcı'sından (DSLAM) daha uzun erişim için, en son ADSL2/2+ standartlarını destekler.

Maalesef hocam yeni modem almanız gerekir.

• zattirik kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam ikinci ele ugrayayim ben

• hayırlı işler

• Arkadaşlar, türknetette adres teyidi yaptığımda, altyapı santral bilgisi bilinmiyor diyorlar. Normalde fiber kullanıyordum daha önce, aynı sıkıntıyı yaşayan varmı.

• fiber olan bölgelere hizmet verilmiyor maalesef. Sadece adsl/vdsl alt yapısı olan bölgeye hizmet veriyorlar.

Bina girişine kadar fiber kablo olup bina girişinde ayrıca bir Türk Telekom dolabı olan ve dolap sonrası telefon kablosu ile internet alınan sistem fiber olarak geçiyor mu?

• yabaman kullanıcısına yanıt
    Hayır, neden böyle olduğunu bilmiyorum; ama her abonenin abonelik başlangıç günü AKK sıfırlama günü olarak belirleniyor. Bir aboneliğimde ayın 28'i, diğer bir abonelikte ise 14'ü.

• Cu Chulainn C kullanıcısına yanıt
    Bağlandığın saha dolabı/santral kaliteli ise Türk Telekom'da aldığın hızı alabilirsin diye düşünüyorum; ama ADSL 16 Mbps'i Türk Telekom'da tam alırken turk.net'e geçtikten sonra bayağı sorunlar yaşadım. Önce hattın ulaşılabilir hızı 12'ye düştü, sonra 8'e düştü, sonra 5 Mbps'e düştü ve 4 Mbps'i zor verdiler. Hatta sonrasında 2 Mbps/0,3 Mbps (D/U) hızına kadar indi bir süre... Uğraşa uğraşa 12/0,8 Mbps'e geri döndürdüm. 16 vermiyorlar hâlâ... Sorunun Türk Telekom kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Diğer operatörlere güzel bağlantı sağlatmıyorlar...

• Arkadaşlar, ben mi yanlış görüyorum?

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    yeni mi bağlandı netiniz? bende de öyle olmuştu sonra güncellenmişti.

• yeni abonelik başlatacagım, bu belgeleri kargo ile değilde yazıcıdan çıktı alıp imzalayıp taratıp tekrar maile kimliğimle gondersem olurmu yoksa kargo şartmı

Hocam kesin bilgimi bu , boşa uğraşmayayım o Zaman.ttnetin kapısından geçmek istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece kimliği mail ile kabul ediyorlar. Diğer evrakları kargo ile göndermenizi istiyorlar.

• Evet fiber olan bölgeye hizmet vermiyorlar. Vodafone sitesinden alacağınız hızı ve alt yapıyı sorgulatın ona göre başvurun.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.