Şimdi Ara

TURBOYU PATLATTIK, HAYIRLI OLSUN. VİDEO+FOTO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. 1.5 DCİ aracımdan ses gelmeye başladı. videosunu koydum arkadaşlar... ben %90 turbo sorunu olduğunu düşünüyorum ama bir de siz dinleyin bakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=8uerDYMbcQY&feature=youtu.be

2. fotoğrafta turboya giden boruda yağ sızıntısı gözüme çarptı. acaba bunun turbonun bozulmasına etkisi var mıdır?

TURBOYU PATLATTIK, HAYIRLI OLSUN. VİDEO+FOTO

• bu forum ölmüş arkadaş
  • cevap verirler bekle hocam
  • Videoyu dinledim ama anormal bişey duyamadım. 1.5 Dci motorun normal çalışması bu zaten. Hafiften bir turbo sesi geliyor ama olur o kadar problem yaratmaz. Benim 1.3 multijette de turbo sesini duyuyorum. Jet motoru gibi ses çıkarıyor
  • Yağ normal abartılı olmamak kaydıyla.Video'da ses kalitesi düşük ve dakikalık video'da 2 sn'lik periyodlarla aynı şeyi yapıp durmuşun ha 45sn izlemişi ha 2 sn

Ekleme:%90 patlak,ne zaman gerçek hayatta dinledim o zaman kesin konuşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 18 Temmuz 2012; 10:48:10 >
  • multijetin turbo sesini duysanız buna hiç bir şey olmamış dersiniz
  • Bende Kangoo'da başıma geldi turbo arızası benim aracın sesi daha çoktu bunda az denecek kadar geliyor. Ustaya götürmenizde fayda var turboya giden yağ hortumlarında bir kopma falan da olabilir.
  • Bir problem olduğunu düşünüyorsanız götürün bir baksınlar burada video paylaşımı ile kimse anlayamaz.Gitmişken birde yağ kaçırma olayına bir baktırın normalmi fazlamı kaçak var bir baksınlar sonuçda ustadan iyi kimse anlayamaz burada herkes bir yorum yapar ama çözüme ulaşmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Videoyu dinledim ama anormal bişey duyamadım. 1.5 Dci motorun normal çalışması bu zaten. Hafiften bir turbo sesi geliyor ama olur o kadar problem yaratmaz. Benim 1.3 multijette de turbo sesini duyuyorum. Jet motoru gibi ses çıkarıyor

jet gibi kaçamıyor ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.