Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
13.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 1 Ocak 2020; 20:18:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Haklısın valla kardeşim. Avrupa halklarının birçoğu öyle.

Bir videoda izlemiştim.
    Adamın biri Almanyada neler yapmamamız gerektiğini anlatıyordu.
    Diyor ki Almanlara asla yalan söylemeyin. çünkü bu onlar arasında sıradan bir şey değil.
    Sanki adam öldürmüşsünüz gibi yüzünüze bakarlar ve "bunu neden yaptın" derler. Yerin dibine girersiniz.

Aynı şeyi İsveçi anlatan biri de söylemişti. İsveçlilere sakın yalan söylemeyin. Çünkü orada yalan söylemek hiç alışıldık bir durum değil.

Adamların siyasetinden de belli.
    Siyasetçinin biri ufacık bir yolsuzluk yapsa ülke ayağa kalkıyor.
    Bizimkiler ise "yolsuzluk yapan benim partimdense onu sonuna kadar savunurum" kafasında.
    Bizde bal tutan parmağını yalamakla kalmıyor, arı kovanını komple kucaklayıp götürüyor.

Yabancı kız ararken ülkelerin ekonomik ve siyasi durumlarını gözlemleyin.
    Hangi ülkede rüşvet varsa, hangi ülkede yolsuzluk varsa, hangi ülkede hırsızlık varsa, hangi ülkede gelir adaletsizliği varsa o ülkelerin kızlarından uzak durun.
    Çünkü ülkenin başındakiler o halkın içinden gelir.
    Halk ne ise baştakiler de odur.
  • nick konu
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:19:18 >
  • Hepsinin kopya olduğuna katılıyorum. Hangisiyle konuşursan konuş hep benzer şeylerle karşılaşıyorsun. O yüzden biraz tecrübe edinmiş bir erkek türk kızını artık kesin tavlamaya başlıyor.

Yabancı hatunlar nasıldır bilemem de çoğu bizimkilerden güzeldir ve artı olarak seksi severek yaşıyorlardır. Bizimkiler ya ilgi görmek ya da tanınmak için seks yapıyor. Bunlarla gireceğin günaha değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı kızlarla tanıştın da seni tutan mı oldu reis

• Olsada evlensek yok ama işte avrupanin nerdleri bile kiz bulur biz kezbanlarla ugrasiyoruz.

• Allah zaten türk erkeklerini hepsini ayrı ayrı özelliklere sahip şekilde yaratmış. Maşallah hiçbiri birbirine benzemiyor. Hepsi ayrı bir deha sahibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 30 Aralık 2019; 8:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lautreamont

Allah zaten türk erkeklerini hepsini ayrı ayrı özelliklere sahip şekilde yaratmış. Maşallah hiçbiri birbirine benzemiyor. Hepsi ayrı bir deha sahibi.
    Bayan mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Bayan mısın?

Alıntıları Göster
    Adam pek de haksız sayılmaz. Herkes 175 boyunda balık etli sarışın Helga istiyor da onu tatmin edecek maddi/manevi kapasiten var mı? Bana pek gerçekçi gelmiyor bu tip şeyler. Onu geçtim sen kendi ülkende çoğu şeyin ortak olduğu kızla bile düzgün şekilde iletişim kuramazken yabancı bir kızla emin ol çok daha zor.
  • Bence bu işi erkek kadın diye ayırmaya gerek yok.

Ülkemiz kötüye gidiyor ve eğitim düzenimiz görüsüz (vizyonsuz) ve ereksiz (misyonsuz) insanlar yetiştiriyor, bunun kızı, erkeği yok.

"Ben seçkin biriyim ama bana denk kız yok bu ülkede" edebiyatı yapmak bana Türk kadınını kötülemekten başka bir işe yaramıyor gibi geliyor. Yakınacaksan ülkeden yakın, eğitim düzeninden yakın.

Haklısın ancak bu eğitimsizliği, ereksizliği sadece kadına indirgemek ne kadar doğru? Bence insanımız genel olarak böyle. TC kadınları kötü de erkekleri çok mu seviyeli?

(Erkeğim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilsn -- 30 Aralık 2019; 10:34:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kızları kezbanlaştıran sizsiniz. Asıl suç SİZDE !
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilsn

Bence bu işi erkek kadın diye ayırmaya gerek yok.

Ülkemiz kötüye gidiyor ve eğitim düzenimiz görüsüz (vizyonsuz) ve ereksiz (misyonsuz) insanlar yetiştiriyor, bunun kızı, erkeği yok.

"Ben seçkin biriyim ama bana denk kız yok bu ülkede" edebiyatı yapmak bana Türk kadınını kötülemekten başka bir işe yaramıyor gibi geliyor. Yakınacaksan ülkeden yakın, eğitim düzeninden yakın.

