Şimdi Ara

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
11.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dosyanın son indirilmesinden sonra 60 gün.Yani dosyanız indirildiği sürece 60 günlük süreç baştan başlıyor, silinme gibi bir sorununuz olmaz.
  • daha önce de sormuştum ama cevap gelmedi.... yüklediğim dosyaları ismi ile aratamıyomuyum ? dosyaları yükledikten sonra linkleri alacam ama isim ile aratmayı bulamadım....3-5 dosya atınca sorun değil son upload edilenlerden alıyorum ama 200-300 dosya atınca ne olacak ?
  • Turbobit ödeme.Bu dönemde FS den ancak 24 usd alabildim.İlk alternatif FS verdiğimi düşününce DL sayılarını nasıl kuşa çevirdiği ortada FS'nin.
     ★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

Turbobit kullanın emeğinizin karşılığını alın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 1 Ocak 2011; 22:10:14 >
  • 3'ncü alternatif link arayışım sonucu turbobit'te karar kıldım Filesonic remote olayı iyi oldu dosyalarımı aktarayım.
  • 60 gun sınırı oldugu surece turbobit şansı ASLA olmaz ASLA...
  • Bugünden paylaşmaya başladım bakalım sonuç nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 2 Ocak 2011; 15:31:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

Bugünden paylaşmaya başladım bakalım sonuç nasıl olacak

FS den iyi olacak, emin ol
  • FS'den Turrbobit e remote kalkmasaydı kullanmayı düşünüyordum ama malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly~

FS'den Turrbobit e remote kalkmasaydı kullanmayı düşünüyordum ama malesef

Evet o kötü oldu gerçekten ama bunda suç FS nin,her tarafı yasaklamaya başladı,kazançları yarıya yarıya düşürdü,site yerlerde vs vs.çok havaya girdi Filerve.Kendine sağlam rakip gördüğü için de Turboyu yasakladı bence.Ancak yine de Turboya remote yapmanın incelikleri var(Tabii bu incelikler yalnızca refrans üyelerime özeldir.)
  • Filesonic ile remote yapabilirsiniz.Turbobit'te klasördeki tüm dosyaları seçip başka bir klasör'e kopyalama olmadığı için bıraktım Dosya taşıma var ama yüzlerce dosyayı tek tek seçip taşımak zor geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 5 Ocak 2011; 17:10:27 >
  • Turbo ödeme,filerserve yalan oldu artık.Aynı dönem fs kazancı,zar zor 20 usd
     ★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

Turbobit kullanın emeğinizin karşılığını alın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

Filesonic ile remote yapabilirsiniz.Turbobit'te klasördeki tüm dosyaları seçip başka bir klasör'e kopyalama olmadığı için bıraktım Dosya taşıma var ama yüzlerce dosyayı tek tek seçip taşımak zor geliyor.

comm yapma böyle yapmayın çocuklarNiye tek tek seçeceksin,gösterdiğim yerdeki kutucuğu işaretle sayfadaki tüm tüm linkler seçilsin.İstediğin yere taşı.
  • turbonun en sevmediğim yönü

10mb lik bişey indiricem

sizin ip bloğunuz limite ulaştı 10 dakika bekleyin diyor

millet bekler mi ikinci defa uğramaz biler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 12 Ocak 2011; 9:09:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

turbonun en sevmediğim yönü

10mb lik bişey indiricem

sizin ip bloğunuz limite ulaştı 10 dakika bekleyin diyor

millet bekler mi ikinci defa uğramaz biler

Ogameci,millet seviyor Turbodan indirmeyi ki kazancım oldukça istikrarlı,en güzel tarafı kod girme derdi yok,yok yanlış yazdım yok hangi harf bu derdi yok,free üye tıkla indir.Premium alırsa daha güzel yüzdeni hemen alırsın.FS gibi onu da cebe indirmiyor.
    Gel sen ref. üyem ol,kazancın %50 ını iade edeyim sana.(Senin taktiğindi galiba)
  • Turbobit gördüğüm en berbat sitelerden biri. Free kullanıcılar için tam bir zulüm. Direkt çöp site...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inzell

Turbobit gördüğüm en berbat sitelerden biri. Free kullanıcılar için tam bir zulüm. Direkt çöp site...

Kullanmadığımız sitelere karşı bu kadar önyargılı davranmamak gerek.Türkiye paylaşımı yapan, FSC 'yi komik rakamlarıyla kullanmaz.Yurtdışı için iyidir ama.

Filerseve için;
    quote:

FS'de deli gibi çalışıp kazandığımın en az 5 katını, çok az zaman ayırarak FSC'den kazanıyorum.

Bence adamları yeterince zengin ettik, yeter bu kadar. :)

Bitshare için;
    quote:

Bitshare'da işe yaramaz, emek vermeye gerek yok.
  • @diabrek

2 kere sordum daha önce soruyu olumsuz veya olumlu cevap verebilir misin ?

Dosya upload ettikten sonra isime göre dosya aratamıyorum link verirken sıkıntı oluyo bu durum....isme göre kendi dosyalarım içinde arama var mı yok mu ? Eğer yoksa çok saçma ve kullanışsız...
  • aylık nekadar kazanıyorsunuz arkadaşlar aranızda yeniyim yanlış anlamayın sakın ona göre giricem..birde 1000 tane down edecek adamı nereden bulacaz hangi foruma yazarsak yazalım 1000 down çok zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

quote:

Turbobit gördüğüm en berbat sitelerden biri. Free kullanıcılar için tam bir zulüm. Direkt çöp site...

Kullanmadığımız sitelere karşı bu kadar önyargılı davranmamak gerek.Türkiye paylaşımı yapan, FSC 'yi komik rakamlarıyla kullanmaz.Yurtdışı için iyidir ama.

Hepsini kullandım, hatta geçen gün download testleri programına katıldım. Turbobit beni tam 600 saniye bekletti, ardından da 28-40 Kbsn hızında bir güzellik yaptı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

quote:

Hepsini kullandım, hatta geçen gün download testleri programına katıldım. Turbobit beni tam 600 saniye bekletti, ardından da 28-40 Kbsn hızında bir güzellik yaptı.

Dosyanın %2 si bile inse dl kabul ediliyor bunu unutmayın
    Buyrun en son ödeme

Bu arada ref üyelerime çok özel dosya yükleme taktiği devam ediyor.Çok kısa zamanda çok fazla dosya yüklemek çok basit.Fake mail vererek üye olup bir şeyler öğrenmeye çalışacak kadar karaktersiz(e...505 dersem çok kişi anlayacaktır )olamayacağınızı düşünerek üye mailini görünce taktiği söylüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.