Şimdi Ara

Tüm Sigorta İşlemlerinizde En Uygun Teklifler!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

DAFA Sigorta 1995 yılından bu yana hayat dışı ve bireysel emeklilik branşlarında sigorta faaliyetlerini sürdürmektedir.Bu alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojikalt yapı ve mevzuat bilgisidir. DAFA Sigorta, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileşme anlayışı, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder. DAFA Sigorta bu anlayışla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenecek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser.

Bu yüzden siz değerli forum kullanıcıları bizlerden teklif almadan sigorta işlemlerinizi lütfen yaptırmayın. Tüm sigorta branşlarında sizleri çok özel indirimler beklemektedir. Ayrıca sigortayla alakalı kafanıza takılan her soruyu poliçeniz bizden olsun olmasın cevaplayacağımızı her zaman yanınızda olacağınızı bildirmek isteriz.

Trafik Sigortaları için;

Plaka - TC Kimlik Numarası - Seri Belge No

Kasko Sigortaları için;

Plaka - TC Kimlik Numarası - Seri Belge NO

Ve diğer tüm işlerinizle alakalı çok özel indirimler sizleri bekliyor. Konut poliçesi - İşyeri poliçesi - DASK ile ilgili fiyat almak için özelden mesajlarınızı bekliyorum.

7/24 saat bana ulaşabileceğiniz kişisel hattım aşağıdaki gibidir:

0506 739 48 07

Sizlerden gelecek mesajları yanıtlamak için şirket olarak sabırsızlanıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatamasya -- 12 Şubat 2020; 16:1:8 >

• forum üyelerimizden,

Değerli Ahmet Aslan abimin yönlendirmesiyle foruma üye oldum. Kendisinin tüm poliçeleri tarafımdan yapılmaktadır.
  • çok değerli forum üyeleri,

sizlere yardım etmek için sadece 2 arkadaşımızı bu forum için görevlendirdik. Tüm hasar üretim teklif taleplerinizi arkadaşlarımız 7/24 yanıtlamak için sizleri bekliyor olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatamasya

forum üyelerimizden,

Değerli Ahmet Aslan abimin yönlendirmesiyle foruma üye oldum. Kendisinin tüm poliçeleri tarafımdan yapılmaktadır.
    Fuat arkadaş ile tanıştıktan sonra ona danışmadan hiçbir zaman poliçe yaptırmadım her seferinde en iyi fiyatı verdi kendisi gönül rahatligi ile yaptırabilirsiniz kaç yıldır kaç poliçe yaptırdım hatırlamıyorum bile isteyenlere bilgisayarımda kayıtlı poliçe de paylaşırım dafa sigortadan yapıldığı ni gorursunuz
    Şüphesi olan benim ile de irtibata gecebilir yeni üye olduğundan bir cekincemeniz olmasin.
    İzmir'den arkadaşlar isterse mekanına gidip çay kahvesini de içebilir ben Manisa'da ikamet etsemde internet tanıştığım Fuat hocam her yıl mutlaka en iyi fiyatı vererek yaptı hem.sigortami hem kaskomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm Sigorta İşlemlerinizde En Uygun Teklifler!!Tüm Sigorta İşlemlerinizde En Uygun Teklifler!!Tüm Sigorta İşlemlerinizde En Uygun Teklifler!!Tüm Sigorta İşlemlerinizde En Uygun Teklifler!!

e devletten son iki yılda kendimin ve babamın arabasına yaptırdığım sigortalar güvenmeyenler için bunu da paylaştım ki gerçek bir forum yorumu olduğunu bilin.

• aslan45 A kullanıcısına yanıt
    abicim çok sağol yorumun için,

ne mutlu bize müşteri memnuniyetini sağladığımız için
  • Kurumsal kimlik alsaydınız forum yöneticisinden güven olayını daha kolay aşardınız ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zknmr kullanıcısına yanıt
    merhabalar,

konuyu çok net bilmiyordum size konuyla alakalı özel mesaj attım nasıl alınıyor diye ve forumdestek yerinden konuyu sordum. Eğer güvenilirlik açısından bize destek olacaksa her türlü özveriyi göstermeye kurum olarak hazırız.
  • fuatamasya F kullanıcısına yanıt
    Admin ve yardımcılarının kapısını çalmanız gerekli diye düşünüyorum

Örnek

Tüm Sigorta İşlemlerinizde En Uygun Teklifler!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm sigorta işlemlerinizle alakalı bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Elimizden geldiğince siz forum üyelerinize yardımcı olmak için uğraşayacağım.

Teklif mesajlarınızı bekliyorum...
  • forum üyelerimizden değerli Volkan Metli abimin trafik sigortası yapılıp tarafına yollanmıştır.

Kendisine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatamasya

forum üyelerimizden değerli Volkan Metli abimin trafik sigortası yapılıp tarafına yollanmıştır.

Kendisine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
    Arkadaştan en az 4-5 poliçe kestirdim hiç sorun yaşamadım. Yardımcı olan bı arkadaş. Tavsiye ederim. Gözü kapalı guvenebilirsiniz.

• volkann86 kullanıcısına yanıt
    volkan abicim çok teşekkürler.

Ne mutlu bize ki size o güveni yaratabilmişiz.
  • forum üyelerimizden Hamza Bey'in kaskosunu yapıp kendilerine yollanmıştır.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • fuatamasya F kullanıcısına yanıt
    kasko ve trafik sigortalarımda en iyi fiyatı veren ve yardımcı olan fuat beye çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.