Şimdi Ara

★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
11.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında birinin şifremi bulup herseyi silmesi sıfırlaması mantıklı geliyor ama ref linkim falan hersey silemez sitelere paylaştıgım linklere tıklayınca gene benim dosyaları indirebiliyorlar ama ben büyük olasılık bir hata oldu ve yeni bir hesap acıldı eski heabımı geri almam mümkünmü acaba 3 tane ticket attım dünden beri cevap yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: badmurat

Aslında birinin şifremi bulup herseyi silmesi sıfırlaması mantıklı geliyor ama ref linkim falan hersey silemez sitelere paylaştıgım linklere tıklayınca gene benim dosyaları indirebiliyorlar ama ben büyük olasılık bir hata oldu ve yeni bir hesap acıldı eski heabımı geri almam mümkünmü acaba 3 tane ticket attım dünden beri cevap yok

bunların müşteri hizmetleri biraz zayıf geç cevap veriyorlar yada hiç vermiyorlar. fileserve bu konuda çok ilgili 1-2 saat içinde cevap alabiliyorsun. sen yinede devam et göndermeye sonunda döneceklerdir.
  •  ★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

• tebrikler benden başka ödeme alanı görmek güzel :D toplamda 300USD kadar aldım 1.5 ay :) hotfiledeyken 5de 1ini alıyodum ancak, bide şu rank olayından kurtulsaydık,

herhalde hotdan çok kazandırma sebebi, dosyanız %3 inse bile inmiş sayılıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenkocaturk -- 4 Eylül 2010; 20:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal084

quote:

giden para umurumda değilde oda refimle üye olan vardı dünya kadar paylaştıgım sitedeki linklerim dosylarım gitti

hocam seni en iyi ben anlıyorum 1500 e yakın dosyamı silinmiş gördüğümde bir anda şok oldum başımdan aşağı kaynar sular indi çok emek harcamıştım çünkü ve tüm emekler boşa gitti ama bir şekilde herşeye sıfırdan başladım ve şu anda gayet iyi gidiyor. Sen yinede turbobite ticket gönder sebebini sor neden böyle olduğunu belki farklı birşeyler vardır.

anlamıyorum nasıl hesbınızı kapatıp dosyalarınızı siliyor.silse bile mail atmaları lazım ? size şu nedenden diyee hesabınız kapandı bu kadar kolay mı ya dosya silmek neyse de hesap kapamak? paranın içerde kalması şikayet edinn anasını satım......Öyle işmi olur o kadar emek ver kazan ve paranı alama paranı turbo alsın sonra...hadi canımmm

• 2 oldu o kadar ticket attım hiç bi cevap vermediler sok oldum ya 4 saat bir turbobit kazancını güncelli 4 saat doldu bir bakayım dedim kaç para gelmiş yeniliyorum sayfayı aynı görünüyor neyse çıkıp tekrar gireyim dedim çıkış yaptım email ve şifremi yazdım bir baktım hersey sıfır refal linkim bile değişmiş
  • refarel linkinizn bile değişmesi, sizin yanlış bir hesaba girdiginizi gösterir, biri şifreni değişmiş , şifre hatası yapıyosun mail hatası bişey hatası yapıyosun, mozilla da kayıtlı olan bilgilerle girme, bu kadar yazana kadar yeni hesap açsan daha çok kazanmştn :)
  • fileserve dosya aktaramıyorum kiril alfabesinde bi cümle çıkıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenkocaturk

refarel linkinizn bile değişmesi, sizin yanlış bir hesaba girdiginizi gösterir, biri şifreni değişmiş , şifre hatası yapıyosun mail hatası bişey hatası yapıyosun, mozilla da kayıtlı olan bilgilerle girme, bu kadar yazana kadar yeni hesap açsan daha çok kazanmştn :)

demesi kolay ne diyorum ben giden para umutrumda değil ben giden emegime yanıyorum amacım onu geri alabilmek o kadar siteye o kadar dosyanın linkini paylaştım o kadar refimle üye olan kişi vardı cok ugrasmısıtım ben o hesaba yanlış şifre girmediğime eminim ama değiştirmiş olabilir birisi belki amacım o kadar verdiğim emek boşa gitmesin diye ticket atıyorum kaç gündür cevap yok eski hesabıma girmenin bir yollu olmalı böyle basittce gitmemeli emeklerim başına gelen anlıyor ama yasamayan anlamıyor işte böyle