Haklısın ancak bu eğitimsizliği, ereksizliği sadece kadına indirgemek ne kadar doğru? Bence insanımız genel olarak böyle. TC kadınları kötü de erkekleri çok mu seviyeli?

(Erkeğim)
    +1

• Dünya kadınlarına dil dökmeye gerek yok, paran ve gücün konuşsun. Bunlar yoksa sevgi, aşktan felan yürü işte.

• aynı dili konuşamadığın insanla ömür geçmez
  • Ulan sanki Türk erkekleri einstein Kızlarla ilgili kim şikayet ediyorsa bunun sebebi Türk erkeğidir. 100 gram için adam kadının cariyesi olmak istiyor. Türk kızlarını anlamak isteyen beylerin instagram, twitter vb platformlarda kadın hesabı açıp 1-2 fake fotoğraf koymasını rica ediyorum, sonrasında mısırınızı patlatıp kolanızı yudumlayarak gelen bin bir çeşit mesajı bol kahkaha ile okuyabilirsiniz.
  • Türk erkeği de kadını da aynı leş.
  • Göklere çıkarılan kızlarımız gençlik ve güzelliklerini ani bir ölümle veya yaşlanarak kaybedeceklerini unuttular

• 40 yaşında bir abinizim, en az BİN kızla az çok sohbetim oldu,
    ve en az 20 kişiyle çıktım, bir kez de evlenip boşandım.

Heba olan bir ömrün ardından şunu diyebilirim ki bizim kızlar ÇÖP.

Hepsi YÜRÜYEN KİBİR YUMAĞI.

Hepsi SOHBET ÖZÜRLÜ

Sürekli senin onu eğlendirmeni bekler, kendisi iki düzgün laf etmekten acizdir. sanki sen bu dünyaya onu mutlu etmek için gelmişsin gibi davranır.

Yıllarım bu tiplerle uğraşarak geçti ve anladım ki Türkiyede iyi kız oranı binde bir, onu da küçük yaşta çevresi kapıyor, bize kalmıyor.

Şu anda danimarkalı bir kızla konuşuyorum. MUTLUYUM, HUZURLUYUM
    Bu yaştan sonra oralara gidip yeni bir düzen kurabilir miyim bilmiyorum.
    Belki yaza onu görmeye giderim, belki de gidemem, belli olmaz.

Ama en azından buradaki kızlarla daha fazla kendimi yıpratıp KANSER olmaktan kurtuldum.
    Ona şükür.

Beyler boşuna emeğinizi ve vaktinizi harcamayın.

Açık açık uyarıyorum hepinizi, KANSER OLURSUNUZ.

• Djoz hocam noktayı koydu resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: djoz

40 yaşında bir abinizim, en az BİN kızla az çok sohbetim oldu,
    ve en az 20 kişiyle çıktım, bir kez de evlenip boşandım.

Heba olan bir ömrün ardından şunu diyebilirim ki bizim kızlar ÇÖP.

Hepsi YÜRÜYEN KİBİR YUMAĞI.

Hepsi SOHBET ÖZÜRLÜ

Sürekli senin onu eğlendirmeni bekler, kendisi iki düzgün laf etmekten acizdir. sanki sen bu dünyaya onu mutlu etmek için gelmişsin gibi davranır.

Yıllarım bu tiplerle uğraşarak geçti ve anladım ki Türkiyede iyi kız oranı binde bir, onu da küçük yaşta çevresi kapıyor, bize kalmıyor.

Şu anda danimarkalı bir kızla konuşuyorum. MUTLUYUM, HUZURLUYUM
    Bu yaştan sonra oralara gidip yeni bir düzen kurabilir miyim bilmiyorum.
    Belki yaza onu görmeye giderim, belki de gidemem, belli olmaz.

Ama en azından buradaki kızlarla daha fazla kendimi yıpratıp KANSER olmaktan kurtuldum.
    Ona şükür.

Beyler boşuna emeğinizi ve vaktinizi harcamayın.

Açık açık uyarıyorum hepinizi, KANSER OLURSUNUZ.
    abi bak bende 35 yaşındayım eviliyim sana abi diyorum benden büyüksün..yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum ,bu kız mız egosu veya kendini poh sanma muhabbeti nedir biliyonmu sosyal medya ve diziler..ahan kalıbımı basarım bende çok şey yaşadım sevdiğim adam gibi 2 bayan oldu zamanında birini trafik kazasında kaybettim ALLAH C.C rahmet eylesin diğeri ise inadı yüzünden şimdi evliyim mutluyum o ayrı ama dediklerini çok yaşadım ve haklısın

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.