Şimdi Ara

Türk Futboluna Tarihi Bir Leke Daha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
6.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün yargı kararlarını umursamayan bir federasyon, bugün de Raul Mereiles’in cezasını 4 maça düşürerek bu kez kanıtları hiçe saymıştır.

Hakem raporlarına rağmen yapılan bu indirim, yalnız kamu vicdanına değil, sporda adaleti sağlamakla görevli hakemlik müessesesine de vurulmuş büyük bir darbedir.

Futbolda şiddet ve saldırganlığın ortadan kalkması, her şeyden önce kurumlarına duyulan güvenle sağlanabilir. Oysa bu karar ile Türk spor dünyasına, bir kez daha keyfi bir idarenin gölgesi düşmüş, futbol tarihimize yıllarca üzerimizden atamayacağımız bir leke daha sürülmüştür.

Bu vahim uygulama ile mevcut Federasyon asli görevini yerine getirme kabiliyetini ciddi şekilde yitirmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü

• Daha çok lekeler atılır.
  • @2 xd
  • Bravo !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler yönetime
  • Bizimkiler de geçen sene Süper Fİnalde ertelenen cezaya atıfta bulunurlar. Türk Futbolu gerçeği daha da ortaya çıkar.

Bence gereksiz açıklama yapmışlar. Zaten birçok Fenerbahçe taraftarı da 6 maç olmalıydı diyor.

Bu sene bizden korkmasına gerek yok GS'nin, bir yol olmaz bizim takımdan.
  • hayirdir.

• yerinde bir açıklama olmuş.
  • Bu durumlarda Sayın Seba geliyor aklıma... Bir videosu vardı: "Bana yumruğunu vur masaya diyorlar, neden vurayım, burası hukuk devleti değil mi? Masaya yumruk vurmak bir sonuç mudur yani, hukuk herkese eşit olmalı" gibisinden konuşuyordu.

Adam herşeyi özetleyip geçmiş direkt, efsane başkan.
  • Federasyon bitmiştir.
  • İtiraf edeyim tff 11 maç ceza verince meireles'e şaşırmıştım. Bir kereye mahsus göz boyamak için yapmışlardır belki dedim. Ama cezada indirime giderek beni yine haklı çıkardı tff.
    Ne diyebiliriz ki ? Hepimiz biliyorduk böyle birşey olacağını. Sadece gecikmeli oldu biraz
  • syal medyayı takip ediyor ve taraftarın yapılmasını istediği şeyleri yapıyor.Bunun açıklaması bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Tükürmeyen kişiye tükürdü diye 8 maç ceza vermesi adaletli yanlıştan geri dönülmesi adaletsizlik? Heralde adalete bakış açışıyla halakalı?

şike kararlarını verirken hakem raporlarına bak, meirelese ceza verirken hakem raporunu önemseme.oldu canım.
  • quote:

Tükürmeyen kişiye tükürdü diye 8 maç ceza vermesi adaletli yanlıştan geri dönülmesi adaletsizlik? Heralde adalete bakış açışıyla halakalı?

Tüküren kişiyide tükürmedi diye görmek herhalde at gözlüğüyle alakalı. Gerçi at gözlüğü olsa yine görülür. Uykuda takılan gözlüklerden falan herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

syal medyayı takip ediyor ve taraftarın yapılmasını istediği şeyleri yapıyor.Bunun açıklaması bu.

Yönetim Sosyal medyayı takip ediyor. olacaktı. Mesajı getir butonunu kullandığımdan öyle çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Meireles Ünal Aysal'a tükürse bu kadar velvele yapmazdınız yahu.. Olay Fenerbahçe ve Federasyon arasında işin içine bunlar giriyor. Çatlayın.

senin mantığınla gidiyorum;
    açıklamayı yapan gs yönetimi.işin içine sen giriyosun.çatla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EviLGeniuS

Helal olsun işte bu. sesimiz çıksınki öyle istedikleri gibi at koşturmasınlar.

Sen orjinal profilinden yorum atamayacak kadar korkaksın. Klübünün hakkını nasıl savunacaksın ?

Katılım tarihi : 27 Aralık 2012
    İlk mesaj bu konu.
  • Bir futbolcuya tükürdü diye 8 maç verirsen,o oyuncu da tükürmediyse cezanı geri alırsın.
    Neyin kafası bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

Tüküren kişiyide tükürmedi diye görmek herhalde at gözlüğüyle alakalı. Gerçi at gözlüğü olsa yine görülür. Uykuda takılan gözlüklerden falan herhalde...

Onca video dan sonra tekrar aynı şeyleri yazmak anlamsız geliyor artık.

Benim anlamadığım tükürdü diyenler hep arkadan veya yandan çekilen görüntülere göre tükürdü dedi hep nasıl görüyorlar merak ediyorum.

Önden çekilen görüntü var önden çekilen görüntüyü koy buraya ve şu dakikada tükürüyor de bir daha bu konuda tek kelime yazmayacağım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.