Şimdi Ara

Genizdeki balgam nasıl gider arkadaşlar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
88.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yutmaya çalışırsınız yutar gibi olursunuz 2 dk sonra yine orada hissedersiniz. Sümkürüyorum yok , öksürüyorum yok, böğürüyorum yine çıkmıyor. Nasıl söker atarım..

• çok kuvvetli öksür, su iç... geçmezse psikolojik olabilir
  • ğğğğğğğğggggrrrrrrrr yapıp da sokağın ortasına şappppp diye bırakan yaşlılar aklıma geldi
  • @SS10

Yok ya çok denedim olmuyor..

@cwr

O amcalara ne imreniyorum bir bilsen..
  • Aynı sorun bende de var.Arkadaş ğğağrrttrr hurt hort zarğğğğğğğğğ yapıyor çıkarıyor bende tık yok balgam sökücü ilaç var suda eriyor içiyorsun o işe yarıyor
  • aynısnı yapmaya çalış
  • Hala gitmiyor nöbetçi eczane bulup ilaç alacağım artık ilacın adı ne arkadaşlar? Sahura az kaldı hemen yazın lütfen..
  • Yok mu öneri ?
  • kığğğğğğğğğğğğğğğraaaaaaaaaak tüğuu yapcan
  • İçine çekemiyor musun? Benim çocukluğumdan beri bu sorun olduğu için hak tüh yapmadan sessizce ağzıma çekebiliyorum. Dene bunu
  • Sigara içmiyorum, 2 gün önce nargile içmiştim ama ondan önce de vardı. Hagh hugh gak guk yaramıyor. Yutkunamıyorum da. İlaç almaya gideyim o zaman..
  • Benim de boğazın az aşağısında tartar kütlesi birikiyor sürekli. bütün halinde çıkartıyorum iğrenç kokuyor daha bu gün çıktı bir tane ve nohut büyüklüğünde oluyor. Çıkmadığı da oluyor çıkmadığında çok rahatsız ediyor boğazıma bir şey batıyor hissi oluyor ve aylarca rahatsız ettiği oluyor ve boğazımın içinde çeşitli kıpraşımlar yaratarak saatlerce uğraşıp bir şekilde çıkartıyorum. Var mı bunun bir çözümü ya da bir daha olmasın diye bir yolunu bilen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T N T -- 12 Ağustos 2011; 3:34:34 >
  • Eczane'den NAC aldım , içeceğim şimdi. Bakalım işe yarayacak mı?
  • O kadar acil bir durum yani? Sabahı bekleseydin birader
  • eyw reyiz iyi geldi unutmuştum kaç gündür ferahladım resmen læ
  • haaağğğğğğqqqqq pu
  • quote:

Orijinalden alıntı: T N T

O kadar acil bir durum yani? Sabahı bekleseydin birader

Oruç tuttuğum için ilacı sabah içemem. "Aciliyeti olmayan" bu durum için orucumdan olamam..
  • Sebepsizce güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: T N T

O kadar acil bir durum yani? Sabahı bekleseydin birader

Oruç tuttuğum için ilacı sabah içemem. "Aciliyeti olmayan" bu durum için orucumdan olamam..

Sabah al akşam iç yani ne olacak sen de ha

• Denizdeki balgam nasıl gider diye okudum. Ne diyor bu diyorum kendi kendime.
    İlaç işe yarar. En azından bende yarıyordu. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.