Şimdi Ara

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
11.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Foxxly~

quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Mesela günlük kaç dolar kazandıryo ?

Benim şimdilik 3 usd civarı,dosyaları bu ayın başında paylaşmaya başladım ve çok büyük boyutlu dosyalarım yok 1 gb üstü dosyalarda daha iyi,çünkü hem dl ücreti iyi hem de pre. sattırma olasılığı fazla.Hem dl'den hem pre.den kazanma imkanı var o zaman.

Neyi iyi ya en hafif ftp serverında 100 kb ı geçemiyosun... ayrıca pre sattırma olayı sadece , site sahipleri için var ..

İlk sayfadaki açıklamaları okuyun sonra yazın;kendi linkin üzerinden satılan premiumdan %20 kazanırsın siten olsun ya da olmasın,eğer kendi siten de varsa linkler sana ait olmasa bile her satılan premiumdan %10 kazanırsın.Ftp sini bilemem,zaten işimde olmaz ftpyle.

• Paypal Bireysel ile mi kayıt olunuyor. Bir de Paypal Bireysel hesabımda Paypal Cüzdan No bulamadım. O nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

Paypal Bireysel ile mi kayıt olunuyor. Bir de Paypal Bireysel hesabımda Paypal Cüzdan No bulamadım. O nasıl olacak?

Paypal hesap mailniz ile kayıt olabilirsiniz.Cüzdan no diye birşey yok,Turbobite paypal hesabınızın mailini girerseniz ödeme cüzdanınız oluşturulmuş oluyor.
  • Arkadaşlar,

ben turbobit'e yeni üye oldum. 1-2 dosya yükledim, paylaştım linkleri. Ancak enteresan olan şu Baktığım zaman, dosyalardan biri 19 kez, diğeri de 11 kez indirilmiş.

19 kez indirilenin "özel indirme sayısı" 2. Yani 2 kez indirilmiş gibi ödeme yapıyor. Heralde 2 salak adam aynı dosyayı ortalama 10 kere indirmiş :S

Neyse hadi buna bi şey demiyorum ama

11 kez indirilenin "özel indirme sayısı" 0 görünüyor. Bu nasıl mümkün olabilir ki. Tamam aynı IP den yapılan indirmeleri 1 kez sayıyor ama 11 kez aynı IP den indirilse bile "özel indirme sayısı"nın 1 olması gerekir.

Bence bunlarda sayalarla oynayarak sahtekarlığa başladı. Siz ne diyorsunuz?
  • Yeni üye olanlara tavsiyeleriniz nedir? mp3 mü yükleyelim? mp3 se mp3 sitelerine tek tek koyacakmıyız örneğin 15-20 siteye veya başka türlümü? yardımcı olursanız sevinirim.
  • o bu değilde bu site genelde tüm büyük paylaşım sitelerinde yasaklı
    Sebebi ne ?
  • bu siteden filesonic ve fileserve e remote oluyormu ? remotesi nasıl hızlımı deneyen arkadaslar varmı ?
  • arkadaşlar yüklediğim dosyaları aratamıyormuyum ? Yoksa benmi bulamadım... Fileserve de my files a girip dosya ismini yazınca yüklediğim dosyalar çıkıo ya bunda yokmu böyle birşey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boçi -- 2 Aralık 2010; 23:43:40 >
  • Hocam acil yardım lütfen birkaç gündür turbobit hesabımda yüklemiş olduğum dosyaların kalan gün sayılarını göremiyorum. ''Dosyalarım''ı tıkladıktan sonra sistemde olan dosya sayısını gösteriyor ama dosyalar görünmüyor. Fakat ''dosya'' tıkladıktan sonra buradan dosyanın linkini alıp paylaşabiliyorum, indirmelerde, yüklemelerde sıkıntı yok. Para akışıda devam ediyor. Fakat dosyalarımın kalan gün sayısını görmeyince haliyle kırık linke dönüşme ihtimalide artıyor. Bilgisi olan, yada daha önceden başına böyle birşey gelen varsa yardım ve önerilerini bekliyorum... Şimdiden teşekkürler...
  • Hocam kimse yokmu ya? Para kazan arkadaşlar neredesiniz? yardım
  • mırrım kardeş bu sitede turbobit pek tutulmuyor. Bu yüzden girende yok ÖM
    atabiliyorsan ÖM yada email at para kazanan uyelere. Keşke bende turbobit
    yapıp sana yardımcı olsaydım. Sonic kullanıyorum ve bilgi veridigm herkes
    bugun benden cok kazanıyor

