Şimdi Ara

TURK FORUMLARINDAKI ILK GRAN TURISMO 5 BURADA...(TURKCE VIDEO EKLENDI) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
15.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konudan çıkmadan ve birbirinize hakaretler yağdırmadan devam edelim lütfen. Başka ortamlarda yaşadıklarınız DH forumlarını veya burada bulunanları ilgilendirmez arkadaşlar. Lütfen biraz daha dikkat edelim. Herkese iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

@unixslax

Onlar demo. Herkes PS3 donanımını koysun bölümündeki fotolara bakarsan 30 dan fazla oyunum var.

40 gb olanını kullandım ps3 un 20 ye yakın oyunu bitirdim hit olanları 2008 den beri kullanmadım da geçen gun ps3 cu arkadas gosterdi 250 gb slim e bir suru oyun film yuklemiş hepsini tek tek açtı gosterdi oyunları aynı oyleydi de ben de ona benzettim ama onda hiç demo yoktu music film oyun yuklemisti

demolar ps3 e indirilebiliyormu pc deki steam gibi oyleyse çok iyi
  • http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-04-weve-started-gran-turismo-6-yamauchi

gran turismo 5 in ralli bolumu dirt 2 ye benziyor mu banamı oyle geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

@unixslax

Onlar demo. Herkes PS3 donanımını koysun bölümündeki fotolara bakarsan 30 dan fazla oyunum var.

40 gb olanını kullandım ps3 un 20 ye yakın oyunu bitirdim hit olanları 2008 den beri kullanmadım da geçen gun ps3 cu arkadas gosterdi 250 gb slim e bir suru oyun film yuklemiş hepsini tek tek açtı gosterdi oyunları aynı oyleydi de ben de ona benzettim ama onda hiç demo yoktu music film oyun yuklemisti

demolar ps3 e indirilebiliyormu pc deki steam gibi oyleyse çok iyi

Evet, PSN üzerinden indirilebiliyor.

• Gerçek Sürüş Simülatörü, PlayStation 3'e göz kamaştırıcı bir güzellik ve eşsiz bir gerçekçilik getiriyor.
    Aile arabalarından, Ferrari, Lamborghini ve Bugatti gibi üreticilerin en yeni modellerini içeren motorları gürleyen süper arabalara kadar 950'den fazla göz kamaştırıcı araba

alıntıdırhttp://tr.playstation.com/

sony sitesinde yazıyor 950 araç sanırım gran tursimo serilerindeki en fazla araba sayısı 650 700 gibiydi öncekilerde

• 950 de iyi hocam bakalım tüm araçları nekadar sürede kullanabilecez o kadar araç içerisinden.Oynatmaya az kaldı çık artık :)
  • Baslik temizlenmis yoneticilere tesekkurler.

Aksama eger yapabilirsem iphone4 kamerasindan goruntu aktararak yeni bir live stream yapmayi planliyorum. Yalniz ilgili linki sadece PM yolu ile dagitacagim ki dunku olaylar tekrarlanmasin.

Eger gormek istediginiz, bilmek istediginiz konular varsa lutfen TSI 16:00'a kadar iletin.
  • bravoecho dostum oynun hayırlı olsun, şu an herkes buraya kilitlenmiş durumda, agzından çıkacak birkaç yoruma bakıyor...türkçe desteği, grafikler, oynanabilirlik, seslendirme, modelleme, hasar tepkisi nasıl, move desteği varmı şeklinde 1000 tane soru sorabiliriz, ama birşeyler söyle, bi yorum yap hocam
  • Aynen, ayrıntı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van G

lan ben de amiga 500 ümde Moonstone oynuyodum ben geçeyim yayına quickshot 2 turbo joystick görsün gözünüz

ooo duruyor mu Amiga 500. Ben geçen sene parçaladım, çiplerini söküp çekmeceye koydum hatıra olarak. Quickshot duruyor ama bi yerlerde. Üzüldüm şimdi Amiga yı parçaladığıma :(
  • hocam aklına ne gelirse yaz valla merakla bekliyoruz süpriz neymiş farkedebildinmi? gerçi çok büyük ve etkileyici bi süpriz olsa çoktan yazardın sanırım
  • Arkadaslar isteyim, oyunu justintv'de kapattiktan sonra oynamadim. Yani siz ne kadar gorduyseniz bende o kadar gordum

Dolayisiyla esas haberler aksama...
  • Biz bir şey göremedikki video çok kötüydü internette doluyla ondan daha iyi video var neyse en yakın zamanda düşüncelerini paylaş lütfen özellikle gölgeler de tırtıklanma problemini merak ediyorum
  • quote:

TURK FORUMLARINDAKI ILK GRAN TURISMO 5 BURADA...(TURKCE VIDEO EKLENDI)

Bu da soru mu yani? Kaç yıldır bunu bekledik.

Konuyu açıp sadece bu resmi koysan bile yeterdi echo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mactotherack -- 22 Kasım 2010; 12:16:48 >

• @bravoecho
    Gerçekden şanslısın.
    Akşama video ve haberlerini bekliyoruz..
  • Hayırlı Olsun
    Bol bol resim ve video bekliyoruz
  • darısı başımıza bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

darısı başımıza bakalım...

AMİİİİİİN
  • Ağzımın suyu aktı
  • Bizde bu anları görebilecek miyiz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.