Şimdi Ara

Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.063
Cevap
46
Favori
118.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
386 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklâm kokan haraketler bunlar 5 6 kişiye çekerler
    16 24 35 olan paketlere 88 derler adil ol türknet
    35 mbit üstüne zam yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertugrul_121 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum SOL 1gbps bağlantıyı uzun süredir veriyor. Alt yapıda kendi fiberi olması yeterli.. Tabi fiyatlar uçuk bin beşyüz liradan falan :)
  • Reklam kokan hareketler bunlar
  • Vodafone

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım yaygınlaşır 100mbit VDSL kullanırken bir oyun indirmek bile saatler alıyor 12 mbit mahkum edilmek kötü 200 mbit belki kabul edilebilir hız upload en az 20 olması gerekli

• Şöyle turk telekom fiber alt yapısında turknet hizmetini de görmek istiyoruz....

• 2023 de bütün evlere 100mbs vaadinde bulundular umarım çoğu vaad gibi havada kalmaz.

• Takiphttps://turk.net/mahallenizde

• Soickan S kullanıcısına yanıt
    1000 Mbps'lik olan tarifede Upload 150 Mbps iken 100 Mbps'e düşürülmüş? 100 Mbps Download olan pakette Upload neden hala 50 Mbps? 100 Mbps Olsun bari.

• Suan Türk Telekom kullanıyorum. Ayni zamandan tv icin tivibu ip tv kullanıyorum. Türk nete gecsem Tivibuyu devam ettirebilir miyim?

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Server 2012 R2

Hangi sağlayıcıdan kullanıyorsunuz?
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Oraya mi taşınsak acaba :)

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    TurkNet beycim bizim mahalleye gelmeniz için neler yapmamız gerekiyor acaba hızlı internete açız da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Halihazırda binada Turk Telekom un kendi Fiberi fttb(eth) var. Acaba Turknet de fiberi getiremez mi? Fiber kablosunu binaya çektiremez mi böylece en azından Turk Telekom bizi sömürmezdi fiyatlarıyla.
    Ben de bunu soracaktım ???

• Şunu ekleyip hava atacaktım konu açıp, hevesimin içine ettin resmen aga

Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi. Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi.

• Daha düne kadar kadar oyunlarda ping sorunun packet loss sorunu olan bir firmanin neyini savunuyorsunuz? Ayni paketten bağlamaya çalışan fakat bir sürü soru yaşayan bir kullanıcı daha vardı bu forumda. Türknet son zamları ile avantajını büyük ölçüde yitirdi. Özellikle Turkcell fiber olan yerlerde.
    Malesef ki en güzel interneti her kullanıcı o bölgedeki alt yapıyı araştırarak bağlatabiliyor artık. Eğer sorunlu bir alt yapı varsa ya TT yada Superonline alın hangisinin hattı varsa.
    Burda son kullanıcı icin %1 bile olmayan bir hizmetle PR yapmayı bırakın saçma oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 6 Haziran 2020; 4:15:48 >
  • Yaşadığım yerde bir çok ISP'de hız ve data kullanım limiti bulunmuyor, umarım yakın zamanda Türkiye'de de bu imkanlar sağlanır, hız ve kota limiti çağ dışı bir uygulama.

Hız ve kota limiti olmadığını düşünün, aylık ne kadar data kullanabilirsiniz ki? Kısa bir süre sonra indireceğiniz şeyler inanın sadece ihtiyaca yönelik rutin şeyler oluyor ve indirip depolama zaten yapmıyorsunuz genelde harcanan data kullanımı streaming oluyor.

Turk.net, FTTH 1000 mbps (1gbps) fiber internet bağlantısı kurulum, inceleme ve kullanım tecrübesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demoprazol -- 8 Haziran 2020; 4:47:57 >

• Pércussionist kullanıcısına yanıt
    Şu pinglerde keşke 10un altına inse keşke.
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kimse fiber alamıyor bu firmadan sadece belirli yerlerde var ki %1 bile değil.
  • demoprazol kullanıcısına yanıt
    Şu bağlantı bende olsun 7/24 twitch yayın yapmayanı ta

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.