• daha önce girdiğim kullanıcı adlarını ve şifreleri görebilme imkanım yokmu?
  • quote:

daha önce girdiğim kullanıcı adlarını ve şifreleri görebilme imkanım yokmu?

hocam mozilla kullandıysan Araçlar-Seçenekler-Güvenlik-Kayıtlı Parolalar adımını izle daha önce girdiğin kullanıcı adı ve şifreleri görebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +1905

fileserve dosya aktaramıyorum kiril alfabesinde bi cümle çıkıyo

Turbobit remotede günlük 25 gb sınır koymuş,timur söyledio kiril ile yazan yerde bir sonraki indirmeyi kaç saat sonra yapabileceğin yazıyor.Mesela 25 gb doldurduysan 17 saat 25 dakika sonra yeni bir remote yapabilirsin demek.Hem premium sat hem de sınır koy,vay üç kağıtçılar vay.Zaten şu rank sistemini getirdiler,sinir oldum.Kullanıcıların tepkisine göre devam edecek yada kaldıracaklarmış.Ben her gün mail atıyorum,rank sistemi devam ederse tek dosya bile yüklemem diye.Turbobit kullananlar her gün bi mail atın sizin rank sisteminize diye
     ★Turbobit,Rank Yok,Ülke Ayrımı Yok,Hepsinin Alternatifi, En Çok Kazandıran Site!★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 6 Eylül 2010; 1:06:37 >

• Çok yavaş upload yapıyor bu ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal084

quote:

daha önce girdiğim kullanıcı adlarını ve şifreleri görebilme imkanım yokmu?

hocam mozilla kullandıysan Araçlar-Seçenekler-Güvenlik-Kayıtlı Parolalar adımını izle daha önce girdiğin kullanıcı adı ve şifreleri görebilirsin.

işte bende ona göre giriyomda o hesap yeni hesapmış gibi herşey 0 görünüyor
  • timur her ticket bu cevap veriyor Здравствуйте
    Я не до конца Вас понял , уточните Ваш вопрос adam bir türlü anlatamadım derdimi google translate ile cevirdim her dile hesabım sıfırlanmıs dosyaların görünmüyor ref linkim flan değişmiş önceki hesabımın email ve paswordunu istiyom diyom adam her milde Здравствуйте
    Я не до конца Вас понял , уточните Ваш вопрос anlamıyorum diyo translate ile bu kadar oluyo nasıl anlatabilir derdimi bu adama ben
  • adama bunu yazdım my files are deleted, and my earnings are 0 USD , before İ have 5,36USD... what can my do? adam cevap olarak bunun yazmıs:Please write your login ne istiyo bu timur
  • galiba anladı timur sonunda düzeltmişler eski dosylarıma ve para geri kavustum ohh be
  • hiç turbobite adult dosya upload edeniniz varmı yani turbobit adulta karşımı ban yemeyeyim gene :)
  • quote:

galiba anladı timur sonunda düzeltmişler eski dosylarıma ve para geri kavustum ohh be

Hayırlı olsun,çok karışık görünüyordu,iyi çözmüşsün.Fileservenin Rick'i varsa Turbobit'in timur'u var.
  • quote:

hiç turbobite adult dosya upload edeniniz varmı yani turbobit adulta karşımı ban yemeyeyim gene :)

hesabını geri aldığına sevindim. ben hiç adult yüklemedim ama turbobitin forumunda yetkili olan kişiye bu soruyu sormuşlardı yetişkin içerik serbest mi diye cevap olarakta yetkili, en çok parayı ordan alıyoruz evet serbest demişti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.