Şimdi Ara

TURK FORUMLARINDAKI ILK GRAN TURISMO 5 BURADA...(TURKCE VIDEO EKLENDI) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
1
Favori
15.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bravoecho

Baslik temizlenmis yoneticilere tesekkurler.

Aksama eger yapabilirsem iphone4 kamerasindan goruntu aktararak yeni bir live stream yapmayi planliyorum. Yalniz ilgili linki sadece PM yolu ile dagitacagim ki dunku olaylar tekrarlanmasin.

Eger gormek istediginiz, bilmek istediginiz konular varsa lutfen TSI 16:00'a kadar iletin.

eee saat 16:00 oldu buralarda mısın bravoecho?
    PM atayım mı link için?
  • En çok merak ettiğim şey Türkçe dublaj var mı oyunda? Bunu yanıtlarsan sevinirim.
  • yeni fotolar eklendi...
  • quote:

yeni fotolar eklendi...

dublaj Türkçe mi hocam.yeni eklediğin resimlerden anladığım kadarıyla dubla j var.
  • Emeğine sağlık.
  • beyler şu gt5 imzalarını nerede bulabilirm. Edit: buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barxxx -- 22 Kasım 2010; 18:01:30 >
  • turkce dublaj nascar ve top gear pistine girerken olan konusmalarda yok turkce altyazi var

korna calisiyor DFGT ile

karting acayip zevkli nascari direksiyon olmadan oynamak imkansiz gibi

bir pistte altin madalya aldiysaniz o pistten size daha fazla para/kariyer ouani kazandirmiyor. bir nevi o pist sizin icin o aracla bitiyor. GTP deki gibi araba almak icin ayni pistte 50 tur atip birinci olayim gidip araba aayim yok

araba alabilmek icin hem o aracin ait oldugu sinifa yukselmeniz hemde yeterli paraniz olmasi gerek

su an top gear pistinde VW minibusle dolasiyorum

foto modu acayip secenekler ile dolu, dijital fot mak olan ne varsa burda da var

yeni resimler gelicek

yaris kazandikca size bonus araclar, boyalar, parcalar vs... geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 22 Kasım 2010; 18:01:44 >
  • quote:

yeni fotolar eklendi...

Dostum eline sağlık hakikaten efsane oldun Biran önce grafikler, modelleme, araç içigörüntüler, türkçe desteği, pistler, yağışlı hava performansı ve gece görüntüsü, move desteği ( baş sallamasından ekrandaki görüntünü sağa sola kayması - şehir efsanesi),araç detayı, ps3teki kronik gölgelendirme probleminin aşılması gibi birkaç konuya değinirsen çok sevinirim
  • Grafik ve oynanış için ne düşünüyorsun?
  • quote:

turkce dublaj nascar ve top gear pistine girerken olan konusmalarda yok turkce altyazi var

korna calisiyor DFGT ile

karting acayip zevkli nascari direksiyon olmadan oynamak imkansiz gibi

bir pistte altin madalya aldiysaniz o pistten size daha fazla para/kariyer ouani kazandirmiyor. bir nevi o pist sizin icin o aracla bitiyor. GTP deki gibi araba almak icin ayni pistte 50 tur atip birinci olayim gidip araba aayim yok

araba alabilmek icin hem o aracin ait oldugu sinifa yukselmeniz hemde yeterli paraniz olmasi gerek

su an top gear pistinde VW minibusle dolasiyorum

foto modu acayip secenekler ile dolu, dijital fot mak olan ne varsa burda da var

yeni resimler gelicek

Hiç Türkçe dublaj yok mu yani ?

• Online açık mı?
  • Grafikler beklendigi uzere GORUP GOREBILECEGINIZIN EN IYISI arac ici goruntuleri adam gibi premium bi aracim olunca yazicam

adamlar arkada ingilizce konusuyor alttan altyazi turkce durum bu

kameram yok move olayina bakamam

araclarin fiziki tepkisi yol tutusu direksiyon hakimiyetleri essiz GTP ILE KIYAS BILE ETMEYIN!!!

TURK FORUMLARINDAKI ILK GRAN TURISMO 5 BURADA...(TURKCE VIDEO EKLENDI)

quote:

Orijinalden alıntı: haso_mari

quote:

yeni fotolar eklendi...

Dostum eline sağlık hakikaten efsane oldun Biran önce grafikler, modelleme, araç içigörüntüler, türkçe desteği, pistler, yağışlı hava performansı ve gece görüntüsü, move desteği ( baş sallamasından ekrandaki görüntünü sağa sola kayması - şehir efsanesi),araç detayı, ps3teki kronik gölgelendirme probleminin aşılması gibi birkaç konuya değinirsen çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 22 Kasım 2010; 18:13:40 >

• Aynı pistte yarışıp para kazanma olayının kalkması kötü olmuş bir bakıma artık nasıl para kazanıcaz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

Aynı pistte yarışıp para kazanma olayının kalkması kötü olmuş bir bakıma artık nasıl para kazanıcaz ya

İyi de yüzlerce yarış var zaten merak etme o paraları bir şekilde kazanırsın, klasik araçların fiyatları 20.000.000 Credit'i buluyor , demekki o oranda çok yarış var.
  • Spec A'da yaris kazanmak kolay ama verilen credit cok az ve seviye puaniniz da yavas gidiyor ---ki tum yarislari 1. gelerek bitiriyorum ---

ama GT ozel kismindaki yarislar daha zor, daha cok para, daha cok seviye puani veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 22 Kasım 2010; 18:44:27 >

• quote:

Spec A'da yaris kazanmak kolay ama verilen credit cok az ve seviye puaniniz da yavas gidiyor ---ki tum yarislari 1. gelerek bitiriyorum ---

ama GT ozel kismindaki yarislar daha zor, daha cok para, daha cok seviye puani veriyor

B-Spec'de durum nedir?
  • quote:

Spec A'da yaris kazanmak kolay ama verilen credit cok az ve seviye puaniniz da yavas gidiyor ---ki tum yarislari 1. gelerek bitiriyorum ---

Efsanesin hocam
  • @BRAVOECHO

Fotoların çok iyi,devamını bekliyoruz zahmet olmaz ise..Buarada buakşam yayın yapmayı düşünüyormusun ?
  • Süper hocam yayın yapacakmısın? Ayrıca bütün araçlarda kokpit kamerası mevcut mu? Yoksa sadece söylendiği gibi premium araçlarda mı mevcut?
  • 3pistli turnuvaya girdim bitsin fotolara devam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.