Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    776 Mesaj

Dostum abone numaranı özel mesaj olarak iletirmisin? yardımcı olmaya çalışayım.
    |
    |
    karann1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Abi bakıyorumda millet evraklarını 20 haziranda teslim etmiş interneti açılıyor. Ben evraklarımı 17sinde teslim ettim. Ne arayan var ne soran, bu sıra neye göre ilerliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grey_fox -- 23 Haziran 2016; 20:01:07 >
    Ben evraklarımı 11 Haziran'da teslim ettim,17'sinde TT'den bağlantı için geldiler ama ADSL ışığı yanmıyordu. Arıza kaydı oluşturduktan 3 gün sonra ekipler gelip halletti.Ortalamanın altında bir sürede bağlanmış,buna şükür. Bu kısımlara TT baktığı için Türk.net'e kabahat bulamıyorum.
    Çağrı merkezini aradığında dakikalarca bekletmiyor operatöre bağlanmak için. Müşteri temsilcileri ve konudaki arkadaş da bayağı ilgili. Bu AKN ve taahhüt mevzusuyla bir atılım yaptıkları da kesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dostum irtibat numaranı ÖM'den iletirsen kontrol etme şansım var süreç hakkında sana bilgi vereyim hemen
    |
    |
    grey_fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya bu nedir arkadaş?

Port mort problemi çıkmadı ama bir türlü dsl ışığını yakamıyorlar! Dün bir de fatura kesmişler 26,45₺'lik. Kullanmadığımız internete para istiyorlar.

Aradım müşteri hizmetlerini, hizmeti veremiyorsunuz, nasıl oluyor da fatura kestiniz diyorum. Cevap: Biz fatura kesmemişiz efendim size. Ee banka kayıtlarında provizyonda gözüküyor diyorum, tekrar kontrol ettim adınıza fatura kesilmemiş diyor. Eee fatura kesmeden nasıl ödeme alıyorsunuz?

Tüketici hakem heyetine başvuracağım, o 26,45lik faturayı ödemeyeceğim. Ve bu biraz daha uzarsa kapatacağım, nedir bu ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çatı katında oturduğum için adres bilgilerimi girerken kapı numaram görünmüyor fakat prizde bulunan fiber kutusu mevcut ama Türknet`netten bir alt daireye bakınca boş port olmadığını gösteriyor. Acaba benim bulunduğum kat için de geçerli midir boş portun olmayışı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert
    konuyu bir haftadır takip ediyorum açıkçası SÜPER SÜPER SÜPER diyen arkadaş görmedim kampanyanın reklamı var ama ne yazıkki hala birisi iyi diyemedi. sürekli olan bir altyapı, bağlantı sorunu. şimdide başlayan faturalandırma sorunu. tavsiyem bağlantı geç geleceği için tahaaüt süresinin bitmesine 2 ay kala başvurmaları.
    |
    |
    |
    |

Dsl ışığı da geldi, bu sefer internet ışığı yok. Ip almıyor makine. Aradım açıkladım inşallah bugün çözülür bu sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

31 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ofmenlik

Dsl ışığı da geldi, bu sefer internet ışığı yok. Ip almıyor makine. Aradım açıkladım inşallah bugün çözülür bu sorun.

Aynı durumu bende 2 gündür yaşıyorum, ilk gün dsl sinyali yoktu sabah 10'da dsl sinyali verildi bende 1-2 günden birşey olmaz dedim geç olsun güç olmasın ama bu sefer de internete çıkamadım ve 10 dakikada bir kopma oluyor çıkış yapamadığım hattan, modemin arayüzünden alınan ip adresi, hız vb bilgiler gözüksede internete çıkış sağlayamadım bende mh yi arayarak durumu anlattım, bu sabah sms geldi, sorunun modem veya iç tesisattan olabileceğini tespit ettik diye fakat alakası yok. Sorun benden kaynaklı değil(sorunsuz bağlantı için cat6 yı tt telefon ekiplerine bağlattırmıştım kayıp olmasın diye ilk geldiklerinde ve telefon sinyalini test edip ok verip gitmişlerdi) . ne yapabilirim diye düşünüyorum şu an, çıkmazdayım, aracı firma olunca böyle oluyor işte, bize denk geldi, yanlış port vb bir tt uygulama veya tt yanlışlığı gibi geliyor bana emin değilim, tekrar mh yı arayıp tt ekiplerine bilgi vermelerini söyleyeceğim, 2-3 gün içerisinde de internete çıkamazsam artık yapacak birşey yok, internete hiç çıkamadan 1 haftalık macerayı sonlandıracağım her ne kadar tt tekeline doğru yönümü çevirmek istemesemde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahruj -- 24 Haziran 2016; 13:37:49 >

• Yüzbaşı
    776 Mesaj

Evet dostum. Boş port bağlı olduğun santralde yok. Yani senin için değil. o santrale bağlanacak kullanıcılar boş port beklemek zorunda.
    |
    |
    NeverDies7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ÇM aradınız mı ? neden 2 gündür yok ?
    |
    |
    LootMyBoot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İrtibat numaranızı ÖM.den yollarsanız yardımcı olmak isterim.
    |
    |
    Bahsedilenler: siyahruj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör ofmenlik
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Ö.m gönderdim hocam, teşekkürler ilgin için.
    (M.h yi aradım, iç hat veya modem sorunu tespiti yapıldığını, elektrikçi çağırmak dışında başka birşey yapamayacağımı söylediler. Yeni arıza kaydı açılamayacağını eklediler, saha ekibi veya tt ye bir bildirimde bulunamayacaklarını da söylediler, turknet müşterisi olduuğum için TT M. hizmetlerininde ilgilenmeyeceklerini de söylerek görüşmeyi bitirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahruj -- 24 Haziran 2016; 15:00:47 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Dün geceden beri internetim yok. Tekirdağda oturuyorum bölgesel sorun oldugunu söylediler

Dün geceden beri Çerkezköy'de de yoktu
    DSL aktif , internet yoktu ip alamıyordu.
    Şu an itibariyle geldi mi bilmiyorum.
    Akşam eve gidince göreceğiz...

ekleme : akşam itibariyle gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminator -- 24 Haziran 2016; 21:53:47 >
    |
    |
    15 Mesaj
    quote:

Cep numaramı ve sabit telefon numarasını yolladım hocam. Gözünü seveyim Bi el at. Bıktırdı artık, superonline ın ev numaranı taşı 12 ay taahhüt ver 40 liraya bağlayalım teklifine meyletmeye başladım.

Yer: Kapaklı - Tekirdağ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofmenlik -- 24 Haziran 2016; 15:18:48 >

inşallah sıkıntısız bir süreç olur.

12 aylık ttnet taahhüdü bozdum inşallah buna değer.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ofmenlik

quote:

Cep numaramı ve sabit telefon numarasını yolladım hocam. Gözünü seveyim Bi el at. Bıktırdı artık, superonline ın ev numaranı taşı 12 ay taahhüt ver 40 liraya bağlayalım teklifine meyletmeye başladım.

Yer: Kapaklı - Tekirdağ

Hocam bende turkcell 39.90lik paketini dusunuyordum fakat akk asinca hiz 1mbite dusuyormus simdi sartlarini okurken gordum. Hangi hizmeti alsak bilemedim

|
    |

Ömür biter, borç bitmez
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.