Şimdi Ara

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
11.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta bu taktik dediğin remote de durmadn sorun vermesine çözümse pm den ulaş bana bi kere denemiş remote gıcık kapıp bırakmıştım bi daha denerim ruslar kazancana biz kazanalım anlamıyorum millet gidiyo normalden üye oluyo
  • @diabrek

ben senden ref olmuştum herhalde...fileserve den direkt remote oluyosa tekrar başlarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boçi -- 4 Şubat 2011; 10:34:00 >
  • turbodan turbaya nasıl remote yapılıyor arkadaşlar biri anlatırmı allah rızası için. Bir arşiv var arkadaşın birinde bir kopya bende yapayımmm...
    Arzu eden olursa arşivi paylaşa bilirimde türkçe dublajlı filim ve oyun filede özellikle 500 gb filim yapmışlar
    nası yüklerim kendi hesabıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: boçi

@diabrek

ben senden ref olmuştum herhalde...fileserve den direkt remote oluyosa tekrar başlarım...

boçi ve diğer arkadaşlar,eğer rfe üyem iseniz pm atarak üyelik mailinizi belirtirseniz,kontrol ettikten sonra(fake mail olmadığını görürsem) geri dönüş yapacağım.
  • diabrek pm attım ama dönmedin...

Bu arada 28 ocakta 10 dolar istedim halen gelmedi ne zaman gönderiyolar ?
  • pm cevaplandı,14 şubat civarı alırsın ödemeyi.
  • fileserve den turbobite başka remote yapabilen var mı ...diabrekin kimseyle birşey paylaşacağı yok zaten belli ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boçi -- 7 Şubat 2011; 18:06:48 >
  • boçi şimdi denedim yapıyor iki link koydum birindehttp://fileserve diğerihttp://www.fileserve adlı ikisinide yükledi banı kaldırmış olabilri
  • quote:

Orijinalden alıntı: boçi

fileserve den turbobite başka remote yapabilen var mı ...diabrekin kimseyle birşey paylaşacağı yok zaten belli ki...

Gerekli açıklamalar ilk mesajda var,bazı şeylerin ise ref. üyelerine olduğunu belirtmiştim.
  • zaten sorun yok şu anda remote da...banı kaldırdılar galiba...
  • yine de belli olmaz...
  • Çok yavaş ve dandik bir upload sitesi hotfileden duckloaddan 750-800le çekerken bundan 60-70bile çekilmiyor.Ayrıca ne zaman girsem indirme sınırınız doldu diyip 580saniye felan bekletiyor siteye o gün içinde ilk defa girmiş olmama rağmen asla upload yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Çok yavaş ve dandik bir upload sitesi hotfileden duckloaddan 750-800le çekerken bundan 60-70bile çekilmiyor.Ayrıca ne zaman girsem indirme sınırınız doldu diyip 580saniye felan bekletiyor siteye o gün içinde ilk defa girmiş olmama rağmen asla upload yapmayın

5mb lik bir dosyada bile 600 saniye bekletebiliyor
  • remote yapabilsem kazandırdığı para iyi.... valla indirme oluyo mu oluyo demekki memnun millet....

rapidden de fileserveden de remote olmuyor ama bir halta yaramıoki bu şekilde...
  • EE ne demişler eski dost düşman olmaz.Elde kalan son kaleye hepinizi bekleriz
  • Kalmadı mı uploaderlik yapan kimse,herkes kepenk indirmiş galiba?İn cin top oynuyor buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

Kalmadı mı uploaderlik yapan kimse,herkes kepenk indirmiş galiba?İn cin top oynuyor buralarda.

Bu işin revaçta olduğu bir dönem vardı, o da bitti, bitirildi.

Hala cazip bir kaç site var ama elde edeceğin, uğraştığına değmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WebMoney ile ödeme alan arkadaşlar varsa, webmoney alım satımı yapıyorum pm atınız..

ayrıca WebMoney ile ilgili her türlü desteği vermekteyim
  • Malum piyasada elde kalan son sağlam kale Turbobi'ten Premium almak mobil ödeme ile artık çok daha kolay ve güvenli.
    4 saatte indirilen bir filmi premium hesap ile sadece 5 dakikada indirebiliyoruz.

Turkcell, Avea ve Vodafone hattınızdan SMS (Mobil ödeme) ile 1 dakikada Premium sahibi olup Letitbit ya da Turbobit ile hızlı, beklemeden, limitsiz dosya indirebilirsiniz.

İnternetten film oyun dosyası indirmek günümüzde tam bir işkence halini aldı dostlarım İndirmeye niyet edip bir linki tıkladık karşımıza gelen sayfada ”bilmem şu kadar bekle,bak bak hele reklamlara bak,az bekle çatladın mı,şu sayıları yaz bakalım önce” tarzı ifadelerle işkence başlar.Tüm bunları aşıp linki görünce içimiz bir neşe,huzur dolar ve indirmek için tıklarız:O da ne! Dosya 50kb/sn ile iniyor.”Ama benim bağlantım 8m/snb veya 20mb/sn, ne yani 700 mb filmin inmesi için 4-5 saat mi bekleyeceğim?”der ve servis sağlayıcımızın kulaklarını çınlatırız.Ama onların suçu yok.Nesli iyice azalan filehostlar(dosya barındırma siteleri) bunca yükün altından kalkabilmek için ücretsiz dosya indirenlere kıllık olsun diye türlü işkenceler yapmaya karar vermiştir.Yani anlayacağınız günümüz teknolojisinde beleşcilik tam bir işkencedir.O zaman tek çare ”pamuk elleri cebe” daldırmak ve premium hesap alarak o hain dosyayı 4-5 dakika içinde indirip keyfimize bakmak.

”Peki bu premiumu nasıl alacaz abi?,Bazı siterlerde okudum ama anlamadım.,Ne karmaşık iş…”diyenler haksız mı?Elbette değiller.Çünkü bazı siteler Premium alma işini Quantum fiziği anlatır gibi anlatmış mübarek.İşte böyle halktan kopuk,halkı anlamayan sitelere gıcıklığına ”halkın içinden gelen,aldığını halka sunan,emekli,dul ve yetimin yılmaz savunucusu TeklinkFilmlerim.Com olarak Resimli bir anlatım hazırladık.Arz ederiz…

(Daha da anlamayıp premium hesap alamıyorsanız derhal bu siteyi terkedip Facebook’ta takılmaya devam ediniz…)

Çok basit 3 adımda güvenli ve hızlı mobil ödeme ile premium hesap almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

TURBOBİT PREMİUM ÜYELİK SATIN ALMA REHBERİ

1.Bir aylık premium için TB30 ve ya 1 haftalık için TB7 yazıp 7979′ kısa mesaj yollayınız.(Hattınız hangisi olursa olsun farketmez.)
     ★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

2.Telefonunuza gelen kodu girmek için Turbobit bağlantısını açınız.Ve sayfanın alt kısmındaki ”Yüksek Hızda İndirme” bağlantısını tıklatıverin.
     ★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

3.Açılan sayfada alt kısımda bulunan ”Reseller List”i seçili hale getiriniz.Resimde görünen kısmı Cep telefonunuza gelen kodu yazarak ”Enter” butonuna basınız.Premium Hesabınız aktiftir.Güle güle kullanınız.Siteniz TekLinkFilmlerim.Com’un kulaklarını çınlatmayı da unutmayınız!

• upload işinden ekmek yok artık :D:D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.