Şimdi Ara

Turbobit.Net-Uploaded.Net-Letitbit.Net-Netload.in-AllDebrid- Premium Hesap Satış - Kiralama Hizmeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
28
Favori
59.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

TURBOBİT PREMİUM KAMPANYA

1 AY TURBOBİT PREMİUM 9 TL
    2 AY TURBOBİT PREMİUM 17 TL
    3 AY TURBOBİT PREMİUM 25 TL
    6 AY TURBOBİT PREMİUM 39 TL

LETİTBİT PREMİUM KAMPANYA

1 AY LETİTBİT PREMİUM 10 TL
    2 AY LETİTBİT PREMİUM 16 TL
    3 AY LETİTBİT PREMİUM 24 TL
    6 AY LETİTBİT PREMİUM 39 TL

UPLOADED.TO PREMİUM KAMPANYA

1 AY UPLOADED.TO PREMİUM 9 TL
    2 AY UPLOADED.TO PREMİUM 17 TL
    3 AY UPLOADED.TO PREMİUM 25 TL
    6 AY UPLOADED.TO PREMİUM 39 TL

NETLOAD PREMİUM KAMPANYA

1 AY NETLOAD PREMİUM 15 TL
    2 AY NETLOAD PREMİUM 30 TL
    3 AY NETLOAD PREMİUM 45 TL
    6 AY NETLOAD PREMİUM 90 TL

PAKET PREMİUM KAMPANYA

1 Aylık 3 Hesap 19 TL
    3 Aylık 3 Hesap 40 TL
    6 Aylık 3 Hesap 70 TL

İHTİYACINIZA GÖRE 1 GÜNLÜK - 2 GÜNLÜK - 5 GÜNLÜK - 15 GÜNLÜK KULLANIM HİZMETİMİZ MEVCUTTUR

HESAPLARIMIZ KİŞİYE ÖZELDİR
    SADECE 1 ALICININ KULLANIMINA VERİLMEKTEDİR 2. KİŞİYE KESİNLİKLE VERİLMEMEKTEDİR ASİ TAKDİRDE HESAPLAR ŞİRKETLER TARAFINDAN KAPATILMAKTADIR

ÖDEME SEÇENEKLERİ

- PAYPAL -
    - BANKA HAVALESİ VEYA EFT -
    - PTT POSTA ÇEKİ -
    - KREDİ KARTI -

- Paypal, Ptt Posta Çeki, Banka Havale/EFT, Kredi Kartı ödemelerinde kesilen komisyonlar alıcıya aittir -

YAZILI İLETİŞİM MAİL ADRESİMİZ
    premiumpazari@yandex.com

ONLİNE SKYPE İLETİŞİM ADRESİMİZ
     Turbobit.Net-Uploaded.Net-Letitbit.Net-Netload.in-AllDebrid- Premium Hesap Satış - Kiralama Hizmeti

premium.pazari

İLETİŞİM ADRESİMİZİN OFFLİNE DURUMLARINDA E-MAİL ATABİLİRSİNİZ

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s7ev7e7n -- 2 Kasım 2015; 18:18:14 >

• 1 Aylık Fileserve hesabım bir kaç dakika içinde aktif oldu teşekkürler.
  • neden bu kadar ucuz
    6 aylık wupload 85tl iken sende 21tl

silinme kapanma blocke gibi sorunlar yaşamayacaksam hepsinden 6 aylık premium talep edeceğim

hayırlı işler
  • Merhaba dün sabah posta çeki ile 3 aylık wupload için 12.00 lira yatırdım hala şifreler gelmedi lütfen ilgilenirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm.gzkr

Merhaba dün sabah posta çeki ile 3 aylık wupload için 12.00 lira yatırdım hala şifreler gelmedi lütfen ilgilenirmisiniz.

merhaba hocam hesap bilgileriniz size gönderilmiş görünüyor mail kutunuzu kontrol edin lütfen eğer göremediyseniz mail adresinizi tekrar bize bildirin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyDNA

neden bu kadar ucuz

silinme kapanma blocke gibi sorunlar yaşamayacaksam hepsinden 6 aylık premium talep edeceğim

hayırlı işler

pm atarak cevapladım sorularınızı
  • Hocam selamlar. Sizden satın aldığım fileserve+wupload 3 aylık premium ile ilgil bir sorun yaşıyorum. PM attım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

Hocam selamlar. Sizden satın aldığım fileserve+wupload 3 aylık premium ile ilgil bir sorun yaşıyorum. PM attım. Yardımcı olursanız sevinirim.

mesajınızı okudum kontrol ettim herhangi bir sorun şu anda herhangi bir görünmüyor iletişim olarak satış konumuza yazmak yerine pm yada mail atarsanız daha hızlı yardımcı olabiliriz
  • s7ev7e7n hemen yardımcı oldu sağolsun. Herkese tavsiye ederim. Hem ilgileniyorlar hem de ucuza geliyor ve hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

s7ev7e7n hemen yardımcı oldu sağolsun. Herkese tavsiye ederim. Hem ilgileniyorlar hem de ucuza geliyor ve hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar. Teşekkürler

bizde teşekkür ederiz herzaman elimizden geldiğince size yardımcı olmak istiyoruz saygılar
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: s7ev7e7n

quote:

Orijinalden alıntı: speedyDNA

neden bu kadar ucuz

hayırlı işler

pm atarak cevapladım sorularınızı

ben de soruyorum neden bu kadar ucuz

not=takip
  • 1 aylık fileserve aldım bayram günü diye onayı geç verirler al kullan sonra onay verirsin dedi.

Yaklaşık 2 gündür kullanıp sonra onay verebildim çok anlayışlı bi arkadaş alacaklar kaçırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sammy...

1 aylık fileserve aldım bayram günü diye onayı geç verirler al kullan sonra onay verirsin dedi.

Yaklaşık 2 gündür kullanıp sonra onay verebildim çok anlayışlı bi arkadaş alacaklar kaçırmasın

lafımı olur hocam görüşmek üzere
  • Arkadaşlar gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Ödeme ardından şifreler hemen geldi takıldığım soruların cevaplarındada anında ilgili bir arkadaşımız. Teşekkürler.
  • pm atıldı
  • Çok hızlı bir alışverişimiz oldu. Kendisine ilgisi için teşekkür ederim. Hemen bilgilerimi gönderdi ve ben de hemen download'a başladım.
  • TAKİP
  • Kredi Kartına taksitle nasıl alabiliriz PM atarmısın?
  • oron var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.