Şimdi Ara

TURK FORUMLARINDAKI ILK GRAN TURISMO 5 BURADA...(TURKCE VIDEO EKLENDI) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
1
Favori
15.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Iste hizmet, iste Turkiye'nin ilk Turkce dublajli oyununun ilk videosu...

İlk mesajda bunu yazmışsınız, yanlış aslında. İlk Türkçe dublaj Crysis de vardı. Playstation tarihinin ün ilk Türkçe dublajlı oyunu ise Start the Party.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Iste hizmet, iste Turkiye'nin ilk Turkce dublajli oyununun ilk videosu...

İlk mesajda bunu yazmışsınız, yanlış aslında. İlk Türkçe dublaj Crysis de vardı. Playstation tarihinin ün ilk Türkçe dublajlı oyunu ise Start the Party.

Crysis'in Türkçe olmasının kararı Dünya'ya mâl olmuş bir firmanın değil yapımcısı Türk olduğu için verilmişti zamanında.

Sony ve Gran Turismo gibi bir markadan bahsediyoruz. Aradaki fark deve ile pire kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 25 Kasım 2010; 8:34:34 >
  • Süper olmuş, iyiki varsınız. Bu tükçeleşmeleri görünce hep "God Of War 3 ve Heavy Rain içinde türkçe yama gelse ne süper olurdu" demeden edemiyorum, varmı bu tip gelişmeler.

quote:

Orijinalden alıntı: 23 Studios

Merhaba arkadaşlar,

Teknik çeviriler hakkında hepinizin yorumunu duymak isterim. Olumlu ve olumsuz eleştrileriniz benim için çok önemli.

Teşekkürler
  • Sırf oyunun % 100 türkçe olması bile harika bir olay. Başlıkta emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim Sanırım Türkiye'ye gelmiştir bulursam hafta sonu bende alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23 Studios

Merhaba arkadaşlar,

Teknik çeviriler hakkında hepinizin yorumunu duymak isterim. Olumlu ve olumsuz eleştrileriniz benim için çok önemli.

Teşekkürler

helal olsun. başka ne denir ki
  • Ya Arkadaslar suan unıv de yım TURKCE dublaj olarak sadece ıcerı dısarı dıyen guzel seslı bayanın sesını duydum acaba baska varsa ekleyebılmenız mumkun mu acaba sıze zahmet olmasa
  • quote:

Hocam Start the party turkce dublaj cıktı mı da benım haberım yok acaba

Not :internet Cafe ye yılda bır Gıdınce haberlerden gerı kalıyorum cıkmmıs :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim2399 -- 26 Kasım 2010; 22:25:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

quote:

Hocam Start the party turkce dublaj cıktı mı da benım haberım yok acaba

Çıktı hocam. Sony Center larda satılıyor.
  • DETAY BİLGİ.

Source ile tartışma esnasında bahsettiğim bir sözden yanlış anlaşılarak 4 gün uzaklaştırıldım tekrar söyleyeyim ben kimseyi tanımıyorum yanlı davranayım ilk ve son defa bu bölüme girdim Bütün oyunculara iyi oyunlar dilerim...
  • Eger benim ps 3 üm olsaydı sabreder orjinalini alırdım türkçe yapmaları büyük bir jesttir bana göre oyuzden sabırlı olun ve türkiyeden orjinal alın...
  • her oyun türkçe çıksa tadından yenmez valla
  • Niye hortlattınızki eski konuyu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.