Şimdi Ara

SURİYELİYSEN SINAVA GİRMEDEN İSTEDİĞİN YERDE OKUYUP MEMUR OLABİLİRSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
7
Favori
9.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
375 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖZET: Suriyeli bir kız hiçbir sınava girmeden Trakya Üniversitesi'nde Eczacılık okuyor, sonrasında kanunsuz bir şekilde istisna Türk vatandaşlığı alarak, mezun olduktan 15 gün sonra kura ile (Çaykura işçi alım kurasını hatırlayın) Şehir Hastanesine ataması yapılıyor.

VAHİM OLAN ŞU! BU KIZ GİBİ BİNLERCE SURİYELİ'NİN HAKSIZ VE HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE İSTEDİKLERİ ÜNİVERSİTEDE İSTEDİKLERİ BÖLÜMDE OKUYUP YİNE HİÇBİR SINAVA GİRMEDEN DEVLET MEMURU OLABİLMELERİ!

DOĞMA BÜYÜME TÜRK VATANDAŞLARI BU ÜLKEDE KÖLE MİDİR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Kurzweil -- 19 Mayıs 2021; 3:22:9 >

• siyasal islamcılardan daha kötü olan bir kitle varsa o da her şeye bayatlamış cümleler yazan, korkudan tepki gösteremeyip her konuyu sulandırmaya çalışanlar, yol yabdı yazmak müthiş bir tepki geleceğiniz bitiriliyor halen olayı idrak edemiyorsunuz.

savcıların da işi gücü yok bunları ciddiye alıp dava dosyası açıyor, ülkede o kadar vahim iddia var ortada bir tane cumhuriyet savcısı yok.

ülkenin demografik yapısını değiştirdiler bunlar bile tepeye çıktıysa sokakta olan it kopuk takımını düşünemiyorum.

kendi gençleri atanamıyor, bunlar millete vatandaşlık dağıtıp kadro açıyor.

şu an için yapacak hiç bir şey yok emin olun gavura vurur gibi mühre vuranlar gene seçim günü olan konjonktürle

gene gavur oy pusulası bağlantısı kuracaklar istedikleri kadar açım işim yok geberiyorum desinler adamlar sadece parti miting vs... olayı dışında bunların durumu

oy kazanmada psikologlardan ve pek çok bilimsel veriden destek alarak yola çıkıyorlar olaya sadece muhalafet ya da iktidar olma gözünden bakmayın

ben saldım gidiyorum kendi adıma olacak olan olur herkes ölümü tadacak gözünden perde kalkıp gerçekleri görünce

işte o gün bu yiyemediğim parayı ben niye çaldım diye düşünüp duracaklar ama bu sefer alacaklı canını yaktıkları olacak

kimsede koruyamayacak bunları

Floresan partisi bu ülkenin demografik yapısını tamamen bozmuş ve bu ülkenin geleceğini çalmıştır.1923 yılında tamamen üniter-ulus devlet anlayışı ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti bir avuç siyasal islamcının hezeyan hayalleri yüzünden ümmetçi-etnik yapısı bol bir ülke şekline dönüştürülmüştür.Türk vatandaşı olmanın kalitesi ayaklar altına alınmış,önüne gelene dağıtılan basit bir kimlik haline gelmiştir.Türk pasaportunun değeri gelişmiş ülkelerde gün geçtikçe düşerken Türk pasaportları ile 'insan kaçakçılığı' bile yapıldığı da ortaya çıkmıştır.Kısacası her alanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma ayrıcalığı ve kalitesi yok edilmiştir.

Bugün Suriyelileri savunan tipler yarın burada o savundukları 'şeriat' diye ayaklandıklarında ve Suriyede oldukları gibi kafa kesmeye başladıklarında görmek isterim.Zira bugün Türkiye'ye gelen Suriyelilerin büyük bir çoğunluğu Suriye'de cihatçı terör örgütlerine destek veren ve onların saflarında savaşanların aileleri oluşturuyor.Her gün haberlerde duyduğumuz MİT'in ve Emniyet teşkilatının Türkiye'de örgütlenmeye çalışan cihatçı terör örgütlerine yönelik yaptığı operasyonlar bile sıradanlaşmış hale gelmiş durumda.İşid'in ne kadar üst düzey yöneticisi varsa alayı Türkiye'de bulunup yakalanıyor.Daha yakalanmayan,hücre sistemine geçen,kendini gizleyenleri saymıyorum bile...

