Şimdi Ara

Turbo Artık cimri değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kalfasına 2500 eczacıya 10000 tl maaş veriyor artık cimri bir adam degil

Suçlamayın onu @turbolinea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 20 Şubat 2019; 10:57:17 >

• kanıt/şahit olmadan inanmak imkansız hocam turbo bu sonuçta
  • Kardeş CSB yaptığın belli 10 bin TL'yi çoğu şirketin genel müdürleri bile alamazken eczacı nasıl alıyor ? 5 bin desen neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Kardeş CSB yaptığın belli 10 bin TL'yi çoğu şirketin genel müdürleri bile alamazken eczacı nasıl alıyor ? 5 bin desen neyse
    Kendi söyledi konusuda var bu adam artik cimri degil suçlamayın lütfen
  • Hepiniz ön yargılısınız oysaki adam cimrilik yapmiyor elemanlarına adam değer veriyor artik
    @
    turbolinea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 20 Şubat 2019; 12:39:29 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 13:35:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

sana cok haksizlik yapıyorlar ama ben seni anlıyorum sonunda cimrilikten kurtulduğun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

sana cok haksizlik yapıyorlar ama ben seni anlıyorum sonunda cimrilikten kurtulduğun için

Alıntıları Göster
  • Candysini satsa para etmez neyle kazanıcak o parayı da kalfaya versin anlayın artık bu adam salt nevale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 20 Şubat 2019; 18:36:2 >
  • Adamı blokluyoruz bu sefer başkası konusunu açıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 20 Şubat 2019; 18:36:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Adamı blokluyoruz bu sefer başkası konusunu açıyor
    Niye blokluyorsun başta bende cimri olduğunu düşundum ama adam kalfasına 2500 eczaciya 10.000 tl veriyor cimri biri bunu yapar mi adamın gunahini aliyorsunuz
  • quote:

Niye blokluyorsun başta bende cimri olduğunu düşundum ama adam kalfasına 2500 eczaciya 10.000 tl veriyor cimri biri bunu yapar mi adamın gunahini aliyorsunuz

Alıntıları Göster
    O eczacı ek işe de çıkıyordur, 24 saat mesai yapıyordur hocam. Yoksa 10 bin hayatta vermez.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Cimriliğini ne yapayım be, şu olayı duyunca blokladım.

https://forum.donanimhaber.com/dava-acan-kim--133818128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 21 Şubat 2019; 14:13:58 >

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    CSB lafını kullanınca sen olduğunu anlayamaz mıyız sandın Tepecikli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Cimriliğini ne yapayım be, şu olayı duyunca blokladım.

https://forum.donanimhaber.com/dava-acan-kim--133818128

Alıntıları Göster
    Bu olay turboya iftira atilan bir olaydir evet dava açıyor ama kendine kufur edenlere açıyor bunda ne var şimdi biri sana hakaret etse sende açacaksin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.