Şimdi Ara

Tuncmatik Digitech 2000VA bilinmeyen aygit olarak gorunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Tuncmatik Digitech 2000VA bilinmeyen aygit olarak gorunuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Yeni aldigim Tuncmatik Digitech 2000 VA bilinmeyen aygit olarak
    gorunuyor(WinXP SP2). Bunun Driverlari vs. cd'de yok, sadece Upsilon diye
    bir program var. Bu konuda yardim edeceklere simdiden tesekkur ediyorum

Bu arada cok iyi bir cihaz. Elektrik kesikken 1000VA Powercom 'un 5 dakika idare
    ettigi sistemin aynisini bu tam 1 Saat goturdu. Kesinlikle tavsiye olunur.

Faruk T.

|
    |
    I7-6500 Cpu, MSI Gaming Pro Anakart, 2 x 8 Gb DDR4 Kingston Fury Ram, HyperX SSD 120GB 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ayrica Power Supply almam lazim galiba ve sonbir kez sormak istiyorum LC_Power 550W alayimmi? Fiyati 100 YTL ve fena degil gibi;
    http://www.koysepete.com/urungoster.aspx?id=37965

Suan 300W Aopen PSU ile

PD 3.4 GHZ
    2x512 DDR2 Corsair 667 Ram
    Sapphire X800GTO Ekran Karti 512 Mb, 256 Bit
    1 SATA2 250 GB HDD
    1 WD 80 HDD IDE
    Asus P5ld2 Anakart
    1 Asus DVD-RW
    1 Toshiba DVD-ROM
    1 FDD
    1 On panelde Memory card reader
    Firewire Card PCI
    Avertv TV Karti PCI
    Webcam isikli
    HP Scanner
    Epson Photo R300 Yazici
    2x kasayla gelen fan
    1 tane Chipsete taktigim ufak fan

Su ana kadar kitlenme veya buna benzer hic sorun olmadi

Daha ucmadan PSU alsam iyi olcak
    Saygilar

I7-6500 Cpu, MSI Gaming Pro Anakart, 2 x 8 Gb DDR4 Kingston Fury Ram, HyperX SSD 120GB 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi

• Yarbay
    2194 Mesaj
    USB'mi COM'mu bağlantı şekli ?
    Sitesinde var programı falan.
    Daha olmadı mail yazar istersin.
    |
    |
    Saygilar
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Bende de aynı ürün var. (Hatta ikinci defa Tunçmatik kullanıyorum.) Bende de bilinmeyen aygıt olarak görünüyor.
    Upsilon dan başka programı yok. Driver vs..
    Eğer eksikse, bu hepimizin eksiği
    |
    |
    Malesef arizayi buldum. Normalde "insan Arayuz aygiti" olarak goruyor. Megerse Ariza KGS'ye USB arka girisindeki soketin icerden ezilmesinden dolayi oluyordu. Yani soket iceri kacmis gibi duruyordu. Yerinden cikardim ve dedigim sekilde hemen tanidi. Herhalde " lunaworks " sende de boyle bir sorun var. Sozde aldigim cihaz sifir ama sansima hep boyle seyler oluyor. Koliye koydum geri gonderiyorum. Tuncmatik ten ( [email protected] ) Erkan bey ile gorus. Cok yardimci oluyor. Bugun O'da kafayi siyiriyordu. En son hic bir sey aklima gelmiyor dedi mahcup bir sekilde. Ben son bir kez bakayim dedim ve arizayi buldum. O'da derhal aldigin yere gonder dedi. Hepsiburada galiba lanet bir firma.

PSU konusunda ne diyorsunuz? LC_Power alsammi yoksa gerke yok mu?

Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 9 Kasım 2006; 18:57:49 >
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    550 watt yeter bence. Fakat ürün ne kadar kalitelidir, ne kadar dayanıklıdır bilmiyorum.
    Bence biraz daha kı paraya, daha iyi bir şey al. En azından daha iyi olduğu tescilli bir ürün...

Bendeki sorun bende de olabilir. Psu ya laf atmiyim şimdi
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 9 Kasım 2006; 22:19:11 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.