Ayrıca 15 gun beklemişsin hicmi ÖM atmak aklına gelmedi. Ayrıca sadece burası yok internetde
    bircok forum var fikir paylaşan. Sabretmek en büyük meziyettir ama dogru yerde ve dogru
    mikttarda sabretcen senin yerinde olsam son mesajımı ban yemeden editlerim
  • Arkadaslar simdi upload yaptigimiz dosyalarin linkini bi sitede paylasmak zorundamiyiz yoksa aramayla falan orda gozukme sansi varmi?bende baya genis bi arsiv var bugun aksam baslamayi dusunuyorumda 4tb civarinda upload yapsam linklerini illa paylasmam gerekiyormu biyerde?
  • e yani paylaşmadan nasıl para kazanacaksın ki, ya kendi siten olacak ayda forumlarda paylaşacaksın.
    Sana önerim

http://forum.donanimhaber.com/m_39423968/mpage_38/f_/key_//tm.htm#45255494

mesajımı oku

fransa-almanya-italya bunlar ABD den sonra en cok download yapan ulkeler. Yabancı sitelerde paylaşım yapacaksan eger
    icerigin ne bilmiyorum ama

site bulmak icin diyelim paylaşımların OYUN

Almanca

Spiele

İSpanyolca

Juegos

Fransızca

Jeux

Portekizce

jogos

İtalyanca

giochi

Örnek arama şekli (google da)

"Oyun adı "+ Juegos +" fileserve" şeklinde ararsanız "ispanyolca" siteler öne cıkacakdır..

veya

Örnek arama şekli

Oyun adı + Juegos + fileserve şeklinde ararsanız "ispanyolca" siteler öne cıkacakdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 16 Aralık 2010; 13:23:36 >

• fileserve den turbobit e remote kalktı mı ? 3 gündür remote yapamıyorum.
  • fileserve filsonic i banlamıştı turbobit i de banlamış olması BUYUK bir ihtimal
  • Fileserve Turbobiti banladı,remote yok.Arkadaşlar boş konuşmamak adına uzun zamandır mesaj yazmadım.FS,HF,Turbobit kullandım aynı dosyaları alternatifli olarak verdim.Ve sonuç ortada Turbobit kesinlikle en iyi kazandıran konumunda.Paypal resminde işaretli olan ödemeler Turbo diğerlerinin iki katı.Hotfile benim için tamamen bitmiştir, rank,tank işi sakat.Fileserve son zamanlarda dl leri çok fazla düşürdü.Fs ye son bir şans,eğer yine bu kadar düşük olursa bir tek Turboyla devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 18 Aralık 2010; 7:50:59 >

• arayüzü vs çok kötü gerçekten biraz daha pro olsalardı güzel olurdu

free user'a ne kadar alan veriyor ?
  • diabrek , ne paylaşıyorsun ve remote da Mega-upload ve filesonic i destekliyormu ? (prem uyeler)
    Öm atamıyorum bilgin olsun(cep onayım yok) okurda eklersen msn im djkelaj@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 18 Aralık 2010; 10:59:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

diabrek , ne paylaşıyorsun ve remote da Mega-upload ve filesonic i destekliyormu ? (prem uyeler)
    Öm atamıyorum bilgin olsun(cep onayım yok) okurda eklersen msn im djkelaj@hotmail.com

oyun,dizi,film,program şeklinde yüklüyorum.******* destekler.Remote ekranı çok kullanışlı,resimden görebilirsiniz,link sınırlaması yok istediğin kadar ekleyebilirsin.
    Pcye format attım msn yüklediğimde adresini eklerim.
    Kesinklikle Fs veya HFden çok kazandırıyor bu kesin.Captha olmaması da kullanıcı için tercih sebebidir.Ödemeler 2 haftada bir yapılıyor paypala.Biraz geç ama sağlam.Bazen haftaya bakmadan tüm ödemleri yapabiliyorlar(herhalde pre.satışalrı iyi gidince keyifleniyorlar.Turbonun uploader için başka ayrıntı ve avantajları da var onlar ise sadece referans üyelerime özel)
    Bu arada üye olacak arkadaşlar ref.linkimle üye olursa,sevinirim.Ref için pm.
    Turbo kullanın emeğinizin karşılığını alın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 25 Aralık 2010; 23:23:57 >

• kardeş PREMIUM ken dosyalar kac gun duruyor sitede göremedim de REMOTE sonicdne deli hızlı 10 gb lık oyun 2 dk da gitti
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.