Kısacası bu memleketin geleceği bir avuç siyasal islamcının 'yeniden osmanlı' hezeyanları yüzünden yok edildi.

Kendi vatandaşına it muamelesi yapan hükümet ve atadıkları yandaşlardan bir rezillik daha. Arkadaş her geçen gün de şaşırtmayı başarıyorlar. Her seferinde çıtayı yükseğe taşımayı başarıyor ve bunlar halen daha iktidarda. Videoyu izlememiştim sıradan bir üyenin sıradan bir Suriyeli haberi sanmıştım da izleyince bir kez daha afalladım.

• SURİYELİYSEN SINAVA GİRMEDEN İSTEDİĞİN YERDE OKUYUP MEMUR OLABİLİRSİN
  • nerdesiniz eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ................................

• Yol yabdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KONUYU ARTILAYIN ÖNE ÇIKARIN GÖRSÜNLER

• Devlet hastaneleri ayrıca Suriyeli hasta kaynıyor. Muayene olmak için gittiğimde bi bakıyorum Türkten çok Suriyeli var. Sağlık çalışanları da bıkmış haliyle agresif oluyorlar bu bizede yansıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyasal islamcılardan daha kötü olan bir kitle varsa o da her şeye bayatlamış cümleler yazan, korkudan tepki gösteremeyip her konuyu sulandırmaya çalışanlar, yol yabdı yazmak müthiş bir tepki geleceğiniz bitiriliyor halen olayı idrak edemiyorsunuz.

savcıların da işi gücü yok bunları ciddiye alıp dava dosyası açıyor, ülkede o kadar vahim iddia var ortada bir tane cumhuriyet savcısı yok.

ülkenin demografik yapısını değiştirdiler bunlar bile tepeye çıktıysa sokakta olan it kopuk takımını düşünemiyorum.

kendi gençleri atanamıyor, bunlar millete vatandaşlık dağıtıp kadro açıyor.

• Alacaksın suriye vatandaşlığı türk kimliğindende çıkacaksın en güzeli. Hayat bedava. Aç bir dükkan vergi yok denetleme yok istediğini sat. Zaten dikkat ediyorum yıllardır sadece külfet getiriyor türk vatandaşlığı. Askerlik bize, vergi bize, kural kanun bize. Bedava yaşamak vatandaş olmayana. Neymiş ülke bizimmiş yersen tabi. Onun bunun eşekliğini yapıyoruz.

Kimlik sorana polise de demiştim suri olsam sormazdın diye. Ben onlara daha çok soruyorum diye palavra sıkmıştı.

• Dün Ankara Altınparkta gezelim dedik. Her yer Suriyeli kaynıyor. Gezi trenine bindik. %90 suriyeli. Bunları bu ülkeye sokanlar vatana ihanetle yargılanmalı. Yeni gelecek olanların ilk işi bunları göndermek olmalı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • şu an için yapacak hiç bir şey yok emin olun gavura vurur gibi mühre vuranlar gene seçim günü olan konjonktürle

gene gavur oy pusulası bağlantısı kuracaklar istedikleri kadar açım işim yok geberiyorum desinler adamlar sadece parti miting vs... olayı dışında bunların durumu

oy kazanmada psikologlardan ve pek çok bilimsel veriden destek alarak yola çıkıyorlar olaya sadece muhalafet ya da iktidar olma gözünden bakmayın

ben saldım gidiyorum kendi adıma olacak olan olur herkes ölümü tadacak gözünden perde kalkıp gerçekleri görünce

işte o gün bu yiyemediğim parayı ben niye çaldım diye düşünüp duracaklar ama bu sefer alacaklı canını yaktıkları olacak

kimsede koruyamayacak bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 18 Mayıs 2021; 12:0:6 >
  • Etnik süprüntüler el üstünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolanka

