Şimdi Ara

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
11.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Free üyelere kaç gb depolama alanı veriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AnasoN. -- 6 Eylül 2010; 22:21:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Free üyelere kaç gb depolama alanı veriyor ?

o bilgiyi bende bulamadım prelere sınırsız ama free muamma
  • 25 gb diye birşey çıktı son zmanlarda ama tam bilmiyorum bende içeriğini
  • en çok turbodan kazanan biri olarak sorularınızı cewaplayayım freelara sınırısz depolama alanı veriyor...

bu arada rank sistemi eylül sonunda %100 kalkacak dedi resmi forumlarından ulaştıgım görewli, rahat ol falan dedi :D

yoksa bende bırakacam günde 1000i aşkın dl copper beni bozar :D

remotede sınır war sanırım ama az bi sınır değil büyük bi sınır diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenkocaturk -- 7 Eylül 2010; 1:31:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenkocaturk

en çok turbodan kazanan biri olarak sorularınızı cewaplayayım freelara sınırısz depolama alanı veriyor...

bu arada rank sistemi eylül sonunda %100 kalkacak dedi resmi forumlarından ulaştıgım görewli, rahat ol falan dedi :D

yoksa bende bırakacam günde 1000i aşkın dl copper beni bozar :D

remotede sınır war sanırım ama az bi sınır değil büyük bi sınır diye biliyorum

forumda yazdığına göre evet eylülden sonra kalkacak umarım güvenilirliğini kanıtlarlar aksi halde birçok kişiyi kaybederler. rank sistemine geçecek olsa en başta fileserve yapar bunu şu anda linkleri heryerde ama yapmıyorlar. turbobitin böyle şeyler yapması için daha önünde uzunca zaman var şu an için zamanlama çok yanlış.

• birde turbobitte örneğin top20 listesi paylaşacagım bunları nasıl tek bir link altında topluyoruz bir türlü yapamadım
  • min. ödeme kaç ?
  • 10$
  • Premium almadan para kazanabilirmiyim ? Hotfile gibi. ? Bide programı var mı upload için mesela hotfile uploader gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly~

Premium almadan para kazanabilirmiyim ? Hotfile gibi. ? Bide programı var mı upload için mesela hotfile uploader gibi ?

bunların daha yok kardeş özel kendine ait proğramları.

ama ftp ile atabilirsin hepsine filezilla indirip kurarsan onla yükleme yaparsın.
  • premium almadan da kazanabilirsiniz tabiki, ;)
  • 4. ödememi almş bulunmaktayım yine aksatmadılar, ama gönderen yer değişmiş, 50 USD ,

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

bu 15 günde biraz düşük kazandım rank sistemi oldugundan, eylül sonu rank sistemini kesin bitireceklerini söylediler forumda umarım dedikleri gibi olur,

Bu ödemeyle birlite toplam kazancım 360 USD olmş bulunmaktadır... (süre : yaklaşık 2 ay )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenkocaturk -- 18 Eylül 2010; 18:20:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenkocaturk

4. ödememi almş bulunmaktayım yine aksatmadılar, ama gönderen yer değişmiş, 50 USD ,

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

bu 15 günde biraz düşük kazandım rank sistemi oldugundan, eylül sonu rank sistemini kesin bitireceklerini söylediler forumda umarım dedikleri gibi olur,

Bu ödemeyle birlite toplam kazancım 360 USD olmş bulunmaktadır... (süre : yaklaşık 2 ay )

Hayırlı olsun,rank sistemi gerçekten berbat oldu.Dosyalarımı yeni taşımıştım,ilk paylaşımlarımdan 2 usd civarı günlük geliyordu sonra rankla birlikte 0,25 lere falan düştü.Ben de turbobit paylaşımını kestim.Ekimde rank bitince yüklenecem inşallah.

• evet bende günlük 10 usd kadar kazanırken , 2 3 usd ye düştü, yine hotfileden çok kazanıyorum ama az paylaşm yapmama rağmen , 2 3 gb bile up miktarım yok bu kadar parayı kazanırken ,:)

eyllül sonu rank kalkacak da bu seferde fileserve gibi ülke lere ayrı bişey olacakmış, ben türkiyenin üst gruplarda olması için çok yazdım , umarım bekledgmz gibi güzel bir sonç gelir...
  • Turbobit uçmuş açılmıyor
  • turbo rahmetli keşke yedekli çalışsaydık daha yeni geçmiştimde 8 dalırım kadlı içerde :(
  • Bu turbobit üç gündür ortada yok,tam dosyaları taşıdık rank sistemine geçtiler,rank bu ay sonu bitecek dediler site uçtu, 10 usd vardı,keşke çekseydim.
    Edit;Site 'dos attack' saldırısına uğramış,sunucuları kapanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 27 Eylül 2010; 19:17:09 >
  • Bugün itibarıyla rank sistemi kaldırılmıştır.Fileserve ve hotfilenin dosya katliamlarından bıkanlar için,iyi bir alternatif.2 aydır tek bir dosyam silinmedi,tabi garantisi yok ama en azından ikide bir dosya silmiyor.
  • oo hemen yüklenelim buna :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

oo hemen yüklenelim buna :D

Çabuk çabuk acele edin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.