Dün Ankara Altınparkta gezelim dedik. Her yer Suriyeli kaynıyor. Gezi trenine bindik. %90 suriyeli. Bunları bu ülkeye sokanlar vatana ihanetle yargılanmalı. Yeni gelecek olanların ilk işi bunları göndermek olmalı

3 ya da 4 sene önce misafirim gelmişti ankaraya. dedim ki gençlik parkını gezdireyim. ordan belki lunapark yaparız. sonuçta çocukluğumun geçtiği, benim için özel olan bir yer. eskiden çok tinerci olurdu ama temizlenmişti. neyse bi girdik 100 kişiden 98 i suriyeli, 2 TÜRK biziz. nasıl kaçtığımızı hatırlamıyorum. şu an ne durumda bilmiyorum ama oturup ağlayacaktım.

• Sürücü belgesi için yapılan sınavlarda görev alıyoruz. O haftasonu sınav varsa, cumartesi günü sürüyle giriyor bunlar.
    Belki de kendi kursları da vardır. Kendi gıda toptancıları bile olduğuna göre... SRC sınavlarına, yanlarına devletin görevlendirdiği tercümanla giriyorlar. Kopyayı engellediğimi yazdım diye, burada açtığım konuya, maaşlı troller üşüşmüştü bir kaç yıl önce.
    Balıkesir ve Bursa parkları Suriyeli dolu artık. Kendi ülkemde olmama rağmen, ilk atandığım yerde bunlar kadar kafam rahat değildi.

• Bu adam ne yapmış ki adıyla ifşa ediyorsunuz imkanları sunan devlet hayır kardeşim beni atamayın türkleri mi atayın deseydi suç duyurusunda bulunmakta gayet haklı

Suçlu suriyeliler değil suçu yanlış yerde arıyorsunuz suçlu onları bu ülkeye kontrolsüz salanlar

Ne kadar durumdan memnun olmasanızda ırkçılık yapmayın kimse doğduğu yeri ırkı seçmiyor

Tepki göstermeniz gerekenler suriyeliler değil bizi yönetenler

• başımızdaki 1 numaralı türk düşmanı ne bekliyorsunuz ki!!

türk askerleri suriye de şehit olur onların gençleri buralarda karı kıza asılarak nargile keyfi yaparlar!!!

yazıklar olsun size de sizlere oy verenlere de binlerce kez!!!!

• Türkiye bir Arap köyü haline dönüşmüş.

• 2014 yılında Türkiye'ye gelmiş 10 yaşındaki bir Suriyeli gelecek sene sınava girmeden özgürce istediği okulda istediği bölümde okuyabilecek.

Artık veliler çocuklarına eğitim için yatırım yapmak yerine Suriye vatandaşlığı için uğraşsınlar bence.

Yazık.

• Partililer nerede yahu. Gelsinler buraya. Uzaktan "Omo onloro bor şoy vorolmodo" demeye.

2020 Kasım ayında G.antep'e iş için gittiğimde amcamın iş yerine doğru yürürken Arapça yazıların olduğu bir sağlık merkezi gördüm. Önü full suriyeli doluydu. Sonradan öğrendim ki bedava ilaç yazmalar, bedava tedavi, bedava doktor muayenesi.

Ben yıllarca vergi verdim şimdi doktora gitsem ek para, ilaç yazsalar katılım parası. Bir keresinde doktorun yazdığı ilaçları alırken hizmet bedeli, muayene bedeli felan derken 30 tl demişti eczacı, e-reçetesiz ilaçları 25 TL ye almıştım.

Vicdansız bunlar vicdansız!

• Kendi vatandaşına it muamelesi yapan hükümet ve atadıkları yandaşlardan bir rezillik daha. Arkadaş her geçen gün de şaşırtmayı başarıyorlar. Her seferinde çıtayı yükseğe taşımayı başarıyor ve bunlar halen daha iktidarda. Videoyu izlememiştim sıradan bir üyenin sıradan bir Suriyeli haberi sanmıştım da izleyince bir kez daha afalladım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.